Odbiory do rozważenia w tygodniu 10 (i później)

Następujący gracze są powszechnie dostępni w formatach Yahoo Fantasy Baseball i być może warto ich złapać, w zależności od głębokości twojej ligi.

Oczekuje się, że Cincinnati zadzwoni do Abbott w poniedziałek i Otrzymasz rozszerzony widok w rotacji Czerwonych. Lefty wykonał 90 strikeoutów w ciągu 54,0 inningów w Double i Triple-A w tym sezonie, w tym 2,50 ERA i 0,93 bicz.

Jako drugi wybór w drafcie 2021, Abbott wyprodukował najmniej 15% SwStr% na szybką piłkę, podkręconą piłkę i zmianę W tym roku w juniorach, więc ma realny potencjał uderzeniowy. Gra dla The Reds i na jednym z najlepszych parków baseballowych nie jest idealna, ale dominujące numery Abbotta w niższych ligach czynią go godnym złapania we wszystkich ligach fantasy.

Garrett w jakiś sposób pozostaje dostępny w prawie 70% turniejów yahoo, chociaż nadal dobrze się rzuca. Jeśli usuniesz jedno wyjście przeciwko Braves, ma on 2,57 ERA i 1,10 WHIP w tym sezonie. Nie pozwolił na więcej niż dwa biegi w żadnym ze swoich czterech ostatnich startów, w tym niedawny na Coors Field. Garrett miał ciekawe urządzenia peryferyjne w zeszłym sezonie, aw tym roku zajmuje siódme miejsce wśród debiutantów CSW; Pierwsza piątka w tej statystyce ma średni całkowity ERA na poziomie 2,89.

Garrett walczy o zwycięstwa (tylko raz w całym sezonie), po części dzięki temu, że nie bierze udziału w meczach, ale także dzięki bieganiu z powrotem, dzięki swojej zdolności blokowania biegu i Miami, które ma jeden z najlepszych rekordów w Lidze Narodowej.

Oczekuje się, że Pederson zniknie z listy kontuzjowanych przed serią (trzy twarze RHP) na stadionie Coors w tym tygodniu. Mógłby stanąć przeciwko większości lewicowców, ale duże dezercje Pedersona z frakcji czynią go bardziej wartościowym w codziennych ligach transakcyjnych; Trafił 26 homerów na 405 AB przeciwko praworęcznemu od zeszłego sezonu. Maksymalna prędkość wyjściowa Pedersona to W najlepszych 2% ligia jego xwOBA poza pierwszą dziesiątką, wciśnięte pomiędzy nich Juana Soto I Władimir Guerrero Jr.

READ  Pete Carroll zmienia się z trenera na doradcę Seahawks

Pederson powraca do roli DH w środku cichej pierwszej dziesiątki Giants w WRC+ i jest coraz zdrowszy. Pat X Pederson planuje zaliczyć 132 WRC+ do końca sezonu, co dałoby mu miejsce w pierwszej trzydziestce.

Lawrence wydaje się być faworytem do wykluczenia Kolorado po nagraniu zapisów dwóch poprzednich drużyn. Pierce’a Johnsona W ciągu ostatnich 3 inningów (4 występy) zdobył 7 zdobytych runów i ma w tym sezonie 5,39 FIP. Daniela Barda Ma 0,55 ERA, ale 7,02 xERA dzięki większej liczbie spacerów niż strajków. Tymczasem Lawrence zarobił 15,0 tys./9 na Triple-A w zeszłym sezonie i osiągnął 2,64 FIP z Górami Skalistymi w 2023 roku.

Nie ma gwarancji, że jest zablokowany, gdy zespół zbliża się do przodu, Kolorado walczy o wygranie meczów (a Coors Field to wciąż okropne miejsce do gry). Ale oszczędności to fantazyjne złoto i Pomóż mu zamiatać Lawrence’a Miejsce w pierwszej dziesiątce w CSW wśród doraźnych w tym sezonie. To może być prawnie dobre I W ważnej roli fikcyjnej, ale pozostaje dostępny w ponad 95% lig yahoo.

Donaldson wrócił dwa razy podczas swojego pierwszego meczu po prawie dwóch miesiącach nieobecności z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego. Prawdopodobnie nie będzie to ostatnia podróż Donaldsona do IL w tym sezonie, ale w międzyczasie mógłby zostać dodany do głębszych lig fantasy.

Prawdopodobnie skończył z wynikiem 37 lat, ale Donaldsonowi brakuje zaledwie jednego sezonu do osiągnięcia 126 punktów wRC+ z passą 26-73-72 w 135 meczach. To mała próbka, ale jego średnia prędkość wyjściowa była w najlepszych 2% ligi w tym sezonie. Perspektywy są nadal stosunkowo optymistyczne, a on ostatnio wślizgnął się do pozycji porządkowej Yankees Aaron Sędzia z powodu urazu palca. Donaldson jest dostępny w ponad 90% oddziałów Yahoo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *