Podsumowanie: czekają recenzje Dragon Quest Treasures

Cóż, teraz, gdy już to widziałeś, oto podsumowanie niektórych innych recenzji krążących w Internecie:

zespół w Taktyka kieszonkowa przyznał grze Treasures ocenę 9 na 10 – nazywając ją „fantastyczną pozycją” w popularnej serii zarówno dla nowych, jak i starych graczy:

Dragon Quest Treasures, pełna skarbów przygoda pełna klasycznego uroku DQ, w pełni obejmuje świat swoich poprzedników, a jednocześnie się wyróżnia. Jej mechanika jest wyjątkowa i wciągająca, pełna osobowości i uroku, a przede wszystkim jest po prostu świetną zabawą. Świetne wejście do popularnej serii dla powracających i nowych graczy Both.”

silikonowera Podobała jej się gra – dając jej 8 na 10, ale czasami była trochę myląca:

Skarby Dragon Quest Wiele! Oferuje wiele do zrobienia. Gracze otrzymują różne wyspy do zbadania, wiele zadań do wykonania i dużą kolekcję potworów do zebrania. Jest to oczywiście rodzaj gry, w którą człowiek powinien się czepiać przez tygodnie. Minusem jest to, że może to być bardzo przytłaczające, jeśli chodzi o liczbę zadań, które znajdują się na liście rzeczy do zrobienia. Tak długo, jak poświęcisz swój czas (i regularne przerwy, aby odpocząć po całym kopaniu), jest to łatwe do opanowania, a czasem niezapomniane przeżycie.

destrukcyjny Powiedział, że z przyjemnością spędziłby godziny w takiej grze, dając jej ocenę 7,5 na 10:

Idealna gra na te długie zimowe wieczory, Skarby Dragon Quest Będziesz mnie naciskał, dopóki Square Enix w końcu nie zacznie tego wypuszczać Nieskończoność Strash. „

trendy cyfrowe Dałem mu 3 z 5, ale czułem, że ma pewne problemy:

Skarby Dragon Quest Grzebi w niektórych podstawowych szczegółach, tworząc czasami frustrująco nudną grę RPG, ale jej serce jest zawsze we właściwym miejscu. Ma na celu oferowanie eksploracji o niskich stawkach z dziecięcą wyobraźnią, która błyszczy w czasami brudnej patelni przesiewającej. Dla młodszych, a nawet starszych graczy, którzy z czułością pamiętają udawanie piratów jako dzieci i nie przeszkadza im nuda, przygoda Erica i Mii jest relaksującym powrotem do piaskownicy”.

bliźniaczo skończony To kolejna strona, która przyznała jej wyższą ocenę – przyznając jej 4 na 5 i opisując ją jako ogólną „zabawę i zabawę”:

„Dragon Quest Treasures nie jest idealnym doświadczeniem, ale ogólnie jest to zabawne i przyjemne doświadczenie. Nowe pomysły i mechanika, które łączy się ze znakami towarowymi serii Dragon Quest, są znakami dźwiękowymi i mogą okazać się kluczowe dla kierunku serii w obu główne gry i mamy nadzieję, że sama w sobie będzie mocną nową serią. ”na nadchodzące lata. Tak długo, jak ktoś jest skłonny znosić jej szorstkie wprowadzenie, nie ma wątpliwości, że znajdzie grę wartą cierpliwości”.


READ  Dragon's Dogma 2 otrzymuje „w większości negatywną” recenzję po ujawnieniu mikrotransakcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *