PSA: Forspoken spoilery wyciekły do ​​internetu

Mamy ostrzeżenie dla tych, którzy chcą wskoczyć do świata Forspoken 24 stycznia — niestety do internetu wyciekły spoilery.

Podobnie jak w przypadku gier typu bóg wojny: ragnarok, pokemon szkarłatny i fioletowy, I wiele więcej, spoilery wyciekające w pobliżu daty premiery gry stają się obecnie coraz bardziej powszechne, dlatego ważne jest, aby wyciszać słowa kluczowe, kiedy tylko jest to możliwe, i uważać, gdzie wchodzisz do trybu online, aby przypadkowo nie natknąć się na żaden z tych wycieków.

Eurogamer Zwróć uwagę, że godzina otwarcia wyciekła do sieci i chociaż fragmenty tych pierwszych kilku momentów rozgrywki zostały wcześniej przejrzane i omówione, zazwyczaj programiści po prostu zostawiają kilka niespodzianek lub kluczowych momentów fabularnych, których nie chcą, aby ktokolwiek je zobaczył. Eksperymentuj, aż gra zostanie ostatecznie wydana.

Jeszcze bardziej niepokojący był raport z Podwójne Shockery To powiedziawszy, ostateczna walka z bossem z Forceboken wyciekła na YouTube. Na szczęście został usunięty przez Luminous Productions z roszczeniem dotyczącym praw autorskich, ale szkoda została wyrządzona i ta informacja jest już dostępna.

Jak wspomniano wcześniej, Forspoken ukaże się na PlayStation 5 i PC 24 stycznia. W naszej zapowiedzi Forspoken powiedzieliśmy: „Jestem prawie przekonany, że w Forspoken można znaleźć niezłą zabawę, ale jej wczesne rozdziały po prostu nie wydają się miejscem, w którym można to konsekwentnie znaleźć. Magiczna walka obiecuje ewoluować i stać się bardziej interesująca dzięki czas, ale czy to wystarczy, aby przezwyciężyć mało natchniony scenariusz i świat, który ma ożywić, pozostaje nieznane.

Jeśli nadal nie jesteś pewien, czy chcesz wyruszyć w podróż oferowaną przez Forspoken, grę Prezentacja demo. Aby dowiedzieć się więcej o grze, sprawdź Sześć rzeczy, które warto wiedzieć przed rozpoczęciem gry i dowiedz się wszystkiego o magicznym systemie walki Forspoken.

READ  Zamknięta beta Overwatch 2 rusza 26 kwietnia tylko na PC

Czy masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Proszę wysłać e-mail do wiadomoś[email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @pracownik i dalej skurcz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *