Robert Downey Jr. uważał, że granie Iron Mana wpłynie na jego aktorstwo

Robert Downey Jr.
Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic za pośrednictwem Getty Images

  • Robert Downey Jr. uważał, że granie w „Iron Mana” przez ponad dekadę wpłynie na jego umiejętności aktorskie.
  • „Zaczynasz się zastanawiać, czy mięsień, który masz, nie został uszkodzony” – powiedział Downey. New York Times.
  • Downey powiedział, że jest „w 100 procentach” zaniepokojony robieniem filmów Marvela przez tak długi czas.

Robert Downey Jr. powiedział, że martwi się, że granie Iron Mana przez ponad 10 lat, w kolejnych filmach Marvela, znacznie pogorszy jego aktorstwo.

Mówiąc do New York Times W artykule opublikowanym w niedzielę Downey przyznał, że nigdy nie zagrał głównej roli innej niż Tony Stark z serii Iron Man.

„Zaczynasz się zastanawiać, czy twoje mięśnie nie zostały uszkodzone” – powiedział Downey „The Times”.

Downey, który ma pojawić się w nadchodzącym filmie Christophera Nolana „Oppenheimer”, powiedział, że „100 procent” denerwuje się rolą, która nie jest związana z kostiumem Iron Mana.

„Wiedziałem, że jest punkt, w którym Chris Nolan opowiadał się za„ Pracujmy nad innymi mięśniami ”, ale zróbmy to, uwalniając cię od zwykłych rzeczy”, powiedział Downey The Times.

Zdobywca Złotego Globu wielokrotnie występował jako Iron Man w latach 2008-2019, w tym w trylogii Iron Man i wszystkich czterech filmach Avengers. Downeyowi przypisuje się pomoc w przekształceniu Marvel Studios w kinową potęgę dzięki roli Starka, wynalazcy-miliardera i superbohatera, który ratuje świat.

Prezes Marvel Studios, Kevin Feige, powiedział o Downeyu podczas wywiad Z okazji 15. rocznicy pierwszego filmu Iron Man.

Przedstawiciele Downeya nie odpowiedzieli natychmiast na prośbę Insidera o komentarz, która została wysłana poza normalnymi godzinami pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *