Speedrunner Elden Ring ustanowił nowy rekord biegowy w mniej niż 9 minut

z grą rozmiar elden pierścieńTo straszne, że ktoś może ją pobić w mniej niż 30 minut. Cóż, to stare wieści. ten speedrunner z pierwszym wyścigiem poniżej 19 minutOpublikowane zniekształcenie2 Kolejny sposób na bicie rekordów!Pokonał mecz w niecałe dziewięć minut.

Powyżej zamieściliśmy świetny film o odtwarzaniu, Który pobił rekord poniżej 13 minut ustanowiony w weekend.

Ponieważ jest to szybki bez% i „nieograniczony” sprint, wszystko idzie, gdy szybko dotrzesz do gry. Oznacza to, że istnieje wiele luk, w których Distortion2 przenika przez granice świata, aby szybko dotrzeć do regionów końcowych. Rekord nie jest zawarty w speedrun.com Tylko do tej pory, ale niedługo powinno nadejść. Sprinterzy nadal rywalizują elden pierścień Prędkość jest w różnych kategoriach, niektóre wykorzystują usterki, a inne nie.

Distortion2 unika walki, a zamiast tego całkowicie unika lub omija wrogów. To świetna praca, która wymaga połączenia umiejętności technicznych i badań; Kierowca streamingowy spędził na grze dziesiątki godzin. Aby szybko się poruszać, Distortion2 często upuszcza klipy, czasami w połączeniu z szybkim ponownym uruchomieniem gry.

elden pierścień Został wydany pod koniec lutego, a w grze wciąż jest wiele do znalezienia. Kto wie, co przyniesie społeczność sprintów? Na przykład Distortion2 nie kończy się na tym: uważają, że możliwe jest również 7-minutowe bieganie i będą próbować dalej.

READ  Blizzard ujawnia najczęściej graną klasę w Diablo 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *