Rainn Wilson zmienił nazwę Rainnfall Heat Wave Extreme Winter Wilson, aby zwiększyć świadomość zmian klimatycznych

Gwiazda „Biura” Ryan Wilson Zapowiedział, że zmieni swoje nazwisko na platformach społecznościowych na Rainnfall Heat Wave Extreme Winter Wilson, aby zwiększyć świadomość zmian klimatycznych.

Aktor ogłosił tę wiadomość w filmie przesłanym na Twittera w środę na poparcie Organizacji Narodów Zjednoczonych Konferencja na temat zmian klimatu W Egipcie w tym tygodniu.

Wilson zmienił nazwisko na stronie Arctic Basecamp, Arctic Risk Name Generator, której przedstawiciel jest członkiem zarządu.

„Z pomocą moich globalnych przyjaciół z Arctic Basecamp zmieniłem nazwisko na Rainnfall Heat Wave Extreme Winter Wilson” – powiedział w filmie. „To nie żart, jestem tak poważny, jak topnienie Arktyki, które zwiększa globalne zagrożenia, w tym ekstremalne zjawiska pogodowe na całym świecie”.

Gigi Hadid wymazuje Twittera po zakupie Muska, platforma mediów społecznościowych nazywa „Spokojem od nienawiści”

Kliknij tutaj, aby zapisać się do naszego biuletynu rozrywkowego

„Mam nadzieję, że ta zmiana nazwy zwróci uwagę na ten narastający problem… a mianowicie na fuzję. Potrzebujemy światowych liderów na COP27, aby zwrócić uwagę i podjąć działania. Arktyka topnieje z prędkością milionów litrów na sekundę, ale ten problem nie może się wydawać wypracować sobie nazwę. Od nas zależy więc, czy wymyślimy jej nazwę.

Gwiazda „The Office” Ryan Wilson podzielił się, że zmienia nazwisko, aby zwrócić uwagę na zmiany klimatyczne.
(Amanda Edwards)

Wejdź na ArcticRiskName.org i stwórz nazwę, która zwróci uwagę na ten problem. Następnie – i to jest ważna część – Zmień swój profil w mediach społecznościowych Lub nazwę wyświetlaną, która odpowiada Twojej nowej nazwie ArcticRisk. A jeśli wystarczająco wielu z nas to zrobi, COP27 może być miejscem, w którym światowi przywódcy zasiądą i zwrócą uwagę na niebezpieczeństwa Arktyki i zaoferują rozwiązanie. „

W kolejnym tweecie Wilson podzielił się, że Twitter nie pozwoliłby mu na zmianę nazwiska z powodu Elona Muska Nowe zasady firmy.

READ  Dzień 4, aby odebrać kasę biletową w Ponniyin Selvan I: epickie krzyże Mani Ratnama warte 250 crore na całym świecie; Spodziewaj się wielkiego tygodnia

– Uwaga, nie pozwolą mi zmienić imienia, bo to Elon! Książki Wilsona.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS

Do udziału w ruchu zaprosił także inne gwiazdy Hollywood. Leonardo DiCaprio, Cardi BA Jack Black i Samuel L. Jackson to kilka wymienionych nazwisk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *