Patrick Bailey zdobywa swój pierwszy home run w karierze i debiutant Ryan Walker

SAN FRANCISCO – Najnowsze dwa kamienie milowe Giants w wygranym 7-5 meczu z Marlins w niedzielne popołudnie na Oracle Park.

Catcher Patrick Bailey zdobył swój pierwszy home run w karierze dopiero w swoim drugim starcie, podczas gdy prawy pomocnik Ryan Walker odniósł swoje pierwsze zwycięstwo po przepracowaniu bezbramkowej szóstej rundy w swoim debiucie w głównej lidze.

JD Davis również sięgnął głęboko i zaliczył dwie runy, aby pomóc Giants (22-24) zapewnić sobie drugie zwycięstwo z rzędu i pokonać gospodarzy 5: 1 z Miami i Filadelfią.

Bailey, jedenasty starter Giants w klasyfikacji generalnej MLB Pipeline, oraz Walker to nowi nowicjusze, którzy pojawili się i wywarli natychmiastowy wpływ na San Francisco, które również otrzymało duże wsparcie od obrońcy Caseya Schmitta (potencjalny numer 3), który zajął 2- for-4 z RBI w niedzielę, aby zwiększyć swoją stawkę.383 z 0,979 OPS w pierwszych 12 grach.

„Myślę, że zawsze trzeba się spodziewać, że młodzi gracze będą mieli wzloty i upadki oraz zmagania” – powiedział menedżer Gabe Kapler. „Zawsze jest wspaniale, gdy oni mają pierwszy awans, ponieważ to w pewnym sensie nadaje ton i wnosi dużo energii na boisko”.

Giants weszli w niedzielę z wynikiem 653 OPS przeciwko leworęcznym miotaczom, którzy zajmują 28. miejsce w Majorach, ale wcześnie dostali iskrę od odbijającego piłkę Billy’ego, który wybił szybką piłkę z szybkością 98 mil na godzinę od Jesúsa Lozardo z Marlins poza boiskiem. do lewego środkowego pola, aby zremisować grę, 1-1, w drugiej.

Według Statcast Homer Bailey wystrzelił rakietę ze swojego kija z prędkością 107,4 mil na godzinę i pokonał 423 stopy. Podczas gdy Bailey jest postrzegany jako lepszy leworęczny pałkarz, jego pierwsze dwa uderzenia pochodziły z jego naturalnej prawej strony.

Bailey później szedł od końca do końca, wywierając presję bezpieczeństwa, aby zdobyć Mitcha Hannigera z trzeciej bazy i zwiększyć prowadzenie Giants do 6-4 w szóstej. Jednak 23-latek popełnił błąd debiutanta w dziewiątym miejscu, wykonując błędny rzut do pierwszej bazy, który pozwolił Marlinsowi zdobyć niezasłużoną runę z Camilo Duvall.

Leworęczny Alex Wood zrezygnował z czterech runów na sześć trafień w ciągu 4 1/3 inningsa, przy czym większość obrażeń przyniosła Jorge Solerowi i Nickowi Fortesowi przez parę gołębi błędów. Wood nie ukończył jeszcze pięciu rund w swoich sześciu meczach w tym sezonie, ponieważ Kapler ponownie dał mu szybki haczyk, wprowadzając praworęcznego Johna Prebbię, aby zmierzył się z Solerem po tym, jak Marlins wystawili dwóch biegaczy, a jeden odpadł w piątym.

Wood wyszedł po rzucie 74, co skłoniło go do potrząśnięcia głową, gdy szedł z powrotem w kierunku ziemianki.

„To trudne, ponieważ czujesz, że nie możesz już występować” – powiedział Wood. „To jest jak:„ Rzuć idealną piątkę lub złość się na piątkę ”. „Jest sfrustrowany”.

Brebbia poddał Solerowi remisujący mecz, zanim ustąpił miejsca Walkerowi, który został powołany z Baileyem w piątek po opublikowaniu 0,89 ERA w 15 grach w Triple-A Sacramento.

Walker, który został wybrany w 31. rundzie przez stan Waszyngton w drafcie MLB 2018, z niecierpliwością czekał na swój debiut przez cały weekend, mając nadzieję na szansę wyprzedzenia swojej żony Alexis, pochodzącej z San Francisco, i jej rodziny. W końcu dostał telefon o szóstej, pracując nad dwoma singlami, aby zdobyć czystą rundę.

„To było dobre uczucie” – powiedział Walker. „Oczywiście, trochę zdenerwowany, jak wszyscy inni, ale czułem kontrolę i grałem swoją grę”.

Walker, którego prędkość 98 mil na godzinę została przekroczona przez jego niekonwencjonalne oddanie strzału, wrócił do siódmego kopca, ale został usunięty po oddaniu pierwszego singla Xavierowi Edwardsowi. Jacob Gunness i Duvall wspólnie rzucili trzy ostatnie inningi bullpen dla Giants, którzy osiągnęli 1,33 ERA w sześciu meczach u siebie.

Giants odnieśli w tym sezonie więcej sukcesów u siebie (15-11) niż na wyjeździe (7-13), ale mają nadzieję, że niedawny napływ młodych zawodników będzie ich niósł, gdy rozpoczną siedmiomeczową huśtawkę w Minnesocie i Milwaukee. Poniedziałek.

„To dobra iskra” – powiedział Wood. „Oglądanie tych facetów było świetną zabawą. Każda pomoc, jaką możemy uzyskać, jest zawsze mile widziana. Mam nadzieję, że ci goście będą nadal dobrze grać i utrzymać dobry start.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *