Spodziewane duże zmiany

Activision Blizzard wreszcie ogłosiła przewidywaną datę premiery długo wyczekiwanego Diablo IV. Gra została ponownie ogłoszona Blizzcon 2019 Ale w większości utrzymywano to w tajemnicy. Jednak od 18 października lojalni fani zainwestowali znaczną ilość czasu Diablo II i TrzeciWysłano e-maile z zaproszeniami do otwartej wersji beta. Nowi fani, którzy chcą wziąć udział w akcji, są trochę spóźnieni, ponieważ zamknęli zaproszenia 18 listopada, więc nie mamy szczęścia, dopóki nie nadejdzie kolejna runda.

Unikalną rzeczą w becie jest to, że zamiast rozpoczynać graczy we wczesnej fazie gry, zamiast tego rozpoczynają ich na końcu gry, zgodnie z Zamieć:

Dla wielu gra końcowa jest ich ulubionym aspektem gry Diablo. Chcemy mieć pewność, że będzie się dobrze czuł i bez braku wymagającej różnorodności mógł doświadczyć wielu sesji zabijania demonów”.

Zrobiono to, aby nie zepsuć historii powrotu Lilith do Sanktuarium, ale także dlatego, że przyjmują zupełnie nowe podejście do tej gry z serii. Gra zostanie teraz osadzona w otwartym świecie, a gra końcowa będzie głównym tematem gry. Zaven Harutonian, jeden z głównych projektantów gry, stwierdził:[The endgame] To było coś bardzo ambitnego, ale myślę, że nam się udało i jestem bardzo dumny z zespołu. Wyzwaniem będzie to, czy poprowadzą nas podobną ścieżką do World of Warcraft, który ze względu na niesamowitą gęstość treści stara się znaleźć równowagę między graczami hardkorowymi i zwykłymi.

Diablo IV W momencie premiery będzie zawierać pięć klas: Barbarzyńca, Druid, Czarodziejka, Nekromanta i Łotrzyk. Niektóre są znane, niektóre nowe. odszedł z Diablo III Są to Crusader, Demon Hunter, Monk, Witch Doctor i Wizard, chociaż prawdopodobnie powrócą w późniejszym terminie.

Ostatnim punktem spornym jest to, który system Battle Pass zostanie wprowadzony i dla kogo Diablo Weterani, to z pewnością wywołało kilka czerwonych flag. Wszyscy jesteśmy bardzo zaznajomieni z masowym chwytaniem pieniędzy Nieśmiertelny diabeł na nas wymuszone. Oczywiście możliwe jest, że pójdzie to podobną drogą, ale Zamieć Zapewnił nas, że uwzględnione zostaną tylko ulepszenia kosmetyczne, więc nie będzie systemu pay-to-win.

READ  Hitman III zmienia nazwę na Hitman: World of Assassination 26 stycznia

Czym jesteś najbardziej podekscytowany Diablo IV? Endgame, otwarty świat czy nowe klasy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *