Restauracje Culvera przeszły z Pepsi na Coca-Colę, denerwując fanów

Colfer, W.; Seria Midwest Znany ze swoich maślanych burgerów i mrożonego kremu, niedawno ogłosił, że przechodzi z Pepsi na Coca-Colę, denerwując wielu swoich długoletnich fanów.

Franczyzobiorca przekazał tę wiadomość w zeszłą środę, informując media, że ​​trwa transformacja, która zajmie trochę czasu dla prawie 900 restauracji w 26 stanach. FOX poinformował o 6.

Pracownik dostarcza zamówienie klienta z jednego pojazdu do drugiego. (Raquel Zaldivar/Chicago Tribune/Tribune News Service za pośrednictwem Getty Images/Getty Images)

Rozstanie z Pepsi oznaczało, że restauracje nie będą również serwować swoich popisowych drinków Górska Rosa, Sierra MgłaNapoje Tropicana.

Wirusowa kanapka WAFFLE HOUSE spoza menu, która zaczęła się jako „wrzeszcząca owieczka”, spotyka się z oporem pracowników

Nadal nie jest jasne, jakie produkty Coca-Cola będą oferowane, ale firma jest właścicielem Spire, Fanta i Minute Maid, a także kilku odmian napojów o tej samej nazwie.

Jeden Użytkownik Twittera Napisał, że wiadomość o zmianie „zrujnowała mi cały dzień”.

W odpowiedzi na tweeta firma potwierdziła przejście, ale powiedziała, że ​​wiele piw korzennych Culver’s Signature Root Beer, Diet Root Beer i Dr. Pieprz i świeża herbata, zarówno słodzona, jak i niesłodzona, będą nadal dostępne.

Inny użytkownik Twittera napisał do Culver’s: „Miałem dzisiaj innego @culvers. Kiedy wrócisz do @pepsi, wrócę”.

Inny użytkownik Twittera w odpowiedzi na post dotyczący lojalności napisał, że decyzja firmy o porzuceniu produktów Pepsi „dała mi do myślenia”.

Użytkownik Facebooka zamieścił komentarz na stronie głównej firmy, mówiąc, że nie będzie już chodzić do Culver’s, ponieważ będą teraz serwować produkty Coli, takie jak restauracje, których unikali.

„Teraz będziesz jak oni” – napisała. „Przepraszam za tę decyzję. Miałeś najlepszą Pepsi. Teraz muszę znaleźć inną restaurację, która ma Pepsi”.

READ  Food Security and Nutrition Administration (FSIS) wydaje alert zdrowia publicznego dotyczący mielonej wołowiny zidentyfikowanej w zestawach posiłków HelloFresh ze względu na możliwe zanieczyszczenie E. coli O157:H7.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację biznesową FOX

FOX Business skontaktował się z Culverem w celu uzyskania dodatkowego komentarza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *