Oferty w Cyber ​​​​poniedziałek nadal możesz uzyskać w Walmart, Amazon i nie tylko

Czarny piątek to idealny czas na ulepszenie swojej pralni. Znaleźliśmy świetną ofertę w Czarny piątek na pralko-suszarkę Samsung, która ma ocenę 4,9 gwiazdki.

W tej chwili możesz zaoszczędzić 1150 USD na Para niestandardowych pralek i suszarek Samsung.

Nowa Specjalnie zaprojektowana linia do prania firmy Samsung Zawiera 5,3 stopy sześciennej podkładek. Ta niestandardowa linia do prania zawiera najnowszą technologię sztucznej inteligencji, której można oczekiwać od pralek Samsung. Te pralki i suszarki są wyposażone w inteligentne pokrętło ułatwiające wybór cyklu, automatyczny dozownik do dodawania detergentu do prania oraz ultraszybkie ustawienia prania i suszenia firmy Samsung umożliwiające szybkie ładowanie.

SAMSUNG


Samsung dodał nową funkcję do swojej linii prania na zamówienie. Najnowsza linia na zamówienie obejmuje funkcję AI Optimum Drying firmy Samsung. Ta funkcja technologiczna wykorzystuje czujniki do wykrywania zawartości wilgoci w praniu i automatycznego wybierania najlepszego ustawienia suszenia.

Podobnie jak inne urządzenia Samsung Bespoke, pralka i suszarka Bespoke jest dostępna w trzech designerskich kolorach: szczotkowanej czerni, stalowo-srebrnym i szczotkowanym granatowym. Suszarka dostępna jest w wersji elektrycznej i gazowej. (Spodziewaj się, że zapłacisz dodatkowe 90 USD za suszarkę gazową.)

Teraz możesz zaoszczędzić 1150 USD na specjalnie zaprojektowanym zestawie do prania firmy Samsung.

Niestandardowa para pralek i suszarek Samsung (elektryczna), 1748 USD (spadek z 2898 USD)

Pralkę i suszarkę można również kupić osobno.

Best Buy ma teraz najlepszą ofertę na pralko-suszarkę na zamówienie.

Nowa pralka Samsung Bespoke, 949 USD (regularnie 1689 USD)

Nowa suszarka Samsung Bespoke, 950 USD (regularnie 1689 USD)


Kupuj najlepsze oferty sprzętu AGD w Czarny piątek: Zdobądź oferty w Czarny piątek na lodówki, pralki, suszarki, zmywarki i nie tylko

READ  Pracownicy lotniska w San Francisco aresztowani i zamęczeni po „nieposłuszeństwie obywatelskim”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *