Play-offy NFL 2023: 49ers vs. Jak oglądać transmisję na żywo Seahawks, datę, godzinę, wybór weekendu Super Wild Card

Pierwszy pojedynek weekendu Super Wild Card będzie trzecim spotkaniem pomiędzy nimi San Francisco 49ers I Seattle Seahawks, które można przeoczyć na podstawie dwóch poprzednich spotkań. San Francisco wygrało pierwsze dwa konkursy łącznym wynikiem 48-20, pokonując Seahawks dwoma różnymi zespołami 49ers.

Christian McCaffrey był nieobecny w 49ers w pierwszym meczu, podczas gdy Trey Lance był początkowym rozgrywającym, zanim upadł z powodu kontuzji kończącej sezon. Jimmy Garoppolo walczył tego dnia o Lance, ale nawet on nie dotarł do drugiego spotkania w 15. tygodniu z powodu kontuzji kończącej sezon. Wybrany w siódmej rundzie Brock Purdy, który po raz pierwszy wystartował przeciwko Seahawks w tych rozgrywkach, zdobył 17 z 26 na 217 jardów z dwoma przyłożeniami i bez przechwytów (ocena 117,0).

Seahawks byli jedną z niespodziewanych drużyn w lidze w tym sezonie, awansując do play-off w pierwszym roku bez Russella Wilsona. Geno Smith wziął udział w kampanii Pro Bowl, prowadząc w lidze pod względem procentu ukończenia (69,8%), rzucając na 4282 jardy z 30 przyłożeniami i 11 przechwytami (ocena 100,9). Seattle miało również jedną z najbardziej produktywnych klas debiutantów w NFL, a mianowicie atakuje Kennetha Walkera, Charlesa Crossa i Abrahama Lucasa oraz obrońców Tarika Woolena i Kobe Bryanta. Seattle wygrało 3-5, ale udało mu się awansować do playoffów ostatniego dnia sezonu zasadniczego.

Czy Seahawks zdołają pokonać 49ers? Oto zapowiedź sobotniego starcia z dzikimi kartami:

Jak zobaczyć

Data: sobota, 14 stycznia | Czas: 16:30 czasu wschodniego
Lokalizacja: Stadion Levi’s (Santa Clara, Kalifornia)
TELEWIZOR: Lis | Strumień: fuboTV (Spróbuj za darmo)
Śledzić: Aplikacja sportowa CBS
Sprzeczności: 49ers -9, O/U 42

Specjalna gra | San Francisco 49ers kontra Seattle Seahawks

Christian McCaffrey prowadził obronę przed Seahawks

Strzał w głowę gracza

McCaffrey uczynił San Francisco faworytem do wyjścia z NFC (+170 kursów na zakłady bukmacherskie Caesars) dzięki dodatkowemu wymiarowi, jaki wnosi do i tak już potężnego ataku. San Francisco poprowadziło piłkę nożną 32 razy w sezonie przeciwko Seahawks w krótkim tygodniu w 15. tygodniu, a McCaffrey zakończył z wynikiem 138 jardów (108 w biegu, 30 w odbiorze) i przyłożeniem w zwycięstwie 21-13. McCaffrey miał rekordowe w sezonie 26 prowadzenia na 108 jardów (4,2 jarda na prowadzenie), w tym wynik przed połową, który dał San Francisco dwucyfrowe prowadzenie w ostatnich minutach.

READ  Nowa porażka wyborcza Torysów Borisa Johnsona; Krzesło partii odchodzi

Obrona Seahawks jest jedną z najgorszych w NFL, pozwalając na 150,2 jardów w biegu na mecz (30. miejsce w lidze) i 21 przyłożeń w pośpiechu (27. miejsce w NFL). Walki Seattle z bieganiem sprawiły, że McCaffrey zabłysnął, osiągając średnio 29 dotknięć, 183 jardy z akcji i 1,7 przyłożenia w trzech meczach w karierze przeciwko Seahawks – to jego najlepsze wyniki przeciwko drużynom, z którymi mierzył się wiele razy.

W dwóch pojedynkach przeciwko 49ers, Seahawks pozwolili na 179,5 jardów w biegu na mecz. Posiadanie wszechstronnego gracza kalibru McCaffreya to koszmar dla obrony Seahawks, która w tym sezonie pozwoliła na 4,9 jarda na prowadzenie (26. miejsce w NFL). To nie jest korzystny pojedynek dla Seattle.

Geno Smith poza kieszenią

Strzał w głowę gracza

Smith, który spędził większość ostatnich ośmiu sezonów jako rezerwowy rozgrywający, był jedną z największych niespodzianek sezonu, prowadząc Seahawks do playoffów. Teraz Smith ma szansę zostać pierwszym rozgrywającym od czasu Richa Cannona w 2000 roku, który wygra swój pierwszy start w play-offach od ponad 10 lat.

Dlaczego Smith był tak dobry w 2022 roku? Koordynator ofensywy Seahawks, Shane Waldron, wykonał świetną robotę, pracując z dokładnością Smitha poza liczbami, ponieważ Smith wyróżnia się poza kieszenią. Smith ma 78% wskaźnik ukończenia poza liczbami, najlepszy w NFL. Przy rzutach, które kończyły się ponad 15 jardami w powietrzu, jego wskaźnik ukończenia 52% był drugi w lidze. Smith ma najwyższy wskaźnik ukończenia pod presją w lidze (58%), co pokazuje wyraźną poprawę, jaką zrobił jako podanie z Seattle.

Choć Smith był tak dobry – ma 15 przyłożeń i 94,7 podań w ostatnich ośmiu startach – jego 10 strat w tym odcinku ustępuje tylko Dakowi Prescottowi w NFL. Smith musi zająć się piłką nożną, jeśli Seahawks mają awansować do playoffów.

Przepowiednia

Zwycięstwo trzy razy przeciwko jednej drużynie w sezonie jest trudne (drużyny mają bilans 14-9, gdy po raz trzeci zmierzą się z przeciwnikiem), ale San Francisco zdominowało Seattle w obu konkursach w tym roku. 49ers pokonali Seahawks 754 do 493 w poprzednich dwóch spotkaniach, przy czym żaden z Seahawks nie zdobył czterech na wynos.

Gdy play-offy rozszerzyły się do siedmiu drużyn w każdej konferencji, numer 1. 2 rozstawienia to 4-0 przeciwko rozstawionym nr 7. To trudne zadanie dla Seattle, które ma ogromne niedopasowanie w okopach z obroną biegową i atakami przeciwko Nickowi Bosa.

Seattle musi kontrolować piłkę, a nie ją odwracać, aby mieć szansę. 49 osób jest bardzo dobrych.

49ers 27, Seahawks 17

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *