Po trzech kwartach Suns prowadzą z Bucks 79:73

On gra

PHOENIX – Milwaukee Bucks zamierzają zakończyć swoją składającą się z pięciu meczów, dziewięciodniową podróż wyjazdową zwycięstwem, gdy zmierzą się z Phoenix Suns dziś wieczorem o 21:00 czasu polskiego w Footprint Center.

Phoenix prowadził 79-73 po trzeciej kwarcie i różnicą dziewięciu punktów, ale Milwaukee nadal konsekwentnie utrzymywało silną obronę. Giannis Antetokounmpo był najlepszym strzelcem Bucks z 24 punktami.

Pod koniec pierwszej połowy Milwaukee prowadziło Phoenix 49-48, a obie drużyny miały problemy z oddaniem strzału. Suns trafiali 11% zza linii trzech punktów, a Bucks 28% z dystansu. Giannis Antetokounmpo zdobył 14 punktów i prowadził Bucks, a Devin Booker zdobył 16 punktów dla Suns.

Khris Middleton opuszcza mecz z powodu kontuzji

Bucks stracili napastnika Khrisa Middletona z powodu skręcenia lewej kostki niecałe dziewięć minut po rozpoczęciu meczu, ale w pierwszej kwarcie prowadzili 23-22 nad Suns dzięki ośmiu punktom Malika Beasleya i dobrej obronie. Zanim doznał kontuzji, Middleton dodał sześć punktów.

Booker w pierwszej kwarcie zdobył dla Suns 11 punktów.

Doc Rivers zaczął trenować drużynę na początku podróży 29 stycznia, a zespół wygrał 1-3. Kończąc z bilansem 33-17 w sumie i 12-12 na wyjeździe, Bucks spadli na trzecie miejsce w Konferencji Wschodniej, za Bostonem i Cleveland.

Suns wygrali siedem z ostatnich 10 meczów i w sumie tracą 29-21 za gwiazdorskim trio Devinem Bookerem, Kevinem Durantem i Bradleyem Bealem.

W jakim czasie i na jakim kanale działają pieniądze?

Wtorkowy mecz będzie transmitowany na antenie TNT i rozpocznie się o godzinie 21:00 czasu kairskiego. Wezmą udział Brian Anderson, Grant Hill i Jared Greenberg.

Czy Giannis gra?

Tak, zaczyna się. Kandydat Bucks na MVP zaczął dzisiaj być wymieniany jako prawdopodobny do gry z powodu zapalenia ścięgna prawej rzepki. W niedzielę zagrał po kontuzji w drużynie Utah State.

READ  Steve Kerr zapowiada zmiany w zakrętach, gdy Warriors spadają do 0-6 na drodze

Damian Lillard nie zagra w Bucks z powodu kontuzji kostki

Damian Lillard rozpoczął wtorek ze skręconą lewą kostką, przez co wyraźnie utykał przed niedzielnym meczem z Jazzem w czwartej kwarcie. Jednak przez cały mecz, w którym Lillard rozegrał 38 minut, trener Bucks, Doc Rivers, powiedział, że rozważał wyciągnięcie All-Star w różnych momentach meczu.

Dlatego po strzelaninie w Phoenix Rivers powiedział, że zespół zdecydował, że najlepiej będzie, jeśli Lillard da odpocząć kostce. Bucks zagrają ponownie dopiero w czwartek wieczorem na Fiserv Forum.

„Chciał odejść” – powiedział Rivers przed meczem. „Dlaczego dla mnie? Boli go noga. To (50.) mecz. Gdyby to był mecz play-off, zagrałby. Mówiłem ci, że z tą grupą chcemy dostać się do play-offów, Przede wszystkim chcemy być zdrowi jako zespół i musimy to zrobić. Musimy być zdrowi.”

To dopiero czwarty mecz, który Lillard opuścił w tym sezonie i pierwszy od porażki z Utah 8 stycznia. Bucks przegrali także bez niego dwa mecze z Indianą (9 listopada) i Orlando (11 listopada).

W swoich 47 meczach Lillard zdobywał średnio 24,9 punktów na mecz, uzyskując 42,5% celnych strzałów, w tym 34,7% trafiających spoza linii trzech punktów. Rozdaje także 6,8 asyst na mecz.

Rzeki płyną w wyjątkowym terminie handlu dolarami

Kiedy we wtorek wieczorem jego gracze udali się na kort Footprint Center na zwykłą rozgrzewkę przed meczem, Doc Rivers wiedział, że niektórzy z nich mogą na swój sposób radzić sobie ze zbliżającym się terminem handlu. Rivers grał i trenował przez ponad trzydzieści lat obowiązywania terminów handlowych, ale jego problem polega na tym, że po niecałych dwóch tygodniach akcji nie jest pewien, jaki wpływ będzie to miało na zawodników przed czwartkowym ostatecznym terminem zawodów.

„Oczywiście, że zbliża się ostateczny termin, jako trener nienawidzę go, ponieważ niektórzy zawodnicy są zdenerwowani, a niektórzy nie” – powiedział. „I musisz spróbować to rozgryźć, ponieważ wszyscy – to tak, jakbyś przyszedł do grupy i zapytał gracza, w którym kierunku chcesz podążać, na 100% odpowiedziałby, że mogę pójść w dowolnym kierunku. I wszyscy wiemy że połowa z nich na sali może iść tylko w jedną stronę, w lewo lub w prawo, ale zawsze powiedzą w którą stronę, chociaż to jest to samo, nie znam chłopaków, więc próbuję się dowiedzieć: „Kto czy to wpływa? I wszyscy mówią: „U mnie wszystko w porządku”, ale wiecie, że to nieprawda.

READ  Colorado Avalanche top de Man Cal McCar powstrzymał jeden mecz za uderzenie go

„To trudny okres. Cała liga przez to przechodzi. Następnego dnia jestem bardzo szczęśliwy, bo teraz wiesz, kogo masz”.

Raport dotyczący obrażeń Paxa

• Damian Lillard nie zagra (skręcenie lewej kostki)
  • Brook Lopez wypada z boiska (powody osobiste) To trzeci mecz z rzędu, w którym Lopez opuścił mecz z powodów osobistych.Rzeki: wszystko w porządku. Jest po prostu w domu. rodzina przede wszystkim. Mocno w to wierzę. Zatem w dłuższej perspektywie przyniesie to większe zyski. Szczęśliwa żona… a resztę znacie wy.
  • Giannis Antetokounmpo, możliwe (zapalenie ścięgna rzepki prawej)
  • Andre Jackson Jr., możliwe (skręcenie prawego nadgarstka)

Możliwy wyjściowy skład Bucks

• gwardia: Pat Connaughton, właściciel Beasley
  • Atakujący: Khrisa Middletona i Giannisa Antetokounmpo
  • Centrum: Robina Lopeza

Kursy Bucks vs. Suns, powyżej/poniżej

Phoenix jest faworytem o 3,5 punktu nad Milwaukee, a wynik powyżej/poniżej wynosi 243,5 punktu według BetMGM.