Raquel Lewis powiedziała, że ​​romans z Tomem Sandovalem zaczął się po trasie koncertowej Vanderpump Rules.

Rahula Lewisa

Nic Toma Sandovala Albo nie Rahula Lewisa Zwrócił uwagę, kiedy zaczął się ich romans. Wszystko, co jest znane, to ramy czasowe około siedmiu miesięcy. Takie szczegóły mogły zostać pominięte, aby uszanować byłą dziewczynę Toma Ariany Maddis Prywatność. Albo żaden z nich nie chciał być szczery, kiedy zaczęła się ich nielegalna działalność.

Oczywiście, Zasady Vanderpumpa Fani są bardziej zainteresowani szukaniem wskazówek Najnowsze odcinki. Co powiecie na ten mały uśmiech Tomek dał Rahul Kiedy ona dołączył do chłopca Noc? Bardzo wymowne, że coś się już szykuje.

My Tygodnik zgłoszone To ze Skeeny Shay Przyjaciele Jamiego Lynna I Gale’a Ramseya Ackersona Potwierdzono harmonogram oszustwa. O to oskarżali Rahul Rozpoczęła się „Intymność”. Sandoval Tej nocy i nalałem herbaty Koniec z Jamiem Internet.

„Ona po prostu mi powiedziała [it happened] Siedem miesięcy temu i po wycieczce do Las Vegas, Zapytać powiedział. „Powiedziałem jej:„ Bracie, zadzwoniłeś do mnie godzinę lub dwie po dziewczynach, które doprowadziły cię do płaczu, a potem odbiłeś mi, kiedy byłeś w Los Angeles ”. I ona powiedziała, '[After the boys night] Gdy się zbliżyliśmy.

Jamie Odszedł od bycia częścią grupy i przeniósł imprezę gdzie indziej. W małej grupie zmieniaj się między Rahul I Tomek zmienione.

„Następny odcinek Zasady Vanderpumpa Chłopięcy wieczór. Ty i ja tam byliśmy. Potem pojechałeś do domu, a ja pojechałem do Saddle Farm Rahul, Sandoval I [Schwartz and Sandy’s manager] Bretta. Byłeś tam, ponieważ Rahul właśnie wrócił z Vegas i był bardzo zdenerwowany i zaprosił cię tamtej nocy na randkę” – wspomina. „Jakoś skończyło się na tym, że nasza czwórka pojechała na Saddle Ranch, a Rahul i Tom byli pogrążeni w rozmowie przy barze.

Po wyjściu z baru Tomek I Rahul Usiadł na krawężniku i pogrążył się w głębokiej rozmowie. Jamie Tak zszokowany tym, co się dzieje, zaczął filmować tę dwójkę.

READ  Ezra Miller próbuje uratować Flasha podczas spotkania z Warner Bros. — The Hollywood Reporter

POWIĄZANE: Sukienka zemsty gwiazdy Vanderbilt Rules, Ariany Maddix, sprzedana w butiku Melissy Gorga

„Jestem teraz w samochodzie z Brettem Rahul I Sandoval Siedzieli na krawężniku przed stadniną siodeł i rozmawiali. Nie zdawałem sobie wtedy sprawy, jak blisko rozmawiali ani jak blisko było. Więc zaczynam filmować ich rozmowę. Jesteśmy tak nieświadomi, że tak naprawdę nie wiemy, co się dzieje” – powiedział.

Jamie Zdecydował się nie publikować nagrania Z szacunku Ariana. I kiedy Tomek I Rahul Może występować bliskość i język ciała Spowodował drugie spojrzenieNie obchodziło jej to.

Wyjaśniła: „Miałam taką myśl [at the time]. Myślałem, że tego nie publikowałem, ponieważ wydaje się to zbyt intymne, a nie chcę Ariana [Madix] Musisz czuć się z tym w określony sposób. Nie chcę, żeby się obraziła, ale czy to nie brzmi jak dzwonek, czy dzieje się coś niewłaściwego? Tylko dlatego, że może mieć zły pomysł, nie chcę nikogo stawiać w takiej sytuacji.

Patrząc wstecz, będziesz wiedział Co wiemy terazZajebista oprawa wizualna. Jamie I „Jeśli obejrzysz to ponownie – bez lektora – wygląda to znacznie, znacznie bliżej. Ale najważniejsze jest to, że nikt z nas nie wiedział wcześniej.

Zgłoś to Ariana I Tomek „Przez jakiś czas były problemy” nie wyjaśnia tajnych działań z lata 2022 roku. W końcu „doszło do punktu krytycznego”, kiedy dowiedziała się o tym Ariana. Wyraźnie seksualne sceny Rahul Na telefonie jej byłego chłopaka. ona był „zaślepiony”.

Współwłaściciel The Schwartz & Sandy przeprosił Do jego dawnej miłości za pośrednictwem Instagrama. Tomek Napisał: „Najpierw chciałbym przeprosić wszystkich, których skrzywdziłem w tym procesie. Przede wszystkim chcę przeprosić Ariana. Myliłem się, byłem samolubny, podejmowałem lekkomyślne decyzje, które zraniły kogoś, kogo kocham. Nikt nie zasługuje na to, by odczuwać ten ból tak szokująco i publicznie. Mogę sobie tylko wyobrazić, jak druzgocące musiało to być dla Ariany i wszystkich wokół nas. Czuję się z tym strasznie. Najbardziej żałuję, że obraziłem Arianę. Nigdy nie chcę zawieść tak wielu ludzi, w tym naszych drogich rodzin i przyjaciół.

READ  Horoskop Byk na lipiec 2022 r.

Rahul podążał. „Chcę przeprosić za moje czyny i wybory Arianaoraz moim przyjaciołom i fanom, którzy zainwestowali w nasz związek. Nie jest mi przykro, nie jestem ofiarą, muszę przyznać się do swoich czynów i bardzo mi przykro z powodu zranienia Ariany” – powiedział.

„Wiedząc, ile osób ranimy, rozumiejąc moje preferencje i ucząc się, jak zmieniać ludzi na lepszych. Muszę dbać o swoje zdrowie, pracować nad samorozwojem i mieć czas na pogodzenie się z samotnością. zajmę się tym Tomek Nie chcę niczego etykietować ani przewidywać, co ma nadejść. Teraz muszę się poprawić – przerwała Post na Instagramie.

Ale Dramat nigdy się nie kończy Tam. Rahul Oskarżony Skeena z Domniemana napaść Po swoim byłym chłopaku Wyszło na jaw o zdradzie Ariana. Skeena Walczący oskarżenia. Była królowa piękności była zagrożona przez swojego prawnika VPR Działał z Postępowanie sądowe Powinni opublikować lub udostępnić jego wideo.

Powiedz nam – czy wierzysz Rahulowi w 7-miesięczną oś czasu? Co sądzisz o wypowiedziach przyjaciół Skeeny? Czy Jamie powinien pokazać Arianie nagranie rozmowy Toma i Raquel? Masz wątpliwości, czy tam jesteś?

[Photo Credit: Rodin Eckenroth/Getty Images]

Pozycja Raquel Lewis powiedziała, że ​​romans z Tomem Sandovalem zaczął się po trasie koncertowej Vanderpump Rules. pojawił się pierwszy Herbata rzeczywistości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *