Ron Diantes News – Najnowsze: ujawnione fundusze na wyjazdy migrantów

POWIĄZANE WIDEO: Więcej imigrantów przybywa do Waszyngtonu, gdy Biały Dom uderza w republikańskich gubernatorów

Grupa 48, głównie wenezuelskich imigrantów, których stan Floryda zabrał w zeszłym tygodniu w niespodziewanej podróży do Martha’s Vineyard, pozwała gubernatora Rona DeSantisa za „oszukańczy i dyskryminujący plan”.

Pozew zbiorowy ma miejsce, gdy co najmniej dwa organy ścigania również badają działania Rona DeSantisa i Grega Abbotta pod kątem możliwej bezprawności.

Nowy raport ujawnia finansowanie podróży imigrantów DeSantis. Wykonawca wynajęty przez gubernatora jest wieloletnim dobroczyńcą GOP.

Tymczasem samolot pełen osób ubiegających się o azyl, lecący z Teksasu do Delaware, podobno jeszcze się nie zmaterializował, mimo że tamtejsi urzędnicy obawiają się, że będzie ostatnim, który zostanie zaskoczony wysoce kontrowersyjnym planem transferu imigrantów bez ostrzeżenia do liberalnych jurysdykcji na Florydzie.

Gubernator DeSantis i jego współpracownicy bronili wysyłania imigrantów do państw i miast kierowanych przez Demokratów w proteście przeciwko temu, co nazywali polityką „otwartych granic” prezydenta.

1663860605

Beto O’Rourke krytykuje „okrutne i nieżyczliwe” działania Grega Abbotta wobec imigrantów

podczas pojawiania się oferta dniaDemokratyczny kandydat na gubernatora Teksasu Beto O’Rourke skrytykował trwający plan Grega Abbotta, aby wysłać setki imigrantów z tego stanu do stanów i miast kierowanych przez Demokratów.

Potępił „okrutne i nieżyczliwe” „sensacyjne” działania republikańskiego gubernatora, które przeniosły imigrantów i rodziny setki mil od miejsca, z którego pochodziły ich sprawy azylowe, pozostawiając ich w dużej mierze na łasce lokalnych grup pomocy w miastach, do których przybyli.

Co by było, gdyby Teksas był liderem w przepisaniu naszych przepisów imigracyjnych, aby odzwierciedlić nasze wartości, interesy i potrzeby, a my powiedzielibyśmy: „Słuchaj, [if] Jeśli chcesz przyjechać do tego kraju, musisz przestrzegać naszych praw, powiedział pan O’Rourke, „ale nasze prawa będą zgodne z naszymi wartościami”.

1663858805

Jared Kushner potępia loty DeSantis do imigrantów

Zięć Trumpa i były doradca Jared Kushner powiedział, że jest „głęboko zaniepokojony” planami gubernatora DeSantis, aby przenieść imigrantów z granicy amerykańsko-meksykańskiej do Martha’s Vineyard.

Pan Kushner pojawił się w Fox News przeważają liczebnie W następstwie planu z zeszłego tygodnia, gdy gubernator Teksasu Greg Abbott i gubernator Arizony Doug Ducey nadal wysyłają migrantów, którzy przekroczyli granicę, do miast takich jak Waszyngton, DC i Nowy Jork.

READ  Walerij Założny: Zełenski ma ogłosić dymisję najwyższego przywódcy Ukrainy w ciągu kilku dni w miarę narastania nieporozumień w sprawie wojny, według źródła

„Osobiście obserwuję, co się dzieje, i bardzo trudno jest to zobaczyć na południowej granicy, a ja też – musimy pamiętać, że to są ludzie, są ludźmi, więc zobaczenie ich jest w jakiś sposób wykorzystywane jako pionki polityczne”. powiedział pan Kushner.

1663857005

Szeryf z Teksasu stoi w obliczu „napływu” gróźb, aby zbadać loty imigrantów

Biuro szeryfa hrabstwa Bexar Javier Salazar otrzymał podobno szereg „nienawistnych e-maili” i gróźb po ogłoszeniu śledztwa w sprawie lotów imigrantów z San Antonio, koordynowanego przez administrację gubernatora Florydy Rona DeSantisa, kilka stanów dalej.

1663855205

Fałszywe obietnice, dochodzenie prawne i tajemnicza kobieta: pytania bez odpowiedzi dotyczące podróży migrantów Rona DeSantisa

Po dwóch nocach w kościelnym schronie imigranci przybywający do Massachusetts zostali przeniesieni do większej operacji schronienia na kontynencie, z oddzielnymi pomieszczeniami i wsparciem medycznym i prawnym. Urzędnicy państwowi poinformowali, że rodziny były w „dobrym zdrowiu i nastroju”, z dostępem do usług prawnych, pomocy humanitarnej i tłumaczy.

Ale wiele pozostaje niejasne na temat podróży imigrantów, w jaki sposób urzędnicy z Florydy identyfikują i zbierają imigrantów w innych stanach w ramach usankcjonowanych przez stan planów republikańskiego gubernatora, aby wysłać ich do stanów i miast kierowanych przez Demokratów, oraz w jaki sposób finansowanie jego programu zostało asygnowany. Płacą za to z kilku stanów.

1663853096

Holly Baxter: „Wygląda na to, że Ron DeSantis i Greg Abbott wykorzystują imigrantów do wyrażania swoich ekstremistycznych poglądów”

napisz dla tjest niezależny Premium, amerykański edytor głosu ostrokrzew baxter Pisze o tym, jak dwóch republikańskich konserwatystów wzmaga akrobacje polityczne przed semestrem, kosztem bezbronnych imigrantów i ich rodzin:

1663848000

Imigrant mówi, że zapłacił mu za rekrutację imigrantów na kontrowersyjne wycieczki do winnic Martha na Florydzie

27-letni imigrant z Wenezueli powiedział, że zapłacono mu 200 dolarów za zwabienie innych osób ubiegających się o azyl do samolotów lub autobusów zmierzających do obszarów kontrolowanych przez Demokratów, które wyczarterował gubernator Florydy.

I polecono mu to zrobić z obietnicami pomocy, które nie zostały spełnione lub na początku były prawdziwe, mówi teraz.

Jeśli to prawda, dowodziłoby to, że urzędnicy z Florydy stosowali oszukańcze praktyki, aby zwabić imigrantów tysiące mil w Stanach Zjednoczonych z powodów czysto politycznych.

1663840800

DeSantis prowadzi Trumpa na Florydzie w kolorze fioletowym i czerwonym pośród kontrowersji związanych z imigracją

Gubernator Florydy Ron DeSantis prowadzi teraz Donalda Trumpa w wirtualnym pojedynku między wyborcami na Florydzie, według nowego sondażu przeprowadzonego przez Axios.

Rozwój następuje, gdy DeSantis stał się bohaterem skrajnej prawicy za jego wysiłki, aby wykorzystać fundusze państwowe do przeniesienia imigrantów z Teksasu na obszary kontrolowane przez Demokratów, nawet jeśli przyznaje, że duże grupy imigrantów przybywających do jego stanu nadal nie istnieją.

Wynik w ankiecie jest również godny uwagi, ponieważ Donald Trump wygrał prawybory na Florydzie z senatorem Marco Rubio, podczas prawyborów w 2016 roku, w jednym ze swoich ostatnich posunięć, aby wyeliminować swoich rywali z konkursu prezydenckiego Partii Republikańskiej.

1663833600

Donald Trump jest zły, że wyczyn Marty w winnicy był jego „pomysłem”

Rolling Stone donosi, że Donald Trump jest szczególnie zły na swojego republikanina Rona DeSantisa z powodu decyzji gubernatora o zezwoleniu na loty wiozące około 50 imigrantów w zeszłym tygodniu z południowej granicy do Martha’s Vineyard.

Magazyn donosił, że dwa wewnętrzne źródła bliskie dwukrotnie oskarżonemu prezydentowi usłyszały, jak wygadał się o tym, że republikański gubernator odwrócił uwagę Trumpa, oskarżając go o wykorzystanie lotów imigrantów do wzmocnienia swojego narodowego profilu przed ewentualną ofertą Białego Domu. .

READ  Boris Johnson zrezygnował z funkcji brytyjskiego posła po tym, jak powiedziano mu, że zostanie ukarany za wprowadzenie w błąd Parlamentu

Czytaj więcej w Niezależny:

1663826400

Ponad 1 milion dolarów funduszy z Florydy trafia do darczyńców z republiki narodowej pośród kontrowersji dotyczących imigrantów

Wykonawca należący do republikańskiego darczyńcy odnotowuje ogromne zyski dzięki wysiłkom Rona DeSantis, aby przenieść imigrantów z Teksasu do Massachusetts i do innych twierdz Demokratów.

Nowe analizy rejestrów stanowych wskazują, że ponad 1 milion dolarów zostało przeznaczone na sfinansowanie lotów linii lotniczych, które starają się zawstydzić Biały Dom Biden.

Czytaj więcej od Alex Woodward w Niezależny:

1663819200

Abbott i Diantes obiecują więcej wyjazdów imigrantów

Republikańscy gubernatorzy Florydy i Teksasu nie wykazali żadnych oznak ulgi w kampanii mającej na celu zawstydzenie administracji Bidena, organizując loty dla imigrantów do kontrolowanych przez liberałów miast. Plan był mocno krytykowany za rzekome oszukańcze praktyki i ogólną legalność operacji.

„Będą też autobusy i prawdopodobnie będzie więcej lotów” – powiedział w piątek DeSantis. Ustawodawca dał mi 12 milionów dolarów. Wydamy z tego każdy grosz, aby upewnić się, że chronimy mieszkańców Florydy”.

Pan Abbott, którego „Operacja Samotnej Gwiazdy” przeniosła ponad 10 000 imigrantów do liberalnych miast w całym kraju, również obiecał więcej tego samego.

„Teksas będzie nadal wysyłać imigrantów do bezpiecznych miast, takich jak Waszyngton, dopóki prezydent Biden i car Harris nie wykonają swojej pracy polegającej na zabezpieczeniu granicy”, powiedział w zeszłym tygodniu w oświadczeniu.

Czytaj więcej od Josh Marcus:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *