Najważniejsze wydarzenia Cowboys vs. 49ers: San Francisco pokonuje Dallas w rundzie dywizji

the NFL Trasa dywizji zakończyła się w niedzielę o godz San Francisco 49ers przeważać kogoś coś Kowboje z Dallaswygrywając 19-12, aby awansować do gry o tytuł NFC.

49ers przejdą do walki Orły z Filadelfii Następny weekend, aby dostać miejsce Super Bowl LVII w Arizonie.

Wcześniej trzecie nasienie Bengale z Cincinnati Zasiej drugie ziarno Rachunki Buffalo Dwucyfrowy awans do meczu o tytuł AFC, w którym zmierzą się z czołowym rozstawionym Szefowie Kansas City (Niedziela, 29 stycznia o 18:30 czasu wschodniego).

Oto najważniejsze sztuki!

San Francisco 49ers 19, Dallas Cowboys 12

luźny kotek!

Jerzego Keitla Pomagając 49ers wejść na terytorium Cowboys po ich drugim posiadaniu, osiągnęli 30-jardowe przyłożenie, aby uruchomić San Francisco.

Kaczka chce tego znowu

Kaczka Prescott Popełnił pierwszy krytyczny błąd gry w połowie pierwszej kwarty.

Na trzecim i dziewiątym wydawało się, że nie był po właściwej stronie Michaela Gallupagdzie trafiło bezpośrednie podanie Diodor Liordając 49ers piłkę na linii 21 jardów Cowboys.

Trzeci i Purdy

Purdy wziął worek na pierwszą grę 49ers po przechwyceniu, ale nadrobił to dwie gry później.

znaleziono debiutanta Brandon Ayuk Prawy drążek za pierwszym uderzeniem na trzecim i 15. San Francisco musiał jednak zadowolić się trzema, ponieważ nie był w stanie ponownie stworzyć tej samej magii w następnych trzech zagraniach, dając 49ers prowadzenie 3: 0 w późnej fazie gry. Pierwszy kwartał.

Zdobądź pierwszy trudny sposób

Cowboys potrzebowali tylko jednego jarda, aby zdobyć pierwszą próbę w trzeciej grze na własnej 49-jardowej linii. Ale Prescott miał problem z zatrzaskami, ponieważ przed snapem mieli trochę ruchu. Na szczęście dla nich Ezechiela Elliota Utorował sobie drogę przez deficyt, aby zdobyć pierwszy.

Kaczka do Daltona po TD Dallas

po, po Panie Baranku Podnosząc pierwszą próbę na czwartym i 1, Prescott dostał Cowboys na 4-jardowej linii 49ers w biegu na 11 jardów. W następnej grze zostaje znaleziony Daltona Schultza Na podaniu zagraj o przyłożenie.

READ  Formuła 1 przywiezie w ten weekend świetne, atrakcyjne ceny do Miami

Bretta MaheraPróba dodatkowego punktu została zablokowana, co sprawiło, że od poniedziałkowego meczu miał tylko 1 na 6 w próbach zdobycia dodatkowego punktu. Chociaż kopnięcie zostało zablokowane, analityk kolorystyczny FOX Sports, Greg Olsen, uważa, że ​​kopnięcie poszło by szeroko w lewo, gdyby nie zostało zablokowane.

No Maher jest czwarty, a decyzja się opłaca.

Pomimo tego, że znajdowali się na 35-jardowej linii 49ers, Cowboys zdecydowali się na 4-i-4, a Maher walczył o dodatkowe przyłożenie. Bramka.

Decyzja Mike’a McCarthy’ego zadziałała. Prescott walczył o dziewięć jardów przewagi, gdy kieszeń upadła, chwytając pierwszego w dół i zachowując prowadzenie Cowboys przed przerwą.

Pollard cierpi

Tony’ego Pollarda Trzeba było pomóc mu zejść z kortu do niebieskiego namiotu po tym, jak skręcił lewą kostkę, gdy wykonał krótki chwyt.

Pollard został ostatecznie zabrany do szatni po wstępnej ocenie.

Pollard został wykluczony, gdy gra wróciła z pierwszej połowy ze skręconą kostką, według Toma Rinaldiego z FOX Sports.

49ers atakują Ducka w celu selekcji

Kowboje oddali piłkę po wejściu do czerwonej strefy. Podanie Prescotta do Lamb zostało odbite Jimmy’ego Warda I w ramionach z tyłu Freda Warnera W przypadku przechwycenia pęd Dallasa zatrzymał się przed przerwą.

Po pierwszej połowie 49ers objęli prowadzenie

San Francisco było w stanie nawrócić się po przechwyceniu. Purdy pomógł 49ers złapać 40-jardowy chwyt, aby dostać się do rzutu z gry przed pierwszą połową, choć nie bez problemów. Prawie popełnił faul debiutanta, kiedy wskoczył do kieszeni podczas gry na siedem sekund przed końcem, zanim rzucił piłkę obok bramki.

Na szczęście dla Purdy’ego piłka wylądowała niekompletna po drugiej lewej stronie. To pozwoliło Rubinowe złoto Gol z gry z 50 jardów, zdobyty w trzecim dniu, dał 49ers prowadzenie 9: 6 do przerwy.

Siła Parsonsa

READ  młody człowiek? stroud? Pantery osiągnęły konsensus w sprawie wyboru nr 1 w drafcie

Micah Parsons Rzucili prawym wślizgiem 49ers Mike’a McGlinchey’a po szybkim podaniu pod koniec pierwszej połowy. Spektakl został porównany do Hall of Fame Reggie White .

Słoje Józefa luzem

Po tym, jak otwierający mecz Cowboys w drugiej połowie utknął w środku pola, wyglądało na to, że 49ers mieli szansę na zwiększenie przewagi. Jednak Kelwin Józef masz piłkę za darmo Ray Ray McCloud powrót, dając Dallas piłkę na własnej linii 21 jardów.

Maher strzela z gry i remisuje

Fani kowbojów mogli odetchnąć. Grając po tym, jak Prescott prawie rzucił puntem, Maher ustawił rzut z 25 jardów. Kryzys zażegnany.

Teraz patrz na mnie, Ray Ray

McCloud odbił się po tym, jak potknął się o zwrot łodzi. Wziął wynikający z tego kickoff 53 jardy, aby dostać się na terytorium Cowboys.

San Francisco nie było w stanie wykorzystać, mimo że trzykrotnie szli, oddając Dallas piłkę.

Umieść CeeDee i zdobądź duże wygrane

Natychmiast po zgłoszeniu gola Lamb Fingers wykonał największą grę w meczu do tego momentu, kiedy Cowboys odzyskali piłkę. Aries wyciągnął 46-jardowy chwyt, gdy próbował wprowadzić Dallas na terytorium San Francisco.

Jak Kettle do tego doszedł?

Podanie Birdiego środkiem wyglądało na zbyt dalekie dla Kettle’a. Ale ciasna końcówka gwiazdy przechyliła piłkę do siebie co najmniej trzy razy, w tym raz w masce na twarz, aby pomóc złapać 30-metrowy zysk, gdy był przewrócony.

Wejdź, Christianie

Christiana McCaffreya Przełamał remis w pierwszej grze czwartej kwarty i rzucił się na łatwy wynik, dając 49ers prowadzenie 16-9.

A po zagraniu w prowadzenie Keitel pomógł świętować.

turbina turbo

Cavontae Turpin Wziął wynikający z tego kickoff 44 jardy, aby pomóc Cowboys rozpocząć jazdę wokół środka pola.

Biegły w pieniądzach

Walczący kicker Cowboys zaczyna wracać na właściwe tory. Po kopnięciu gola z gry, który dał remis, Maher wykonał 43-jardowy przejazd, aby zmniejszyć prowadzenie 49ers do 16-12 na 11 minut przed końcem meczu.

READ  Lindholm został sprzedany Canucks przez Flames za Kuzmenko

Dallas trzyma San Francisco za rzut z gry

49ers byli w stanie zabić jakiś czas po tym, jak Cowboys wyszli na prowadzenie. Udali się na 13-play drive, który trwał prawie dokładnie osiem minut (7:59), zamieniając dwie akcje na pierwszą próbę, zanim musieli zadowolić się rzutem z gry z 28 jardów.

Napęd dał Cowboys ponownie piłkę na 3:04 przed końcem, przegrywając 19-12.

Kaczka upadła

Po dwóch kolejnych zaciągach Prescott został zwolniony, gdy próbował wspiąć się do kieszeni Samson Abukam. Dallas zdecydował się na punt na nieco ponad dwie minuty przed końcem, mając nadzieję na wymuszenie puntu San Francisco.

Mitchell w ruchu

Eliasz Mitchell Otwarcie przerwało 13-jardowe przyłożenie, które zdawało się przypieczętować mecz dla 49ers. Jednak wyszedł poza granice, aby dać Cowboys trochę więcej życia.

co to było

Potrzebując cudu na sześć sekund przed końcem własnej linii 24 jardów, Dallas stworzył dziwaczną formację, aby spróbować zebrać trochę magii. Elliott ustawił się w środku, podczas gdy reszta linii ofensywnej przesunęła się szeroko w prawo. Prescott rzucił szybkie podanie środkiem do Turpina, ale Niners szybko go pokonali, kończąc mecz 19-12.