Rob Thompson ujawnia najnowszy plan ofertowy dla Christophera Sancheza i Spencera Turnbulla – NBC Sports Philadelphia

Menedżer Phillies Rob Thompson nieco zmienił swoją mentalną kostkę Rubika, a następnie przed sobotnim meczem ujawnił, jak planuje poradzić sobie z problemem najlepszych zmian, jakim jest posiadanie większej liczby miotaczy (sześć) niż miejsc w rotacji (pięć).

Leworęczny Cristopher Sanchez nie rozpocznie poniedziałkowego meczu przeciwko Giants, jak pierwotnie planowano. Zamiast tego zacznie początkowo we wtorek z czterema dodatkowymi dniami odpoczynku. To również może się zmienić, jeśli w sobotni wieczór będzie musiał opuścić boisko.

Miotaczem najbardziej dotkniętym wszystkimi machinacjami stworzonymi przez bezlitosną matematykę jest praworęczny Spencer Turnbull, mimo że w sześciu występach w tym sezonie ma bilans 2-0, 1,67. Będzie dostępny na boisku w niedzielę wieczorem, a jeśli nie będzie potrzebny na dłuższą metę, może dołączyć do Sancheza we wtorek.

„Potrafi robić wiele różnych rzeczy” – powiedział Thompson o 31-letnim praworęcznym. „Oczywiście może dać ci długość. Daje nam kolejnego (odciążającego) pokonania praworęcznych pałkarzy, ponieważ trochę się z tym zmagaliśmy. Mam pewność, że mogę go wykorzystać w (sytuacjach), więc myślę, że teraz to jest właściwą drogą.” Jego naśladowcy.

„Chce zacząć, ale powiedział, że ostatecznie zrobi wszystko, aby pomóc drużynie wygrać.

Menedżer przyznał, że nie chce manipulować sukcesem, ale uważa to za najlepszą opcję. „Jest niepokój. Rzucał dobrze” – powiedział. „Ale zawsze pojawia się niepokój, gdy robisz coś takiego. Dlatego sytuacja jest trudna.”

Turnbull w swojej karierze w wielkiej lidze wystąpił tylko raz – w barwach Tygrysów w 2018 roku.

Efektem tego wszystkiego jest to, że Zach Wheeler i Aaron Nola w swoich kolejnych startach wystartują w dniu 5. Obaj odpoczęli podczas ostatnich startów i mieli pewne problemy z prowadzeniem.

Wszystko jest teraz napisane ołówkiem. Nie jest wykluczona, że ​​w przyszłości dojdzie do 6-osobowej rotacji. Turnbull nie wystartuje także w miejsce Sancheza, jeśli wystartowanie praworęcznego zawodnika w konkretnym składzie zostanie uznane za korzystne.

READ  WNBA Draft 2022 – najwyższy wynik Indiana Fever, Atlanta Dream, Washington Mystics

Giants RHP Logan Webb (3-2, 2,98) zmierzy się z RHP Taijuan Walker (1-0, 8,53) w niedzielnym meczu ESPN rozpoczynającym się o 19:10. Mecz zostanie ogłoszony później w San Francisco przeciwko Wheelerowi (3- 3 , 1.91) W poniedziałek o 16:05

Potem bądź na bieżąco.

Subskrybuj, gdziekolwiek otrzymujesz podcasty:
Podcast Apple | Muzyka z Youtube | Spotify | szew | Sztuka19 | RSS | Obejrzyj na YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *