Sharon Osbourne, 69 lat, „staje sama z troską”, gdy mąż Ozzy (73 lata) walczy z Covidem

Mówi się, że Sharon Osbourne miała „zatroskaną stronę” po tym, jak jej chory mąż, Ozzy, zachorował na Covid-19.

69-letnia osobowość telewizyjna rozpłakała się w czwartek po tym, jak potwierdziła, że ​​wraca do Stanów Zjednoczonych, aby pomóc swojemu 73-letniemu mężowi piosenkarzowi.

Obecnie mówi się, że Sharon jest zaniepokojona Ozzym, ponieważ stał się „paranoikiem” z powodu zarażenia Covidem po tym, jak w ostatnich latach cierpiał na szereg problemów zdrowotnych.

Obawa: mówi się, że Sharon Osbourne jest „po swojej zmartwionej stronie” po tym, jak jej chory mąż Ozzy (obaj na zdjęciu w czerwcu 2018 r.) zachorował na Covid-19

Mówi się, że były gwiazdor Black Sabbath, który ma chorobę Parkinsona, czyścił jedzenie na wynos antybakteryjnym sprayem, aby zapobiec zarażeniu Covidem.

Źródło powiedziało kobieta: „Ozzy miał paranoję na punkcie Covida z powodu wszystkiego, przez co przeszedł. Teraz to ma, wpada w panikę i czuje się okropnie.

Słyszał o rozprzestrzenianiu się Covida na dachach i wpadł w taką paranoję, że otrzymywał wszystkie transporty śmieciowego jedzenia, które wracały do ​​domu, i spryskiwał je na zewnątrz środkami antybakteryjnymi.

MailOnline skontaktował się z przedstawicielami Sharon i Ozzy w celu uzyskania komentarza.

Obawa: 73-letni Ozzy, który ma chorobę Parkinsona, czyścił jedzenie na wynos sprayem antybakteryjnym, aby zapobiec zarażeniu Covid

Obawa: 73-letni Ozzy, który ma chorobę Parkinsona, czyścił jedzenie na wynos sprayem antybakteryjnym, aby zapobiec zarażeniu Covid

Na początku tego tygodnia emocjonalna Sharon potwierdziła, że ​​wraca do Stanów Zjednoczonych, aby pomóc mężowi Ozzy’emu.

Były członek obsady The Talk przeniósł się do Wielkiej Brytanii do pracy po tym, jak został umieszczony na czarnej liście w USA po gorącej dyskusji na antenie ze współprowadzącą Sheryl Underwood na temat rasy.

Przyznała jednak, że jej nowa rola u boku Piersa Morgana w nieocenzurowanym TalkTV została odłożona na bok, gdy troszczyła się o dotkniętego Ozziem.

Powiedziała: rozmawiałam z nim i nic mu nie jest. Teraz naprawdę martwię się o Ozzy’ego.

Ozzy’ego zdiagnozowano dopiero w środku nocy naszych czasów. Rozmawiałem z nim i jest w porządku. Teraz naprawdę martwię się o Ozzy’ego. Przeszliśmy dwa lata bez COVID i tylko Ozzy miał szczęście, że teraz jest.

Ale Sharon uparła się, że wróci do Wielkiej Brytanii, aby wystąpić z TalkTV, gdy jej mąż wyzdrowieje z choroby układu oddechowego.

Powiedziała: Nie mogę uwierzyć w moje szczęście. Opuściłem program i miałem tylko trzy dni. Ja nie wierzę, że. Trzy dni i przegapię koncert, ale wrócę. Wiem, że będę.

„Za tydzień zobaczysz mnie ponownie na antenie, ponieważ wiem, że postawimy mojego męża z powrotem na nogi, a w przyszłym tygodniu zdamy negatywny test”.

Sentymentalne: Sharon poruszyła się na antenie, kiedy w czwartek omawiała diagnozę Ozzy'ego dotyczącą COVID-19

Sentymentalne: Sharon poruszyła się na antenie, kiedy w czwartek omawiała diagnozę Ozzy’ego dotyczącą COVID-19

Sharon, której przypisuje się pomoc w ożywieniu kariery Ozzy’ego jako artystki solowej, począwszy od 1979 roku, przyznała, że ​​bardzo chciała ponownie spotkać się z mężem, aczkolwiek z odpowiednimi wytycznymi dotyczącymi zdrowia i bezpieczeństwa.

Zapytana, czego chce najpierw, powiedziała: „Złapał go i pocałował, ale myślę, że miał na sobie około trzech masek. moja rodzina to moje życie.

Osobowość telewizyjna opuszcza Wielką Brytanię po pojawieniu się jako gość w nowym programie Piersa Morgana.

Zdesperowana: Sharon przyznaje, że bardzo chce spotkać się z mężem, choć ma odpowiednie wytyczne dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa

Zdesperowana: Sharon przyznaje, że bardzo chce spotkać się z mężem, choć ma odpowiednie wytyczne dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa

Podczas wywiadu Morgan pochwalił Ozzy’ego, nazywając go „jednym z moich ulubionych ludzi na świecie”, zanim zapytał, co nazywał „wojną o zdrowie”, donosi The Guardian. Lustro.

– Nic mu nie jest, przesyła ci swoją miłość – zaczęła Sharon, zanim zaczęła mówić o ostatniej przeszkodzie, jaką musiał znieść.

„Ma jeszcze jedną operację, a potem umiera, aby wrócić do domu” – powiedziała, najwyraźniej odnosząc się do ich przeprowadzki z Los Angeles do Wielkiej Brytanii.

Podczas gdy informacje o chorobie Parkinsona Ozzy’ego pojawiły się na pierwszych stronach gazet na początku 2020 roku, gwiazda Black Sabbath powiedziała wcześniej, że po raz pierwszy zdiagnozowano go w 2003 roku, według kilku publikacji, które obejmują Kerang I Lustro.

Ale jego ostatnie problemy zdrowotne pozostawiły jego brzydką twarz, począwszy od października 2018 roku, kiedy przeszedł operację po śmiertelnej infekcji gronkowcem po manicure, który spowodował obrzęk kciuka i zwężenie rozmiaru żarówki.

Okazuje się, że miał trzy różne infekcje gronkowcem, które zaczęły się na jego kciuku i rozprzestrzeniły się na środkowy palec, według niego Tocząca się skała.

Wywiad: Piers Morgan opisał Ozzy'ego Osbourne'a jako

WYWIAD: Piers Morgan nazwał Ozzy’ego Osbourne’a „jednym z moich ulubionych ludzi na świecie”, zanim zapytał Sharon, jak nazwał „Zdrowe Rockowe Wojny”

W lutym 2019 roku rockman No More Tears trafił do szpitala z powodu powikłań po grypie, co zaowocowało przełożeniem europejskiego etapu jego No More Tour 2.

Ozzy ostatecznie odwołał całą trasę, a także pozostałe koncerty w 2019 roku, po tym, jak doznał poważnych obrażeń w wyniku upadku w swoim domu w Los Angeles podczas rekonwalescencji po zapaleniu płuc. Właściwie tej jesieni Znowu uszkodził mu plecy, szyję i ramiona, co spowodowało, że wymagał operacji.

Piosenkarz i autor tekstów The Crazy Train od dawna odczuwa skutki upadku, gdy w 2003 roku rozbił quada w swoim domu w Buckinghamshire w Wielkiej Brytanii, zostawiając go ze złamanymi kośćmi, w tym kręgami szyjnymi, obojczykiem i ośmioma żebrami.

Sharon później ujawniła, że ​​jej mąż przestał oddychać po wypadku i że jego ówczesny ochroniarz, Sam Ruston, reanimował go.

Podczas nieocenzurowanego wywiadu mama rodziny Osbourne była wyraźnie zdenerwowana, gdy ujawniła, że ​​ona, jej rodzina, a nawet jej psy otrzymały groźby śmierci, po jej publicznym poparciu dla Morgana i jego komentarzach na temat Meghan Markle.

„Nigdy w najśmielszych snach nie myślałam, że moja kariera 50 lat później zakończyłaby się w ten sposób” – powiedziała o kontrowersji i ostatecznym zwolnieniu z CBS.

Płakałam pewnie przez trzy miesiące. Nie przestała płakać.

Kontynuowała: „Chcieli zabić moje psy”. Potem założyli Ozzy i pomyślałem: To po prostu szaleństwo.

Wszystko to wynikało z jej publicznego poparcia dla negatywnych komentarzy Piersa Morgana wobec Meghan Markle, księżnej Sussex, w marcu 2021 r., co doprowadziło do gorącej wymiany zdań ze współprowadzącą The Talk Sheryl Underwood.

W tym samym miesiącu ponownie pojawił się klip z The Talk z 2018 roku, w którym Osbourne omawiał odcień skóry księżnej Sussex, w którym powiedziała, że ​​Meghan „nie jest czarna” i że „nie wygląda na czarną”.

Jej odejście, które nastąpiło po przerwie w programie w celu przeprowadzenia śledztwa, zostało ostatecznie zakończone do końca marca 2021 roku.

Z radości: Sharon i Ozzy Osbourne, którzy mają razem troje dzieci — córki Amy (38 l.) i Kelly (37 l.) oraz syn Jack (36 l.) — obchodzą 40. rocznicę ślubu 4 lipca 2022 r.

Sentymentalne: Gdzie indziej Sharon była oburzona, gdy ujawniła, że ​​jej i jej rodzinie grożono śmiercią po tym, jak poparła Piersa Morgana w wyniku jego komentarzy na temat Meghan Markle.

Sentymentalne: Gdzie indziej Sharon była oburzona, gdy ujawniła, że ​​jej i jej rodzinie grożono śmiercią po tym, jak poparła Piersa Morgana w wyniku jego komentarzy na temat Meghan Markle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *