Pojawiają się Pokemon Scarlett i Violet Patch, gdy Nintendo obiecuje poważnie potraktować problemy techniczne

Pojawiły się pierwsze popremierowe Pokemony Scarlet i Violet wraz z obietnicą ze strony Nintendo, że poważnie potraktuje problemy techniczne gier.

Informacje o łatce zostały wydane w Witryna Nintendo W wersji 1.1.0 Pokémon Scarlet i Violet twierdzą, że zepsuta muzyka podczas bitew Elite Four i Top Champion została teraz naprawiona, wraz z niejasnym potwierdzeniem, że „dokonano innych selektywnych poprawek błędów”. Dostępna już łatka uruchamia także bitwy rankingowe sezonu 1.

Nintendo zobowiązało się również do poprawy wydajności pierwszych gier Pokémon z otwartym światem i przeprosiło za różne problemy wykryte w wersjach startowych.

„Rozumiemy, że gracze mogą doświadczać problemów wpływających na wydajność gry” – powiedział Nintendo. „Naszym celem zawsze było zapewnienie graczom pozytywnych wrażeń z naszych gier i przepraszamy za niedogodności. Poważnie traktujemy opinie graczy i pracujemy nad ulepszeniem gier”.

Nie mówi, kiedy nadejdą te aktualizacje, ale ta pierwsza łatka została wydana mniej niż dwa tygodnie po uruchomieniu gry i dokładnie trzy tygodnie po jej wydaniu jako „Łatka dnia 1” dla tych, którzy mają wczesne kopie. Jeśli Nintendo utrzyma podobny trend, może minąć połowa lub koniec grudnia, zanim zobaczymy kolejną aktualizację Pokémon Scarlet i Violet.

Dotychczas znalezione problemy obejmują zepsute doświadczenie PvE pod koniec gry, sfałszowany stadion bitewny, usterki duplikacji, dziwny sposób biegania z podwójną prędkością i nie tylko.

Słaba wydajność była również głównym czynnikiem w naszej recenzji 6/10, jak powiedział IGN: „Rozgrywka Pokemon Scarlett i Violet w otwartym świecie to świetny kierunek dla przyszłości serii, ale ta obiecująca zmiana została sabotowana przez wielu. Sposoby, w jakie Scarlet i Violet czują się niekompletne Ekstremalnie”.

Ryan Dinsdale jest niezależnym dziennikarzem IGN i brytyjskim redaktorem wiadomości. Cały dzień będzie opowiadał o Wiedźminie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *