Rządowe aktualizacje na żywo: maskuj obowiązkowe wiadomości, szczepionki i przypadki

dług…Michael Conroy / Associated Press

Tyson Foods, jeden z pierwszych krajowych pracodawców Uczynić szczepienia obowiązkowe dla swoich pracownikówPosunięcie to ma na celu złagodzenie wymagań dotyczących masek dla personelu, co jest spowodowane zmniejszającą się liczbą przypadków koronawirusa w Stanach Zjednoczonych.

Firma Meatbaking Company poinformowała we wtorek, że pracownicy, którzy zostali w pełni zaszczepieni w „niektórych zakładach”, mogą zacząć zdejmować maski w pracy. Związany z takimi firmami Walmart I stany Jak Nowy Jork Przeniesiono w celu poluzowania kontroli W nadziei osiągnięcia nowej natury W przypadku braku zmienionych wytycznych krajowych.

„Ze względu na nasze liczne wysiłki i, co najważniejsze, status szczepień w całej organizacji, zaobserwowaliśmy najniższy wskaźnik infekcji Govt-19 i najniższy wskaźnik poważnych chorób w Tyson” Tom Brower, starszy wiceprezes ds. BHP , napisał w notatce do personelu.

„Liczba aktywnych przypadków w Tyson znacznie spadła w ostatnich tygodniach” – dodał.

Rzecznik Tysona powiedział, że firma „prowadziła konstruktywne i bieżące dyskusje z przedstawicielami związków na temat zmiany polityki”.

Tyson ma 120 000 pracowników Ponad tuzin W Stanach. Długie godziny pracy w ciasnych przestrzeniach sprawiają, że są one szczególnie narażone. Mięso było ostro krytykowane na początku epidemii za to, że nie zrobiło wystarczająco dużo, aby chronić swoich pracowników przed koronawirusem, który zabił ponad 100 pracowników.

Rzeźnie stały się gorącymi miejscami Rozprzestrzenianie się koronawirusa stanowi poważne wyzwanie dla produkcji mięsa. W kwietniu 2020 r. prezydent Donald J. Trump powiedział, że ubój i przetwarzanie wołowiny, drobiu i wieprzowiny jest „ważną infrastrukturą”. Pozwala roślinom pozostać otwartym Pomimo rosnącej liczby zgonów wśród ich pracowników. Zamówienie przyszło po kilku tygodniach prowadzonych przez Tyson kampanii biznesowych.

READ  Boston Celtics są u progu historii NBA po dramatycznym zwycięstwie nad Miami Heat w siódmym meczu.

Niedawny Sprawozdanie z Kongresu W zakładzie Tyson w Amarillo w Teksasie naukowcy powiedzieli, że zauważyli kilku pracowników pracujących z „nasyconymi” maskami. W fabryce wieprzowiny w Waterloo w stanie Iowa zachorowało dziesiątki pracowników, a trzech zmarło. Lokalni urzędnicy, w tym prokurator okręgowy, powiedzieli: Firma początkowo odrzuciła ich roszczenia Zakład ma zostać zamknięty wiosną 2020 roku.

Tyson twierdzi, że wydał ponad 810 milionów dolarów na środki ochrony przed wirusem koronowym i nowe usługi medyczne na miejscu. Przeprowadził test na koronawirusa na poziomie roślin Mianował swojego pierwszego dyrektora medycznego.

W sierpniu firma ogłosiła, że ​​jej pakownie i fabryki drobiu potrzebują szczepionki, z których wiele znajduje się na południowym i środkowym zachodzie, gdzie odporność na szczepionkę jest wysoka. Do listopada zaszczepiono ponad 96 procent personelu.

Pan Tyson jest w pełni zaszczepiony w postaci dwóch dawek zastrzyków Pfizer-Bioendech lub Moderna lub jednej dawki zastrzyku Johnson & Johnson. Brower powiedział we wtorek. Firma dostarczyła ponad 100 klinik oferujących zastrzyki przypominające i „silnie promuje” zastrzyki przypominające dla personelu. Powiedział Brower.

Zmniejszyła się liczba infekcji koronowych Około 80 procent w skali kraju od szczytu w styczniuŚrednia krajowa to 155 tys. dziennie, tyle samo co pod koniec grudnia.

Według Tysona złagodzenie zasad dotyczących masek jest uzależnione od lokalnych i innych obowiązujących przepisów prawa oraz przepisów federalnych, które wymagają ciągłego używania masek. Niektóre udogodnienia, W zależności od kursu, panie. Powiedział Brower. Tyson planuje wkrótce poinformować pracowników, których fabryk i biur dotyczy ta zmiana.

Przegląda wytyczne dotyczące odchyleń społecznych i testowania — oraz rozważa dostosowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *