Oto nasze najlepsze spojrzenie na najnowszy składany telefon Samsung Galaxy Z

Podczas gdy Samsung przygotowuje się do oficjalnej prezentacji swojego najnowszego składanego smartfona Galaxy Z podczas wydarzenia Unpacked zaplanowanego na 10 lipca, nowy zestaw zdjęć, które wyciekły, zepsuł jeszcze więcej niespodzianki. Zdjęcia nadchodzących Galaxy Z Flip 6 i Z Fold 6 pochodzą dzięki uprzejmości znanego przeciekającego Evana Blassa I WinFutureCo pokazuje, jakie kolory mogą być dostępne, a także ma wiele podobieństw z poprzednimi przeciekami inteligentne cegły, Na Jeziorach, I lodowy wszechświat.

Zdjęcia przedstawiają bardziej kwadratowy projekt Galaxy Z Fold 6, który był również prezentowany na zdjęciach prototypów na początku tego miesiąca. Zawias i ramki otaczające wyświetlacz zewnętrzny wydają się mniejsze, a wokół potrójnych obiektywów tylnego aparatu widać czarne pierścienie. Wyciekłą specyfikację udostępnił m.in Inteligentne przerwy Niektóre przecieki sugerują, że może to być jedyna znacząca aktualizacja systemu aparatu w Z Fold 6, ponieważ wydaje się, że ma on dokładnie taką samą konfigurację jak jego poprzednik.

Rendery udostępnione przez Blass pokazują dwie opcje kolorystyczne Galaxy Z Fold 6: gwiezdną szarość i granat. Kolory różnią się nieco od szarości Z Fold 5 i bardziej żywego błękitu Ekskluzywność onlineoraz osobną partię wyciekających obrazów udostępnionych przez Gdzie przyszłość (który pasuje do tego dostarczonego przez Blassa) sugeruje, że Fold 6 będzie dostępny również w kolorze jasnoróżowym.

Tymczasem najnowsze zdjęcia przypominającego klapkę Galaxy Z Flip 6 są niemal identyczne z poprzednim modelem Z Flip 5. Opcje kolorów, które widzieliśmy – niebieski, srebrny, Żółty zielony – Wygląda na bardziej wypolerowany wygląd „szczotkowanego metalu”, a pierścienie wokół dwóch tylnych aparatów wydają się być dopasowane kolorystycznie do urządzenia. To miła zmiana i na szczęście zachowano większy wyświetlacz Cover, jednak brak większych poprawek konstrukcyjnych może rozczarować użytkowników Samsunga oczekujących bardziej pokoleniowego odświeżenia.

Oczekuje się, że zarówno Galaxy Z Fold 6, jak i Flip 6 będą napędzane nowymi procesorami Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3. Plotki sugerują również, że główny aparat Z Flip 6 będzie miał rozdzielczość 50 MP w porównaniu z obecną wersją 12 MP i będzie wyposażony w ulepszoną baterię 4000 mAh zamiast baterii 3700 mAh, którą można znaleźć w Z Flip 5.

READ  SNK ujawnia nadchodzącą nową grę Fatal Fury / Garou

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *