Pokaz odmian pokemonów, aby podzielić się „najnowszymi informacjami o grach Pokemon” w przyszłym tygodniu

Zdjęcie: The Pokémon Company

Trenerzy dostali wiele szczegółów na temat Pokemon Scarlett i Pokemon Violet Kiedy nowa generacja została po raz pierwszy ujawniona w lutym.

Więc jaka jest następna aktualizacja? Cóż, tam Prawdopodobnie Zaplanuj coś na następny tydzień. według Pocketmonsters.net Konto na Twitterze, Japanese Pokémon Variety o nazwie PokéDoko 4, zostanie wyemitowane 24 kwietnia (czyli w nadchodzący weekend) i będzie zawierać klip z „najnowszymi informacjami na temat gier Pokémon”.

gdyby był Nowa Zawarte informacje o najnowszej generacji można oficjalnie ujawnić przed rozpoczęciem pokazu w najbliższą niedzielę. Mogą to być również aktualne informacje, kolejne ogłoszenie związane z Pokemonami lub coś zupełnie innego – więc postaraj się nie ekscytować.

Oto pełne podsumowanie Konto Pocketmonsters.net na Twitterze:

Telewizja Tokyo w podsumowaniu PokéDoko 4, które zostanie wyemitowane 24 kwietnia 2022 r., stwierdza, że ​​będą mieli klip z „Najnowszymi informacjami o grach Pokémon!?” Nowe informacje o grze zostaną prawdopodobnie ogłoszone w tym tygodniu, zanim zostaną wyemitowane w tym programie.

Minęły lata, odkąd którykolwiek z programów Pokémon Variety miał wyłączne informacje o grze. Byłby to jednak dobry sposób na przyciągnięcie widzów z powrotem.

„Najnowsze informacje o grach Pokemon!” <- nie zawsze odnosi się do nowych informacji, a jedynie do „najnowszych”. Może to oznaczać nowe informacje lub zwiastuny, które zostały już opublikowane, lub może to oznaczać nowe informacje opublikowane w tym samym tygodniu, który miał miejsce ostatnio.

* Jeśli informacje o grze są nowe, najprawdopodobniej zostaną ogłoszone w tym tygodniu przed emisją w tym programie. Ekskluzywne wiadomości o grze nie były ujawniane na pokazach Pokémon Variety Show od lat.

Jeśli usłyszymy jakieś aktualizacje, damy Ci znać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *