Premiera Fire Emblem Engage na Nintendo NYC była fantastycznie rozczarowująca

Pomijając czynnik ludzki, kolejka zaczęła się przesuwać, gdy personel wpuszczał ludzi partiami po około dziesięciu na raz. Zaczynam się ekscytować i nie mogłem się doczekać, aby zobaczyć, co sklep przygotował dla nieco dzielącego czerwonego i niebieskiego projektu postaci Fire Emblem Engage. Tak więc, przesuwając od niechcenia w kierunku wejścia, aby wejść do sklepu, byłem nieco skonsternowany brakiem emblematu ognia na wystawie.

Zdjęcie: James Milkie/Nintendo Live

Po pobiciu na śmierć przez postać Fire Emblem w DLC Smash Bros. Przez lata można by pomyśleć, że premiera Engage będzie zawierała baner lub stojak, ale piątkowa premiera była rozczarowująco abstrakcyjna. Jasne, wszystkie znaki towarowe Pokémon Scarlet/Violet kosztują sporo grosza, więc nie ma potrzeby ich ignorować, ale nigdzie nie można było znaleźć ekranów Engage, z wyjątkiem jednego kiosku pokazującego grę, gdy gra jest bezczynna na polu bitwy map , nie jest szczególnie atrakcyjnym zegarkiem. Ponadto, w przeciwieństwie do ostatnich sześciu wydarzeń, nie pokazano plakatów, plakatów ani magnesów dla wczesnych użytkowników.

Premiera Fire Emblem Engage NYC
Zdjęcie: James Milkie/Nintendo Live

Tak więc, nie mając zabawnych gadżetów ani materiałów promocyjnych związanych z Zaangażowaniem, rozmawialiśmy z kilkoma fanami Fire Emblem w kolejce o tym, co sprawiło, że w piątkowy poranek w zimie Nowy Jork stanął w kolejce po Fire Emblem .

NL: Cześć, jak masz na imię?

„Winstona”.

Co sprawiło, że wyszedłeś dziś rano i stanąłeś w kolejce do Fire Emblem Engage?

„Jestem fanem Fire Emblem od czasu Przebudzenia. Odwiedzam Nowy Jork – kiedyś tu mieszkałem – to pierwszy raz odkąd wróciłem [Nintendo NYC] To było Nintendo World, więc pomyślałem, że premiera Fire Emblem Engage to dobry moment, aby przyjść i słyszałem ekscytujące rzeczy o tej grze.”

Dostajesz wydanie regularne czy wydanie boskie?

READ  Sonic Frontiers 'Walka i ulepszenia. Zwiastun

„Otrzymuję boskie wydanie”.

Czy jako fan Fire Emblem jesteś zadowolony z ilości wsparcia, jakie ostatnio otrzymuje franczyza?

– Jestem, zwłaszcza odkąd to usłyszałem [at the time] Przebudzenie może być jej ostatnim rozwiązaniem. Myślę, że mądry [Systems] Nie spodziewałem się, że eksploduje po przebudzeniu – co skłoniło mnie do zaangażowania się w to – więc cieszę się, że domyśliła się, co się stało, nawet jeśli [Smash Bros. fans] Możesz pomyśleć, że to za dużo. Jestem tu po to”.


N.L.: Dzień dobry. Czy możesz nam powiedzieć, jak się nazywasz?

Ellie.

Premiera Fire Emblem Engage NYC
Mój Boże, naprawdę – Zdjęcie: James Milkie/Nintendo Live

Co sprawiło, że wstałeś z łóżka o 8:00, aby stanąć w kolejce do Nintendo NYC?

Ponieważ zamówienia przedpremierowe wyprzedają się w sprzedaży detalicznej, jest to dla mnie jedyna opcja – kto pierwszy, ten lepszy – aby otrzymać Boską Edycję. Oczywiście nowe amiibo też [holds up a Marth amiibo]. „

[points at Eli’s Amiibo] Czy to nie jest reedycja?

Właściwie jest to moje pierwsze amiibo z Fire Emblem.

Co sądzisz o pojawieniu się Fire Emblem jako flagowej serii Nintendo?

„Podejrzewam [the franchise] Trochę się nie udało, jeśli chodzi o Fire Emblem Radiant Dawn i Ike’a, ale myślę, że więcej graczy i nowych graczy przybyło z powodu Przebudzenia, a następnie Losów, Echa i Trzech domów. Fire Emblem jest teraz bardziej popularny, podobnie jak Mario i Pokémon. Pokémony są oczywiście bardziej popularne, ale z drugiej strony Fire Emblem zyskuje ten poziom popularności dzięki DLC do Smash Bros. Ultimate. „


Tak więc niezależnie od tego, czy Nintendo NYC w równym stopniu rozwija czerwony dywan przy każdej premierze, fani nadal darzą grę strategiczną od Nintendo wielką miłością. Gdyby tylko Intelligent Systems i Nintendo mogły zainwestować tyle energii w swoją inną strategiczną franczyzę, zaawansowane wojnyFani gry strategicznej będą mieli w czym wybierać.

READ  Trojan GoldDigger atakuje użytkowników systemu iOS w celu kradzieży kont bankowych
Premiera Fire Emblem Engage NYC
Włożyli też te torby – Zdjęcie: James Milkie/Nintendo Live

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *