Rachel Levis nazywa Toma Sandovala „nikczemnym” za to, że ją zdradzał i manipulował Arianą Madix, zanim wywołał szokujący skandal związany ze zdradamiRachel Levis nazwała Toma Sandovala „dziwkiem” w swoim najnowszym odcinku podcastu Rachel Goes Rogue.

29-letnia absolwentka Vanderpump Rules ostro skrytykowała swojego byłego kochanka za manipulację jego byłą dziewczyną Arianą Madix, a także sobą, jego byłą kochanką.

We wtorkowym odcinku iHeartRadio opowiedziała o sesjach terapeutycznych w ośrodku leczenia zdrowia psychicznego po skandalu Scandoval.

W ośrodku, jak powiedziała, zdała sobie sprawę, że Sandoval manipulował nią, gdy wciąż groziło jej zerwanie zaręczyn z Jamesem Kennedym, a także zdradził ją, fotografując ją bez jej zgody.

Podczas odcinka ujawniła również, że przyrzekła sobie, że nie będzie się spotykać przez cały rok i odniosła się do twierdzeń, że podczas ponownego spotkania w sezonie 10 była „bez emocji”.

Rachel Levis nazwała Toma Sandovala „d**nem” w swoim najnowszym odcinku podcastu Rachel Goes Rogue
29-letnia absolwentka Vanderpump Rules ostro skrytykowała swojego byłego kochanka za manipulację jego byłą dziewczyną Arianą Madix, a także sobą, jego byłą kochanką.

Zapytana, co sądzi o traktowaniu Madixa przez Sandovala i o tym, jak obwiniał ją za swoją niewierność, odpowiedziała, że ​​jest to „podłe”.

„Wcale się z tym nie zgadzam” – stwierdziła. „Myślę, że Tom wykorzystuje zdrowie psychiczne Ariany przeciwko niej. Jest bardzo manipulujący i mylący.

„Myślę, że mógł to zrobić w bardziej dojrzały sposób” – dodała, odnosząc się do rozstania byłej pary, które, jak stwierdziła, Sandoval chciał zainicjować, ale nie zrobił tego przez kilka miesięcy. – Ale kto wie, czy jest do tego zdolny?

Pamięta, że ​​przeszła terapię traumy i powiedziała terapeucie, że zmaga się ze swoimi uczuciami związanymi ze zdradą Sandovala, dzieląc się w rozmowie indywidualnej większą częścią historii ich związku.

Powiedziała, że ​​uświadomiła sobie, w jaki sposób Sandoval nią manipulował, kiedy terapeuta zadał jej pytanie: „Ale czy Tom nie zdradził ciebie pierwszy?”

Po „przemyśleniu” Levis powiedziała, że ​​zdała sobie sprawę, że ją skrzywdził, kiedy „poprosił mnie, żebym skłamała, wiedząc, że nie jestem dobrym kłamcą, a ja mu powiedziałam, że nie lubię kłamać”.

READ  Cedric MacMillan, kulturysta, umiera w wieku 44 lat

Powiedziała również, że „największym sposobem”, w jaki ją zdradził, było sfilmowanie jej bez jej wiedzy i zgody w niesławnym nagraniu FaceTime, które Maddix odkrył później, ujawniając ich miesięczny romans za jej plecami.

Levis dodała, że ​​obwiniła Sandovala za to, że wpędził ją w „naprawdę złą sytuację z moimi przyjaciółmi, a ta sytuacja w tym międzynarodowym reality show wystawiła na ryzyko moją reputację”.

Pamięta, że ​​przeszła terapię traumy i powiedziała terapeucie, że zmaga się ze swoimi uczuciami związanymi ze zdradą Sandovala, dzieląc się w rozmowie indywidualnej większą częścią historii ich związku. Powiedziała, że ​​zdaje sobie sprawę, na wiele sposobów ją „zdradził”.
Zauważyła, że ​​ich związek zaczął się, gdy była szczególnie bezbronna i właśnie zerwała pięcioletni związek i sześciomiesięczne zaręczyny ze swoim byłym mężem, Jamesem Kennedym. Obejrzano w sierpniu 2021 r
Levis nie powróci w nadchodzącym 11. sezonie Vanderpump Rules, który będzie śledził losy pozostałych członków obsady po ich ogromnym skandalu, którego premiera odbędzie się 30 stycznia.

Zauważyła, że ​​ich związek zaczął się, gdy była szczególnie bezbronna i właśnie zerwała pięcioletni związek i sześciomiesięczne zaręczyny z byłym mężem.

„Wiedział, że przechodzę przez ten smutek i słyszałem, jak mówił w wywiadach: «Och, Rachel naprawdę wraca do normalności» i to właśnie go do mnie przyciągnęło. I 1706359409 Mówię: „Ty draniu, mogłeś mi na to pozwolić [and] Pozwól mi żyć. Dlaczego nie możesz mnie pocieszyć jako przyjaciela?

Jeśli chodzi o to, dlaczego uważała, że ​​Sandoval ma nad nią władzę i wpływ, stwierdziła, że ​​miała wówczas wrażenie, że był „jedyną osobą”, która ją wspierała.

Levis nie powróci w nadchodzącym 11. sezonie Vanderpump Rules, który będzie śledził losy pozostałych członków obsady po ich ogromnym skandalu, którego premiera odbędzie się 30 stycznia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *