Podobno Sony poprosiło o wprowadzenie zmian w cenie soli i poświęcenia na innych platformach

auf! Zła prasa wciąż się pojawia i chociaż możemy to zrozumieć, jeśli spojrzymy wstecz, Sony zostanie uznane za winne w niezwykle ważnym sądzie opinii publicznej. Według raportu autorstwa Tech RaptorCena gry w stylu Indie Souls Sól i ofiara Dramatycznie wzrosła w sklepie Epic Games Store w wielu różnych krajach – wszystko dlatego, że PlayStation tak lubiło, że Ska Studios sprzedawało go taniej niż te w PS . Sklep.

Z tego, co możemy wywnioskować, Sony zawarło umowę z grą, która zaowocowała ekskluzywnym wydaniem swojej konsoli. Haczyk polega na tym, że Ska Studios ustala cenę indywidualnie dla każdego kraju w Epic Games Store, co oznacza, że ​​w niektórych miejscach jest tańsza niż w innych. Shane Lynch, współwłaściciel firmy, wyjaśnił, że jego firma „nie może tak naprawdę kontrolować indywidualnych cen Sony, więc niektóre z nich musiały rosnąć lub spadać” w Epic Games Store ze względu na zobowiązania umowne i roszczenia dotyczące parytetu.

Dla Wielkiej Brytanii to dobra wiadomość – w rzeczywistości spadła z 15,99 GBP do 12,99 GBP. Jednak w wielu innych krajach, takich jak Brazylia, cena gwałtownie wzrosła – mówimy o wzroście z 37,99 R$ do 104,90 R$. To 276 procentowy skok! Podobnie jest w Turcji, gdzie tytuł spadł z 33 do 153 jenów. To sprawia, że ​​cena jest bardziej spójna w różnych krajach, ale oczywiście nie uwzględnia różnic w zyskach i in.

Jak powiedzieliśmy na początku artykułu, rozumiemy, jak do tego doszło: Ska Studios najwyraźniej podpisało umowę z Sony i nie może być postrzegane jako oferujące w rezultacie lepszą ofertę innym platformom lub sklepom. Możemy jednak argumentować, że to PlayStation powinno leżeć na PlayStation, aby zaoferować lepszą elastyczność cen regionalnych w PS Store – i szczerze mówiąc, w okresie zdominowanym przez złą prasę firma mogła obejść się bez negatywnego PR, prawda? Ona?

READ  Ogromny wyciek iPhone'a 14 ujawnia wiele rzeczy, których mieliśmy nadzieję, że się nie wydarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *