Stan Ohio: Osoba zmarła po upadku z trybun podczas ceremonii wręczenia dyplomów

Doral Chenoweth/The Columbus Dispatch/USA Today Network

Policja Uniwersytetu Stanowego Ohio odgrodziła teren przed stadionem Ohio po tym, jak podczas niedzielnej ceremonii wręczenia dyplomów jedna osoba spadła z trybun i zmarła.CNN

Władze uniwersytetu potwierdziły, że podczas ceremonii zakończenia studiów na Uniwersytecie Stanowym w Ohio osoba spadła z trybun boiska piłkarskiego i zmarła w niedzielę.

„To niefortunne, że ktoś spadł z trybun i zginął” – powiedział CNN przedstawiciel uniwersytetu Benjamin Johnson w poniedziałkowym e-mailu, dodając, że szkoła nie ma żadnych dodatkowych szczegółów do udostępnienia.

Nie jest jeszcze znana tożsamość zmarłego.

Ceremonia wręczenia dyplomów odbyła się na stadionie Ohio w Columbus, który może pomieścić ponad 100 000 widzów. Goście siedzieli na kilku poziomach trybun, które ułożyły się po obu stronach boiska w kształcie podkowy, jak widać na zdjęciu wideo Z wydarzenia opublikowanego przez Ohio State.

Podczas niedzielnej ceremonii stan Ohio przyznał 12 555 stopni i certyfikatów studentom ze wszystkich 50 stanów i ponad 100 krajów. Wspomniałem o uniwersytecie.

Powołano Chrisa Pana, przedsiębiorcę społecznego, muzyka i mówcę inspiracyjnego Rozpoczęcie głośnika Na wydarzenie.

Johnson powiedział, że uniwersytet pracuje nad zapewnieniem poradnictwa i innego wsparcia każdemu dotkniętemu incydentem.

Śmierć na stadionie Naukowcy twierdzą, że zjawisko to nie jest niespotykane, zwłaszcza że stadiony są budowane większe, aby pomieścić większe tłumy.

Stadion w Ohio W momencie budowy w 1922 r. stadion mógł pomieścić około 66 000 widzów. Według stanu Ohio na przestrzeni lat stadion przeszedł kilka renowacji, w tym budowę dodatkowych miejsc siedzących i montaż balustrad – według stanu Ohio.

READ  D Gukesh kontra Ding Liren: Bardzo wczesna zapowiedź mistrzostw świata w szachach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *