Podsumowanie: oto, co gracze online myślą o GoldenEye 007 do tej pory

zakończyć Subreddit Nintendo Switch Odbyło się również kilka rozmów na temat konfiguracji sterowania, ale inni po prostu cieszą się z powrotu kultowej strzelanki:

BBQQA – „Nadal czuję się dobrze, że tak się stało. Przez lata moi kumple i ja narzekaliśmy, że nigdy nie zobaczymy tego w ostatnim wydaniu i że utknie w piekle praw własności intelektualnej. Ale jakoś tak się stało Myślę, że młodsze pokolenie naprawdę nie rozumie wpływu tej gry ani tego, jak prawdopodobne jest, że wydarzy się na Switchu i Xboksie. To jest szalone. „

Odie_Odie — „Wciąż co roku gram w Goldeneye na moim N64 i gram przez kilka godzin w weekendy, zanim ponownie schowam system i muszę powiedzieć, że sterowanie nie jest takie złe. Wyglądają bardzo podobnie do oryginału. Myślę, że wielu ludzi zdaje sobie sprawę, że nie lubią Goldeneye z powodu sterowania. Zawsze tam byli, lol.

MillwrightWF – „…to tylko zrzeczenie się odpowiedzialności starszych millenialsów, więc agent 007 był dużą częścią dorastania. Przede wszystkim pozwoliłem mojemu synowi z obsesją na punkcie Fortnite grać, a potem mój styl całkowicie mnie niszczył w Fortnite. I tak dalej gdzie to się dzieje Włącza się. Haha, w tej grze nie ma żadnych budynków, synu, i wyciągnąłem ją kilka razy. Ale kiedy usunął elementy sterujące, chciał grać dalej! Wygląda dobrze. Nie pomieszany bałagan, jakiego się spodziewałem. Brak spowolnienia od oryginał. Czekamy na więcej od jutra.

Oto, do czego doszła społeczność na swojej siostrzanej stronie internetowej Czysty Xbox Miał to do powiedzenia na temat wersji gry na konsolę Xbox:

Gamecuber – „Jako weteran oryginalnej gry z dawnych czasów, ta wersja działa lepiej niż kiedykolwiek. Nowoczesny system kontrolera Xbox działa w teraźniejszości. Krótko wypróbowałem wersję Switch z oryginalnym układem sterowania i jest jasne, że tak korzystaj z kontrolera Actual N64. W wersję na Xbox grało się znakomicie dzięki dwóm drążkom kciuka”.

ciasny – „Przeszedłem kampanię na poziomie trudności Agent na Switchu zeszłej nocy i dziś rano. Wypróbowałem tylko kilka poziomów na Xboksie i pomyślałem, że czują się lepiej na Switchu, chociaż wymagały trochę zresetowania przycisku”

SugarSkullM – „Uwielbiam to, ale nie mogę zaprzeczyć, że czynnik nostalgii (i mocy) jest w tym przypadku silny. Nadal zabawny po tylu latach”.

Techno 92 LFC – „Nie ma wątpliwości, że ja i inni ludzie chcielibyśmy zobaczyć wersję Xbox Live Arcade, więc nie rozumiem, dlaczego ta wersja nie istnieje, może ktoś tutaj wie? Mimo to niesamowite jest zobaczyć to na Xbox konsoli i ze zaktualizowanymi kontrolkami”.

Możesz także sprawdzić plik Czyste wrażenia zespołu Xbox Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wersji na konsolę Xbox, ponownie zapoznaj się z naszą zaktualizowaną recenzją wersji na konsolę Nintendo Life:

READ  W sieci pojawiło się niewydane demo Gex

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *