PlayStation produkuje niektóre gry AAA na PS4 poniżej 2 USD

PlayStation i EA połączyły siły, by zaoferować garść gier AAA na PS4 za mniej niż 2 USD za sztukę. Jeszcze przez kilka dni trwa świąteczna wyprzedaż PSN, co oznacza, że ​​jeszcze przez kilka dni setki gier na PS4 i PS5 są nadal w sprzedaży. Przynajmniej w rezultacie trudno będzie znaleźć gry na PS5 za 2 USD, ale wyprzedaż obejmuje kilka godnych uwagi, choć starszych gier na PS4, z których wszystkie można kupić za cenę batonika.

Wszystkie trzy gry zbliżają się do EA, a dwie z nich… Wyzwalacze Mirror Edget i Potrzeba szybkiego powrotu do zdrowia – To 1,99 $ za sztukę. Trzecia gra, również od EA, to hymn narodowy, czyli o 1,79 USD taniej. Wszystkie trzy gry są dostępne w tej cenie do 19 stycznia, czyli za pięć dni w momencie ich publikacji. Poniżej możesz przeczytać więcej o każdej grze dzięki uprzejmości oficjalnego opisu produkcji, a także obejrzeć zwiastun każdej gry.

Katalizator lustrzanej krawędzi: Podążaj za Faith, nieustraszoną biegaczką freestylową, która walczy o wolność w Mieście Szkła. To, co z zewnątrz wygląda na eleganckie, zaawansowane technologicznie miasto, kryje w sobie straszny sekret. Zbadaj każdy zakątek ze szczytu pięknie od oświetlonych dachów do ciemnych i piaszczystych tuneli poniżej. Miasto jest ogromne, można nim swobodnie wędrować, a Faith jest jego centrum. W widoku pierwszoosobowym połącz płynną akcję i zaawansowaną walkę z miejską scenerią, aby kontrolować otoczenie i rozwikłać fabułę”.

Hymn narodowy: „Uwolnij swoją moc. W świecie niedokończonym przez bogów tajemnicza frakcja zagraża całej ludzkości. Tylko ty stoisz między Dominium a starożytną potęgą, do której aspirują. Połącz siły jako bohaterowie w tej kooperacyjnej grze RPG akcji od BioWare i EA”.

Potrzeba szybkiego odzyskiwania: „W podziemnym świecie Fortune Valley, ty i twoja załoga rozdzieleni przez zdradę i zjednoczeni w zemście, by zniszczyć The House, nikczemny kartel, który rządzi miejskimi kasynami, przestępcami i glinami. W tym skorumpowanym raju hazardzistów stawka jest wysoka a Dom zawsze wygrywa”.

READ  Wziąłem czujnik temperatury Pixela 8 Pro za wartość nominalną

Aby uzyskać więcej informacji na temat PlayStation — w tym nie tylko najnowsze wiadomości i oferty na PS4, ale także wszystkie najnowsze informacje na temat PS5 — kliknij tutaj. tutaj. Wydaje się, że w najnowszych i istotnych wiadomościach PS5 otrzymuje ważną nową funkcję, ale ma być zablokowany za subskrypcją PlayStation Plus. podczas, GameStop oferuje obecnie świetną ofertę na tę najlepszą grę na PS4.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *