Premiera nowego albumu Taylor Swift „The Tortured Poets Department” planowana jest na kwiecień przyszłego roku

LOS ANGELES (AP) – Zapomnij o „jego reputacji”. Taylora Swifta Wychodzi zupełnie nowy album.

Odbiór nagrody Grammy w kategorii Najlepszy Popowy Album WokalnyTaylor powiedziała, że ​​ukrywała tę tajemnicę przez dwa lata.

„Mój nowy album ukaże się 19 kwietnia. Nazywa się „Tortured Poets Oath”. „Zamierzam teraz opublikować okładkę za kulisami” – oznajmiła.

I tak zrobiłem.

Na jej koncie na InstagramieSwift opublikowała czarno-białe zdjęcie, na którym leży na poduszkach. Na zdjęciu o niskim kontraście górna połowa jej twarzy i dolna połowa nóg zostały wycięte.

„W miłości i poezji wszystko jest sprawiedliwe…” – czytamy w jej komentarzu. W nieco ponad godzinę sam post na Instagramie zebrał prawie 7 milionów polubień.

„I tak wchodzę w materiał dowodowy / mój okaleczony herb / moje muzy, nabyte jak siniaki / moje talizmany i amulety / kleszcze, kleszcze, kleszcze bomb miłosnych / moje żyły ciemnego czarnego atramentu” – czytamy w tym, co wydaje się być napisane odręcznie. Teksty są publikowane po okładce albumu.

W Crypto.com Arena w Los Angeles ogłoszenie albumu Swifta wywołało krzyki na wyższych szczeblach władzy.

Swift wywołała masowe spekulacje wcześniej tego wieczoru, kiedy wydawało się, że jej witryna nie działa. Niektórzy zakładali, że przygotowuje się do opublikowania „Reputation (wersja Taylora)”, ale niejasne dowody na „niedziałającej” stronie sugerowały, że może to być błędny kierunek.

I to było.

Strona została ponownie uruchomiona i skupia się na nadchodzącym albumie, z opcjami przedsprzedaży i gadżetami. Będzie to jedenasty album studyjny Swift, nie licząc jej ponownych nagrań. Ha Ostatnim oryginalnym albumem był „Midnight” Został wydany w październiku 2022 roku. Od tego czasu uruchomiła wartą miliard dolarów trasę Eras Tour i wydała „Mów teraz (wersja Taylora)” I „1989 (wersja Taylora).”

Swift odbierała nagrodę Grammy za „Midnights”, kiedy ogłosiła to niespodziankę. Ona później zdobyła album roku, Nagroda główna programu za płytę.

READ  10 artystów, którzy zmienili teksty

„Chciałabym wam powiedzieć, że to najlepszy moment w moim życiu, ale czuję takie szczęście, kiedy kończę piosenkę lub kiedy potrafię rozszyfrować most, który kocham, lub kiedy tworzę krótką listę teledysku lub kiedy nagrywam pracować z tancerzami” – powiedziała po otrzymaniu nagrody Album Roku od Celine Dion, bijąc rekord największej liczby zwycięstw w tej kategorii (jej inne albumy roku: „Fearless”, „1989” i „Folklore”) .

Podczas spaceru po czerwonym dywanie W niestandardowym stylu Schiaparelli Couture, Złożyła hołd tytułowi swojego albumu, nosząc naszyjnik Lorraine Schwartz z małym wbudowanym zegarkiem. I tak, czas jest ustawiony na północ, nawet jeśli widz musi przechylić głowę, aby zobaczyć ręce wskazujące liczbę „12”.

Choć zegarek był ukłonem w stronę albumu i przypominał sformułowanie „tik, tik, tik” z postu Tortured Poets Oath, wydawał się szczególnie odpowiedni, biorąc pod uwagę napięty harmonogram gwiazdy na nadchodzący tydzień. Swift ma w tym tygodniu powrócić na trasę Eras Tour, podczas której wystąpi przez cztery wieczory w Tokio. ona Nadal będzie mógł wrócić do Stanów Zjednoczonych pod koniec tygodnia, żeby przyłapać swojego chłopaka, Travisa Kelce’a, w akcji Super Bowl.

___

Sen doniósł z Nowego Jorku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *