Oszukiwanie zostało przyłapane w Call Of Duty, pokazując, że nie był oszustem

Call of Duty x DJ Khaled

W ostatnim meczu o mistrzostwo a Call of Duty: Straż przednia Gracz został oskarżony o oszustwo. Aby wyczyścić swoje imię, gracz udostępnił zrzuty ekranu z jego rozgrywki, na których wyraźnie widać… że oszukiwał.

Kenji, streamer i półprofesjonalista, który brał udział w konkursie Checkmate Gaming, grał w meczu 2v2, kiedy jego przeciwnicy twierdzili, że używa Wallhacks, kodów, które pozwalają graczom widzieć przeciwników i obiekty przez ściany.

Jak Dexerto PrzenosićKenji próbuje udowodnić swoją niewinność, ustawiając kamerę poza ekranem, aby nagrać jego rozgrywkę. Który… wyraźnie zarejestrował użycie hakowania ścian, co można zobaczyć w lewym górnym rogu ekranu (żółty prostokąt) kilka sekund później na poniższym filmie:

Kenji został zablokowany w Checkmate Gaming wkrótce po ukazaniu się filmu i od tego czasu całkowicie zniszczył swoje konta na Twitchu i Twitterze. Jak gry komputerowe PrzenosićZostał również następnie wykluczony z udziału w innym konkursie, College CoD League, który nie tylko ukarał Kenjiego, ale także wykluczył jego kolegów z drużyny „do początku sezonu 2023”. Pełne oświadczenie College CoD League znajduje się poniżej:

Po zbadaniu sprawy Kenjiego z Uniwersytetu Wielkiego Kanionu firma CCL ustaliła, że ​​oprogramowanie innej firmy zmieniające gry jest obecnie zainstalowane z naruszeniem rozdziału 4.2.4 podręcznika CCL i podejmuje następujące działania.

Kenji

Kenji został na stałe wykluczony z CCL.

Uniwersytet Wielkiego Kanionu

Uniwersytet Wielkiego Kanionu został wykluczony z pozostałej części sezonu 2022 i poza sezonem. Wszyscy wymienieni poniżej gracze GCU, którzy rywalizowali u boku Kenjiego, zostali zbanowani do początku sezonu 2023 i mogą powrócić do rozgrywek w sezonie 2023. Wszystkie mecze Major League zostaną anulowane, a obie drużyny przegrają.

zjedz to

dżem

Silves

tanga

Akademia Uniwersytetu Wielkiego Kanionu

Drużyna GCU Academy będzie mogła kontynuować rywalizację w Lidze Akademii i nie wpłynie to na ich wyniki, chociaż Tnka nie będzie mogła dalej z nimi konkurować.

W zeszłym roku firma Activision dokonała ogromnej transakcji w sprawie wdrożenia technologii przeciwdziałania oszustwom Ricochet w całej serii, która nie mogłaby działać dobrze, gdyby jedynym sposobem, w jaki ten facet został złapany, było granie w siebie.

Skontaktowaliśmy się z Checkmate Gaming w celu uzyskania komentarza.

READ  EVGA, duży producent kart graficznych, ma niechlujne zerwanie z Nvidią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *