Pierwsze rozszerzenie Cyberpunk 2077 ukaże się w 2023 roku

Wydawnictwo CD Projekt ogłosiło w czwartek w konkursie finansowym, że pierwsza ekspansja Film Cyberpunk 2077 Obecnie jest w fazie rozwoju i ma zostać wydany w 2023 roku.

Wraz z ogłoszeniem dalszego wsparcia dla gry i nadchodzącej premiery gry Wspólne: Wiedźmińska Gra KarcianaFirma stwierdziła, że ​​prace rozwojowe nad ostatnio późno Wersja nowej generacji Wiedźmin 3: Dziki Gon i Nowa gra bez tytułu Wiedźmin Potrwa do 2022 roku.

Film Cyberpunk 2077 Został wydany z podzielonym przyjęciem, gdy gra została wydana w grudniu 2020 r., Z wieloma recenzjami wymieniającymi usterki w grze, błędy i inne problemy wpływające na wydajność.

Deweloper CD Projekt Red spędził ostatni rok wypuszczając łatki mające na celu naprawienie wyżej wymienionych problemów, z niewielką ilością obszernej nowej zawartości poza mieszkaniami, bronią i dodatkowymi możliwymi do kupienia poprawkami interfejsu użytkownika. To nowe, obecnie nie zatytułowane rozszerzenie to pierwsza pełnowymiarowa zawartość dla Film Cyberpunk 2077 Od czasu wydania gry.

Ostatnio wielokąt Rewizja Wersja nowej generacji Film Cyberpunk 2077 Po wydaniu aktualizacji 1.5 do gry. W recenzji Cameron Konzelman stwierdził, że Cyberpunk 2077″To teraz bardzo dobra gra, „podstawowe idee gry” są wystarczająco dobre, aby zabić czas, ale nie na tyle, aby być naprawdę świetną, a nawet obiektywnym spojrzeniem na gatunek, którego gra się trzyma. ”

READ  Intel twierdzi, że procesory graficzne Arc A770 i A750 przewyższają średniej klasy RTX 3060 nVIDII

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *