Rodzina ojca z południowego Utah, który zabił 7 członków rodziny, mówi, że jest zdruzgotana

ENOCH, Utah (KSL.com) – Rodzina Michaela Hyde’a mówi, że jest „absolutnie zdruzgotana i absolutnie załamana” tragiczną utratą Hyde’a, jego żony, teściowej i pięciorga dzieci Hyde’a.

„Składamy najszczersze i najszczersze kondolencje całej rodzinie Earlów, a także wielu rodzinom, przyjaciołom i sąsiadom dotkniętym przez tych ośmiu niesamowitych mężczyzn” – powiedziała rodzina.

Uważa się, że 42-letni Michael Hyde zastrzelił swoją żonę, 40-letnią Taushę Hyde. Teściowa Hyde’a, Gail Earle, 78 lat; i dzieci Hyde’a — trzy córki w wieku 17, 12 i 7 lat oraz dwóch synów w wieku 7 i 4 lat — w ich domu Enocha, zanim odebrał sobie życie.

Do zabójstw doszło dwa tygodnie po tym, jak Tausha Hyde złożyła pozew o rozwód, kiedy osiem ciał znaleziono w środę w ich domu przy 4923 N. Albert Drive.

W piątek obie rodziny Michaela i Taushy Hyde wydały oświadczenia. Oświadczenie rodziny Taushy, której panieńskie nazwisko brzmi Earl, jest podpisane „przez rodzinę Boyda i Gail Earle”.

Przeczytaj: Pełne oświadczenie rodziny Boyda i Gail Earle

„Starając się zrozumieć tę niewyobrażalną tragedię, chcemy wyrazić naszą wdzięczność za wylanie modlitw, miłości, współczucia i wsparcia. W takich chwilach nasze myśli są kierowane do kochającego i wszechwiedzącego Boga, który stworzył piękny plan zbawienia, który uratuje nasze najcenniejsze życie. „Zranienie i pokora odczuwane w wyniku tych doświadczeń służą jedynie zbliżeniu nas do naszego Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa i wyrażają naszą głęboką wdzięczność za Jego nieskończone, piękne i potężne Zadośćuczynienie Zapraszamy wszystkich do szukania pokoju, który może przyjść tylko przez Niego” – powiedział Areels.

Rodzina wyraziła wdzięczność wszystkim mieszkańcom Enoch i ratownikom, którzy brali udział w dochodzeniu, i zachęciła każdego, kto wciąż zmaga się z „tą bezsensowną stratą”, aby „znalazł siłę, by sięgnąć po odpowiednią pomoc”.

Oświadczenie wydane przez rodzinę Michaela Hyde’a zostało podpisane przez „rodzinę Robina i Brendy Hyde”. Adwokat Matt Munson reprezentuje rodzinę.

READ  Styczeń. Grupa 6 może zacząć udostępniać transkrypcje z Departamentem Sprawiedliwości w lipcu

„Rodzina jest załamana i zdruzgotana” – powiedział. „Oczywiście nikt tego nie przewidział”.

W swoim oświadczeniu Heights powiedział: „Dziękuję wszystkim, którzy pomogli okazać miłość i wsparcie w tym trudnym czasie.

„Jesteśmy zaszczyceni niesamowitą więzią i hojnością naszej społeczności. Twoje modlitwy są wysłuchane, twoje orędzia są przyjmowane, a nasze serca są podnoszone przez twoje miłosierdzie. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w tym tragicznym incydencie, wyrażamy naszą najgłębszą wdzięczność za waszą służbę. „W dalszym ciągu wspierajmy się i wzmacniajmy w tym trudnym czasie” – kontynuowała rodzina. „Naszą żarliwą modlitwą jest, aby dzięki wierze w naszego Ojca Niebieskiego i naszego Zbawiciela, Jezusa Chrystusa, zapanował pokój i pocieszenie w sercach wszystkich, którzy dołączają do nas w opłakiwaniu utraty tych ośmiu pięknych żyć”.

Rodzina powiedziała, że ​​​​ogłoszenie zostanie ogłoszone, gdy tylko zakończą się przygotowania do pogrzebu. Urzędnicy Enocha powiedzieli w czwartek, że ciała ofiar zostały przewiezione do Biura Lekarza Sądowego Stanu Utah w celu przeprowadzenia sekcji zwłok, która miała się odbyć w piątek.

Makabryczne morderstwa zszokowały 7500 mieszkańców południowego Utah na północ od Cedar City. Niektórzy mieszkańcy i ci, którzy znali Hyde’ów, twierdzą, że nie widzieli żadnych czerwonych flag podczas postępowania rozwodowego, a fakt, że zbrodnie popełnił Michael Hyde, czyni tę scenę jeszcze bardziej szokującą.

James Park, który reprezentował Taushę Hyde podczas rozwodu, powiedział, że jej mąż nigdy nie wyraził obawy przed fizycznym skrzywdzeniem jej. Spotkał Taushę Hyde tylko dwa razy, ostatnio we wtorek, i powiedział, że była „niesamowicie miłą kobietą”.

Od piątku imiona dzieci Hyde’ów nie zostały oficjalnie ujawnione. Okręg szkolny Iron County twierdzi, że dzieci uczęszczały do ​​czterech szkół w klasach od przedszkola do liceum.

W swoim liście Earlowie ostrzegli członków opinii publicznej i mediów, aby nie wykorzystywali historii rodziny do jakichkolwiek celów politycznych.

READ  Pierwsze zdjęcie czarnej dziury przypomina „chudego” pączka

„Broń bezpieczeństwa została celowo usunięta z domu przed incydentem, ponieważ wszyscy dorośli zostali odpowiednio przeszkoleni, aby chronić ludzkie życie. Jest to ciągła strata dla rodzin, społeczności i tego narodu, gdy broń bezpieczeństwa nie jest dostępna. Chcemy, aby media zwróciły się do nich uwagę na ważne kwestie związane z tym wydarzeniem.

„Zamiast spierać się o politykę, zachęcajmy do relacjonowania wartości każdego ludzkiego życia, wielkich działań Boga, które mogą zapewnić wybaczające serce, tego, jak religia uzdrawia i rozszerza naszą moc miłości oraz powrót do podstawowych zasad pokoju. W naszym narodzie prawda jest taka, że ​​ta tragedia jest pomnikiem Boga, religii, wolności, pokoju i rodziny oraz wysiłków wymaganych do utrzymania tej wolności.

Składka: Associated Press

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *