Rozgrywający Chiefs Travis Kelce opowiada o swoim krótkim występie z Taylor Swift podczas trasy Eras Tour w Londynie

Ekscytujący świat ostrego obrońcy drużyny Kansas City Chiefs Travisa Kelseya Nie zna wielu granic. Niedawno szturmem podbił Londyn, a najważniejszym wydarzeniem było pojawienie się na scenie, aby wspierać swoją dziewczynę, niezwykłą muzyczną artystkę Taylora Swifta.

Ostatni odcinek New Horizons z Jasonem i Travisem Kelce (prezentowane przez Wave Sports + Entertainment) Porozmawiaj o doświadczeniach Travisa na scenie podczas trasy koncertowej Taylor Swift Eras Tour.

„Początkowo wspomniałam o tym Ty (Taylor Swift). Zapytałam: «Jak zabawnie byłoby jeździć na rowerze w 1989 r.»” – powiedziała Kelsey. „Zaczęła się śmiać i zapytała: «Czy naprawdę chcesz zrobić coś takiego ? I powiedziałem jej: „Czy ty… co? Bardzo chciałbym to zrobić. Żartujesz sobie?” Wystarczająco obejrzałem ten program. – Może byłoby lepiej pozwolić mi pracować tutaj.

Kelsey miała na sobie garnitur i doskonale uczestniczyła w działaniach na scenie podczas występu.

„To zabawna, zabawna część programu. To było dla mnie idealne miejsce i czas, aby tam pojechać, po prostu dobrze się bawić” – powiedział Travis. „Bawiłam się z Ty (Taylor Swift) i dobrze dobrałam jej makijaż”.

Wywiązał się ze swojej roli doskonale, gdyż podczas występu przez chwilę musiał ostrożnie stąpać po Swiftie.

„Jedyne, co sobie powiedziałam, to: nie upuszczaj dziecka. Nie upuszczaj tego. Nie upuszczaj Taylor w drodze na tę cholerną kanapę. Złota zasada brzmiała: nie upuszczaj Taylor. Zabierz ją na kanapę bezpiecznie.”

Odcinek z tego tygodnia był finałem drugiego sezonu, podczas którego bracia zrobią sobie krótką przerwę, podczas gdy Travis ponownie dołączy do Chiefs na obozie treningowym.

Historia pierwotnie ukazała się w Chiefs Wire

READ  Tori zapowiada rozwód z Deanem McDermottem: „Najwyższy czas” (wyłącznie)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *