St. Louis Cardinals mają nadzieję na uratowanie sezonu jako słabszy

Oliver Marmol chciał chleba w sobotę rano. To Nowy Jork, więc łatwo było go złapać. Ale jest też rok 2023, a Marmol kieruje St. Louis Cardinals. Nic nie przychodzi łatwo.

„To nie zadziałało” – powiedział Marmol. „Kolejka była oburzająca. Portier w hotelu powiedział, żeby ominąć kolejkę i wejść. Pomyślałem o tym, może to jest coś. Widziałem kolejkę i nie myślałem, że to sztuka”.

Marmol powiedział, że sposób, w jaki sprawy się toczą, mógł wywołać innego klienta i skończyło się bójką. Nie dostał podbitego oka, ale nie dostał też chleba. Po prostu kolejny kawałek satysfakcji, którego brakuje w nieudanym sezonie.

Sobotnie popołudnie było jeszcze lepsze dla Marmola, którego Cardinals przerwali serię sześciu porażek z A.J 5-3 zwycięstwo Nad Metsami na Citi Field. Ale było to dopiero trzecie zwycięstwo Cardinals w czerwcu, a ich rekord 28-43 był najgorszym w całym 71 meczach od 1978 roku. Cardinals (29-43) ponownie pokonali Mets w niedzielę 8-7, kiedy Nolan Arenado strzelił ich bramkę. w drugiej rundzie. Jego home run w dziewiątej rundzie zakończył remis 7-7.

Mają trzeci najgorszy wynik w National League, o punkty procentowe lepszy niż Washington Nationals i Colorado Rockies – oszałamiający spadek dla marki Tiffany. The Cardinals – drugi po Yankees w łącznej liczbie mistrzostw, z 11 – mieli tylko jedną przegraną sezon w tym stuleciu, w 2007 roku, i dochodzili do playoffów w każdym z ostatnich czterech lat.

„Widzisz, gdzie jesteśmy i mówimy:„ Whoa, wiesz? ” powiedział Arenado, gwiazda trzeciego bazowego. „Rozumiemy skalę tego, co się dzieje, ponieważ kardynał nie przegrał tak źle od prawie 70 lat. Wszystkie te rzeczy, o których słyszymy, wiemy o nich i próbujemy znaleźć z tego wyjście. Ale na pewno jest teraz ciężko. Ilekroć myślimy o przeszłości i tak dalej, myślę, że to nas boli”.

READ  Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua 2 wyniki walki: aktualizacje boksu na żywo, karta wyników, czas rozpoczęcia, dolna karta

Przeszłość odrzuca również kardynałów. W sobotę zespół ogłosił, że David Friese, który wygrał głosowanie fanów w wyborach do Hall of Fame zespołu, odmówił przyjęcia tego zaszczytu. Freese, który został wybrany najbardziej wartościowym graczem kardynałów w ich ostatnim zwycięstwie w World Series w 2011 roku, powiedział, że ceni sobie głosy, ale nie zasługuje na czerwoną kurtkę.

Ostatni aktywny pałkarz Cardinals z tamtej epoki, Adam Wainwright (18-letni weteran, który doznał kontuzji w 2011 roku), miał najdłuższy początek sezonu w sobotę, przepracowując sześć inningów i jedną trzecią za swoje 198. zwycięstwo w karierze.

Wainwright miał zwykle ostro obracającą się krzywą piłkę, która — dla fanów Cardinal, a nie fanów Mets — zawsze przywołuje wspomnienia lepszych dni. Ma nadzieję, że pojawią się kolejne.

„Chemia zwykle prowadzi do zwycięstw, a ci faceci tutaj nie mogli się lepiej dogadać” – powiedział Wainwright. „Zjedliśmy wspaniały obiad zeszłej nocy, odbyliśmy wspaniałe spotkania, a nasze listy są świetne. Myślę, że czasami pozwalamy, by presja trochę wzrosła, kiedy wszyscy ostro grają i boją się popełnić błędy. Czasami trudno jest wyjdź z tego, kiedy w nim jesteś”.

41-letni Wainwright przejdzie na emeryturę po tym sezonie, rok po tym, jak pożegnał się z dwoma innymi kardynałami, Yadierem Moliną i Albertem Pujolsem. Nieobecność Moliny wydawała się szczególnie irytująca dla kardynałów, którzy podpisali pięcioletni kontrakt z trzykrotnym All-Star Wilsonem Contrerasem za 87,5 miliona dolarów, tylko po to, by na początku maja wycofać go z początkowej roli.

Posunięcie wydawało się lekkomyślne, jakby zespół obwiniał nowego zawodnika za jego słaby start. Contreras zmienił się w wyznaczonego pałkarza, a nawet przyjmował piłki z lotu ptaka na boisku, ale nigdy tam nie rozegrał meczu. Wrócił jako początkowy łapacz po 10 meczach.

READ  Remis Ligi Europy - Manchester United stoi przed trudnym zadaniem; Arsenal ponownie spotyka się z Van Nistelrooyem, PSV Eindhoven

Jednak Contreras był jednym z wielu nieudanych pałkarzy. 198 w czwartek, kiedy otrzymał motywującą przemowę od swojego mentora, emerytowanego piłkarza Víctora Martineza, również byłego łapacza All-Star z Wenezueli. Martinez zadzwonił do Contrerasa po wsparcie.

„Jest jak mój drugi tata” – powiedział Contreras. „Cokolwiek mówi, zamieniam się w słuch. Gdybym miał jakieś wątpliwości lub pytania, mogłem do niego zadzwonić w każdej chwili, a on by odebrał. Piszemy do siebie co tydzień, ale to była najważniejsza rzecz. Potrzebowałem rozmawiać z kimś”.

Contreras, który w marcu opuścił World Baseball Classic, aby nauczyć się nowego personelu, kontynuował swoje wysiłki. W piątkowym meczu spotkał na kopcu zastępcę Genesisa Cabrerę, próbując zwiększyć pewność siebie Cabrery, podczas gdy miotacz rozgrzewał się do wsparcia. W sobotę zrobił coś podobnego ze środkami przeciwbólowymi.

„Na moim miejscu, jeśli pomyślę, jak wydostać się z tego gówna, dojdziemy do pewnych kawałków, aby dostać się tam, gdzie zaczną robić to, do czego naszym zdaniem są zdolni” – powiedział Marmol. A wczoraj Wilson był tego częścią.

Marmol, który jest najmłodszym trenerem baseballu w wieku 36 lat, spotkał się w piątek jeden na jednego z dziewięcioma graczami, namawiał ich, by wyciszyli negatywność i, jak powiedział, „sprawili, by zrozumieli, co jest dla nich możliwe”. Dodał, że te lekcje mogą nie być natychmiastowe, ale muszą być nauczane.

Na krótką metę największym zmartwieniem Marmola jest słaba obrona zespołu. Kontuzje zapolowych Larsa Neutebara i Tylera O’Neala zmusiły St. Louis do przesunięcia Tommy’ego Edmana – drugiego bazowego Złotej Rękawicy – na środek, zmuszając innych do zmiany pozycji i niszczenia nisko uderzających uziemionych.

„Kiedy jeden z twoich najlepszych obrońców gra na boisku, który musi grać jako drugi, wpływa to na wiele innych rzeczy, w tym na nasz styl gry” – powiedział Marmul. „To prawdziwa rzecz. Ta część jest trudna, ponieważ idzie w parze z drużyną rzucającą, która nigdy nie chybia nietoperza. Masz dużo piłek do gry, a to większa sprawa.”

READ  Ostatnie typy draftu mają znacznie wyższy wybór Chicago Bears

Według Sports Info Solutions, w piątek kardynałowie z pola zajmowali ostatnie miejsce w przerobionych piłkach muchowych, które umieściło kardynałów na 27. miejscu w ogólnej obronie, wyprzedzając tylko Kansas City, Oakland i Waszyngton. W związku z tym Cardinals remisują z A’s i Colorado Rockies pod względem większości trafień dozwolonych na dziewięć rund, z wynikiem 9,6.

To irytujące, że jest to odwieczny pretendent na listach odbudowujących się zespołów. Tutaj znajdują się kardynałowie, ale przynajmniej mogą znaleźć pocieszenie w układzie. Milwaukee Brewers, którzy prowadzą NL Central, rozegrali w niedzielę trzy ponad 500 meczów.

„Wykopaliśmy sobie dziurę, ale nikt nie ucieka z zespołem” – powiedział Arenado. Wciąż więc istnieje szansa, że ​​niektórych zaszokuje. Myślę, że to nas motywuje”.

Dywizyjny tytuł kardynałów Lordly nie wydawał się szokujący podczas wiosennego treningu. Teraz, gdy tak się stało, stawia ich to w rzadkiej sytuacji: przegranych. Są gotowi przyjąć nową tożsamość.

„Oczywiście”, powiedział Arenado. „Myślę, że to jedyny sposób, w jaki możemy myśleć o sezonie, prawda? Wciąż jest szansa. To tylko kwestia tego, czy chcemy ją wykorzystać.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *