Przełącz aktualizację teraz (wersja 14.1.0), informacje o aktualizacji

Zmień aktualizację 14.1.0

Nintendo właśnie wydało nową aktualizację oprogramowania sprzętowego dla Switcha w wersji 14.1.0.

Wiele innych ulepszeń koncentruje się na stabilności. W tym przypadku jest trochę inaczej. Użytkownicy znajdą teraz nowe „Ustawienia powiadomień o punktach platynowych”, w których mogą być powiadamiani o punktach, które nie zostały odebrane w ramach programu My Nintendo Rewards.

Oficjalne uwagi dotyczące aktualizacji oprogramowania sprzętowego Switch w wersji 14.1.0 są następujące:

Dodano „Ustawienia powiadomień o punktach platyny” w sekcji Powiadomienia w ustawieniach systemu.

  • Nieodebrane Platinum Points zdobyte za wykonywanie zadań Nintendo Switch Online na konsoli Nintendo Switch będą generować powiadomienia.
    • Misje i nagrody Nintendo Switch Online nie są dostępne we wszystkich krajach i regionach.
  • Ustawienie tych powiadomień na „Wyłączone” spowoduje ukrycie powiadomienia wysyłanego w przypadku nieodebrania Punktów Platynowych.

Ponieważ dzisiaj otrzymujemy wersję 14.1.0, od ostatniej aktualizacji systemu Switch nie minęło wcale tak wiele czasu. 21 marca została udostępniona wersja 14.0.0. Dodano grupy, które pełnią funkcję różnych folderów, aby użytkownicy mogli łatwiej organizować programy i uzyskiwać do nich dostęp w menu głównym. Mamy pełne informacje o grupach i informacje o aktualizacji dla wersji 14.0.0 tutaj.

W przypadku wszystkich poprzednich aktualizacji oprogramowania sprzętowego Switch możesz śledzić wszystko tutaj.

READ  Wycieka pełna gama 13-tej generacji procesorów Intel Raptor Lake do komputerów stacjonarnych, flagowy Core i9-13900K z 24 rdzeniami i 32 wątkami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *