„Po prostu doskonały”: debiut GB we Francji w pierwszej lidze oczami jego żony

SEATTLE – Była 18:13, 31 minut przed spełnieniem dziecięcego marzenia JP France’a. Jego żona, Jessica, bawi się swoimi nerwami i 3-miesięcznym dzieckiem Liamem. Najlepszy przyjaciel Francji, Ryan Silva, właśnie wyszedł z dzieckiem, aby otrzymać certyfikat upamiętniający ich pierwszy mecz w Ligue 1. „Powinien powiedzieć tacie pierwszy raz” — powiedział Silva, pokazując kawałek papieru Jessice.

„To był jego (JP) pierwszy sen w życiu” – powiedziała Jessica, odnosząc się do Liama. „Równolegle do tego marzenia było zostać graczem pierwszej ligi w baseball”.

Jessica i JP oznaczają określenie dziwna para: gwiazda reality TV i południowiec, który woli łowić ryby lub grać w baseball niż cokolwiek innego na świecie. Jessica pojawiła się w hitowych filmach MTV „The Real World” i „The Challenge”. Zagrała pod swoim panieńskim nazwiskiem McCain i zyskała kultową popularność.

Sława przygasła, a matka Jessiki zastanawiała się, czy wyjdzie za mąż lub będzie miała dzieci. Aby ją uspokoić, Jessica pobiera Bumble i przesuwa palcem w prawo na miotacza niższej ligi, który gra w filii Astros High-A w Fayetteville w Północnej Karolinie

„Całkowicie zmieniłam dla niego swoje życie” – powiedziała Jessica. „Pracowałem w Aspen jako szef kuchni, miałem samochód służbowy i mieszkanie na zboczu góry i żyłem najlepiej, jak mogłem. Spotkałem go, a on powiedział:” Jestem spłukany. Gram w baseball i chodzę cały czas, ale kocham cię. I powiedziałem: „Wow, upadłem, też cię kocham”.

Żona Astros JB France, Jessica, i ich dziecko, Liam, uczestniczyli w jego pierwszym ważnym meczu ligowym. (Chandler Rzym / sportowiec)

Wycieczka, której Jessica nigdy nie odbyła, zakończyła się w sobotę. Z sekcji 137, rzędu 21 i miejsca 6 w T-Mobile Park świadczył o imponującym wykończeniu. Francja zanotowała pięć rund w pięciu bezbramkowych rundach przeciwko Seattle Mariners podczas swojego debiutu w głównej lidze, ku wielkiej radości hałaśliwej 12-osobowej drużyny cheerleaderek prowadzonej przez Jessicę.

READ  Dzisiejsze Top 25 jutro: Georgia przeskakuje stan Ohio, Floryda debiutuje w rankingach futbolowych uczelni

„Byłam w reality show i jeździłam na wycieczki po całym świecie” – powiedziała Jessica. „Prowadziłem taki styl życia boogie i myślę, że czuł, że musi temu sprostać. Nic z tego, ani jedna sekunda, nigdy nie zasługiwała na twoją miłość. Jadłem z nim masło orzechowe i galaretkę w przydrożnym miasteczku, zanim wróciłem. Żyć w ten sposób, bo jest moim najlepszym przyjacielem. Niewielu ludzi to rozumie”.

Większość wsparcia France Friday Night pochodziła z Nowego Orleanu, gdzie dorastał z aspiracjami podzielanymi przez wielu chłopców. Miał kopiec na swoim podwórku i ciągle flirtował ze swoim ojcem, Patem. Okna w domach sąsiadów nie były bezpieczne.

Przyjaciele tak bardzo bali się zbierania urządzeń elektrycznych we Francji, że unikali drogi. Jeden z najbliższych sąsiadów ofiary, Francja, był obecny na sobotnim meczu. Podobnie Luke Fortenberry, trener Małej Ligi Francji, gdy miał osiem lat.

Mama Frances, Kim, powiedziała: „Rozmawialiśmy o tym zeszłej nocy”. „Czy zdajesz sobie sprawę, jak ciężko pracował sam? Nie dotarł tutaj, nie pracując ciężko.”

Francja rozegrała pięć sezonów w uniwersyteckim baseballu pod okiem sześciu różnych trenerów. Tulane przeszedł przez czterech trenerów podczas swojego trzyletniego pobytu we Francji. Andy Cannizzaro, kolega z klasy z Nowego Orleanu, z którym Francja zaprzyjaźniła się w gimnazjum, zwabił go do stanu Mississippi w 2018 roku na ostatni sezon kwalifikacyjny. Cannizzaro trenował trzy mecze, zanim przyznał się do pozamałżeńskiego romansu z pracownikiem działu sportowego i rzucił palenie.

Astros wybrali Francję w 14. rundzie draftu 2018. Francja nie miała żadnej dźwigni i podpisała 1000 $, zaczynając od pięciu lat w niższych ligach. Jessica pojawiła się na zdjęciu podczas drugiego. Niezręczna rozmowa w aplikacji randkowej prowadzi do pierwszej randki w mieszkaniu we Francji.

Jessica powiedziała swojemu przyszłemu mężowi: „Obejrzę z tobą film Disneya, a potem pójdę do domu”.

READ  Braves podpisał kontrakt z Seanem Murphym na sześcioletnie przedłużenie

Którą widzieli?

„Nie mogę ci nawet powiedzieć, ponieważ widzieliśmy jeszcze cztery filmy” – powiedziała Jessica. „Siedziałem tam do czwartej nad ranem, rozmawiając i oglądając filmy”.

Jessica nazywa siebie „dziewczyną woo”, taką, która krzyczy i piszczy przy każdym uderzeniu lub uderzeniu i chybieniu. Wyprzedany w sobotę tłum 40 328 nie mógł tego zatopić. Przed francuską premierą pochyliła się do Pat i powiedziała: „Nie mogę w to uwierzyć”. Obaj jechali kiedyś 16 godzin do West Palm Beach na Florydzie, aby po raz pierwszy wystąpić we Francji w wiosennym treningu pierwszej ligi.

„Jest moim najlepszym przyjacielem, a ja jestem jego największą fanką” – powiedziała Jessica. „Po prostu bardzo go kocham i cieszę się jego szczęściem. To szaleństwo”.

Pat, który zwykle nie idzie w stronę byków, gdy jego syn się rozgrzewa, nie mógł się oprzeć sobocie. Raport skauta, kiedy wróci?

– Naprawdę dobrze – powiedział Pat z zaczerwienionymi oczami. „Naprawdę, naprawdę dobrze.”

Sukces Francji w dużej mierze zależy od oszustwa. Jego dostawa była krótka i dobrze ukrywał baseball. Jego arsenał obejmuje pięć boisk z dwoma rodzajami szybkich piłek. Czteroszewkowy Francuz ma naturalny krój, więc w 2021 roku trenerzy Astros zachęcili go do dodania prawdziwego noża, aby stworzyć więcej sztuczek. Od tego czasu stał się jego najlepszym domem. Francja może odrzucić czterościenną fastball i połączyć ją z zamaszystym suwakiem.

„To niekonwencjonalne”, powiedział Bill Murphy, asystent trenera rzucania Astros. „Zdecydowanie jest coś w jego arsenale, jeśli chodzi o (dziwne) pięć narzutów, ale to inna dostawa i bardzo ciężko pracował, aby wprowadzić pewne poprawki w dostawie i tak naprawdę nie widuje się go na co dzień. Myślę, że to właśnie sprawia, że ​​odnosi sukcesy. Ma kombinację pięciu narzutów, dostawę, której tak naprawdę nie widać. To pozwala mu rzucać dobrymi rzeczami w okolicy i wyciągać graczy.

READ  Czy TNT i NBA naprawdę da się zrobić? Co zrobić z nową umową telewizyjną Amazona?

Po tym, jak Francja dodała noża, uderzył 136 pałkarzy w 110 rundach 1/3 Triple-A w 2022 roku. Naprawił swoją mechanikę w 2020 roku, eliminując oczywiste kopnięcie nogą i naprawiając problemy mechaniczne w biodrach i ramionach. Wyniki dotarły. Szansa nie.

Francja powiedziała: „Ludzie cały czas pytają mnie:„ Kiedy nadchodzi wezwanie? „I nie miałem pojęcia. Nasza głębokość jest w tej chwili, po prostu trzeba będzie zrobić coś dziwnego.”

Kontuzje Jose Urquidiego i Luisa Garcíi wyrównują się w kolejnych dniach. Z dnia na dzień Francja przeszła od głębokiej organizacji do dobrze ugruntowanego startera w pierwszej lidze. O ile nie wydarzy się coś nieoczekiwanego, przez jakiś czas będzie w rotacji Astros. Francja jest jednym z zaledwie pięciu zdrowych debiutantów w 40-osobowej kadrze. Okazja dla niego, aby ugruntował swoją pozycję kluczowego gracza tutaj.

„Byłam zła, wezwano ludzi, a on jest w tym samym miejscu. Tego dnia byłam zła” – powiedziała Jessica.

„Nie rozumiem baseballu. Jestem tylko żoną, która jest pasjonatem swojego męża. Ale on powiedział mi:„ Bóg ma plan. Bóg ma doskonały czas. I nie kłamał. tutaj i jest po prostu doskonały.

(Górne zdjęcie miotacza Astros GP France: Joe Nicholson/USA Today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *