Pracownik ginie w wypadku przed klubem golfowym Valhalla

Nota wydawcy: Ten artykuł został zredagowany w celu wyjaśnienia, że ​​oświadczenie dotyczące śmierci pracownika zostało wydane przez PGA of America.

Według doniesień, pracownik sprzedawcy zmarł po uderzeniu autobusem wahadłowym w piątek rano w pobliżu głównej bramy klubu golfowego Valhalla Golf Club przy Shelbyville Road. Oświadczenie PGA Ameryki.

„Dziś rano byliśmy zdruzgotani, gdy dowiedzieliśmy się, że pracownik jednego z naszych dostawców został tragicznie potrącony i zabity przez autobus przed klubem golfowym Valhalla. To bolesne dla nas wszystkich zaangażowanych w mistrzostwa PGA. Składamy im najszczersze kondolencje. ” – podała organizacja w poście na stronie internetowej X. Wcześniej na Twitterze: „Rodzina i bliscy”.

W oddzielnym oświadczeniu w piątkowe popołudnie burmistrz Craig Greenberg zidentyfikował ofiarę jako John Mills, nazywając go „mieszkańcem Louisville, za którym będzie głęboko tęsknił jego rodzina i nasza społeczność”.

Rzecznik LMPD Dwight Mitchell powiedział, że około godziny 5 rano funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie pod numer 15500 Shelbyville Road w sprawie zderzenia autobusu z osobą. Wstępne dochodzenie wykazało, że autobus jadący w kierunku wschodnim środkowym pasem przeznaczonym dla autobusów uderzył w Mills. Na miejscu stwierdzono zgon.

Wybitny golfista Scottie Scheffler został aresztowany po incydencie po tym, jak policja stwierdziła, że ​​zignorował instrukcje i potrącił funkcjonariusza, gdy próbował wjechać samochodem do klubu golfowego. Reporter ESPN NFL, John Darlington, powiedział, że w okolicy stadionu doszło do „nieporozumienia dotyczącego ruchu ulicznego”, co doprowadziło do aresztowania.

„Policjant próbował podczepić się do samochodu Schaefflera, po czym Schaeffler zatrzymał jego samochód przy wjeździe do Walhalli” – napisał Darlington w X. Następnie funkcjonariusz policji zaczął krzyczeć na Schefflera, aby wysiadł z samochodu. Kiedy Scheffler opuścił pojazd, funkcjonariusz popchnął Schefflera w stronę pojazdu i natychmiast zakuł go w kajdanki.

Aresztowanie Scotty’ego Schefflera: Kim jest Scotty Scheffler? Golfista nr 1 na świecie został zatrzymany w Walhalli przed drugą rundą PGA Tour.

READ  Ostatnie typy draftu mają znacznie wyższy wybór Chicago Bears

Scheffler został umieszczony w Louisville Metro Corrections na krótko przed 7:30, ale później został zwolniony. Około godziny 9:50 władze PGA Tour wydały oświadczenie Schefflera, który oświadczył, że nigdy nie zamierza ignorować instrukcji policji i nazwał całą sytuację „wielkim nieporozumieniem”. Złożył także kondolencje rodzinie zmarłego.

„Oczywiście wszyscy zaangażowani w turniej składamy najszczersze kondolencje rodzinie mężczyzny, który zginął dziś rano w poprzednim wypadku. To stawia wszystko we właściwej perspektywie”.

W swoim popołudniowym oświadczeniu Greenberg stwierdził, że „pozostaje skupiony na tragicznej stracie życia” i przekaże więcej informacji na temat zdarzenia i aresztowania, gdy tylko będą dostępne.

PGA of America podzieliła zdanie Greenberga, twierdząc, że głównym zainteresowaniem organizacji pozostaje rodzina Millsów.

„Jeśli chodzi o incydent z udziałem Scottiego Schefflera, w pełni współpracujemy, podczas gdy władze lokalne sprawdzają, co się stało” – stwierdzili w oświadczeniu przedstawiciele organizacji.

Dochodzenie w sprawie wypadku z udziałem Millsa pozostaje w toku.

Billy Loosemore przyczynił się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *