Washington Nationals pozwalają na 29 rund przegranych, ponieważ „sprawy trochę wymknęły się spod kontroli”

WEST PALM BEACH, FL – Fani Washington Club mają powody, by podejrzewać, że rok 2022 będzie ich rokiem. Dostali ich o 29 więcej niż w środę.

Wieże Annibal Sanchez i Kid Cavalli pozwoliły na 10 przejazdów każdy, podczas gdy Obywatele zostali zbombardowani 29-8 przez St.

„Sprawy trochę wymknęły się spod kontroli”, powiedział reżyser z Waszyngtonu Dave Martinez. „Zdobyli kilka trafień, tak jak dzisiaj mieli magiczną różdżkę”.

The Cardinals strzelili 15 bramek w ósmej inningu, woleja, który rozpoczął się przeciwko Cavalli.

St. Louis nie zdobyło więcej niż 12 punktów w pierwszej połowie meczu w sezonie zasadniczym. Wybuch był tak wstrząsający, że kiedy Gilbert Lara z Waszyngtonu zderzył się z Homerem z trzech przejazdów w dolnej ósmej pozycji, operator tablicy wyników przyznał kardynałom na chwilę – być może z powodu pamięci mięśniowej.

prowadzić dom Paul DejongA Paweł Goldschmidt A Molina biega Była wśród 26 napływów w St. Louis.

W ciągu 131 lat spędzonych w National League, rekord Cardinal w sezonie zasadniczym wyniósł 28 strzałów w jednym meczu, przeciwko Filadelfii w 1929 roku. Rekordy sięgające 1996 roku pokazują, że ich wiosenny trening był wysoki w 18 inningach.

Nadzieje nie są szczególnie duże w Waszyngtonie po roku handlu franczyzowego Max ScherzerA Tria Turner A Kyle’a Schwarbera przed terminem handlowym. Nikt nie widzi nadchodzącej takiej straty.

Sanchez pozwolił na 10 biegów na 12 uderzeń i jeden spacer na cztery biegi. W drugiej połowie 38-latek rzucił tak wiele rzutów, że Martinez go wyeliminował, tylko po to, by ponownie wszedł do gry w następnej połowie.

„Zrobiłem 90 strzałów i nadal jestem zdrowy” – powiedział Sanchez. „Teraz to dobrze. Po prostu pracuję nad awansem w statystykach. Nie chcę bać się wszystkiego, co się dzisiaj wydarzyło i staram się być blisko strefy uderzenia”.

READ  Blackhawks wymieniają Jake'a McCabe'a i Sama Lafferty'ego z Maple Leafs na typy i potencjalnych klientów

MVP Cavalli z Waszyngtonu zdołał zachować nadzieję, pozwalając na 11 przejazdów, 10 zwycięstw w 2 1/3 przejazdów.

„Poszedłem do bitwy i przegrałem dzisiaj”, powiedział Cavalli. „Będę trzymał głowę w górze. Będę się od niego uczyć, będę pracować i wszystko będzie dobrze”.

Sanchez i Cavalli są rozważani na ostatnim miejscu w rotacji waszyngtońskiej.

W jedynym innym występie Sancheza w Lidze Grejpfrutowej, wykonał 2 1/3 inningów bez punktów, przeszedł dwa razy i trafił trzy bez poddawania się ciosowi.

Cavalli, który również może uczynić drużynę zbawcą, pozwolił wiosną na trzy zdobyte przejazdy w sześciu w dwóch meczach, podczas gdy zdobył dziewięć bramek.

„Gdy zobaczysz, dokąd zmierza gra, bardziej chodzi o zdobycie ich swingów, ustalenie tam ich rangi i przygotowanie do następnego startu” – powiedział Martinez.

Oczekuje się, że obaj strzelcy ponownie wystartują, zanim Waszyngton przerwie obóz.

Poza polem gry były dobre wieści z punktu widzenia Waszyngtonu. Stephen Strasburg Rzucił swoją pierwszą sesję Bullpen w tym, co Martinez nazwał „okresem” przed środowym meczem.

Strasburg powraca z operacji mającej na celu leczenie zespołu ujścia klatki piersiowej.

„W pewnym sensie wycofaliśmy się, ponieważ czuł, że jego mechanicy są wyłączeni” — powiedział Martinez. „Chcieliśmy go trochę powstrzymać, żeby mógł czuć się dobrze. Ale dzisiaj było dobrze”.

Nasza następna wycieczka do Strasburga odbędzie się na Place de la Reunion. Nie ma harmonogramu pojawienia się praworęcznych w grze.

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *