Super Bowl 2022: LA Rams pokonał Cincinnati Bengal 23-20

Gra w napięciu zakończyła się czwartym przystankiem w defensywie Ramsa Aaron Donald Pokonaj wszystko. Wielki mecz odbył się na stadionie Sophie w Inglewood w Kalifornii, po raz drugi w historii Super Bowl, kiedy drużyna zagrała na własnej murawie. Tampa Bay Buccaneers byli pierwszym zespołem, który wystąpił na Raymond James Stadium w zeszłym roku.
„Jestem taki szczęśliwy, tak bardzo tego chciałem, marzyłem o tym, człowieku, marzyłem o tym, to surrealistyczne” – powiedział Donald. Ze łzami Po wygranej. „To najlepsze uczucie na świecie. Bóg jest wielki”.

Rozgrywający powiedział, że Matthew Stafford jest dumny z drużyny.

„W naszym zespole jest wielu facetów, którzy na to zasługują” – powiedział Stafford.

Barany kontrolowały większą część pierwszej połowy za pomocą odbiorników Odel Beckham Jr. i Puchar Coopera Traf dwa pierwsze przyłożenia tego dnia. Bengalczycy odpowiedzieli pod koniec drugiej kwarty Gra taktyczna Doprowadziło to do lądowania i przechwycenia przez ochronę Jesse Bates III.
Beckham – jeden z odbiorników Premier Rams – opuścił grę z kontuzją kolana. Oficjalne konto Ramsa na Twitterze.
W ciągu pierwszych 22 sekund drugiej połowy Bengalczycy zmienili tempo dotyku i przechwytów. Odbiornik Dee Higgins Złapał przyłożenie na 75 jardów w pierwszych 12 sekundach połowy i 10 sekund później. Narożny Chidobe Awuzie Odebrał przepustkę od Stafforda.
Odbiorca Cincinnati Bengal Dee Higgins złapał piłkę nad Jalanem Ramsayem po obronie Los Angeles Rams przed Touchdown w trzeciej kwarcie Super Bowl LVI.
Czwarta kwarta zaczęła się od niepewności, kto odejdzie z wygraną, ale nadeszła w ostatnich dwóch minutach. Po długiej podróży obejmującej 15 zabaw – cztery biegi i 10 podań – Gupta zdobył ważne przyłożenie, dając Ramom trzypunktowe prowadzenie. Bengalczycy mieli okazję do odwetu, ale mecz zakończył się bez możliwości zmiany czwartego słabszego.

Puchar – osiem przyjęć na 92 ​​jardy i dwa przyłożenia – został w niedzielę uznany za MVP Super Bowl. Gupta został również uznany za czwartkowego gracza roku w NFL Attack.

The Rams przybyli na Super Bowl, aby odzyskać siły po przegranej wielkiej grze z New England Patriots w 2019 roku. Główny trener Sean McVeigh zadebiutował w tym meczu w Super Bowl, najmłodszy trener drużyny w Super Bowl, Według NFL.
Po przerwie pokaz Super Bowl przyniósł cały hip-hopowy upał

Stafford miał coś do udowodnienia. To jego pierwszy sezon z The Rams po pierwszych 12 sezonach w NFL z Detroit Lions. McVay powiedział kilka tygodni temu, że bez przywództwa Stafforda zespół nie byłby tam, gdzie jest dzisiaj.

READ  Koszt finansowy, jaki wszyscy ponosimy za oszustwo Trumpa

Po powrocie do St. Angeles z St. Louis w 2016 roku, Rams ugruntowali swoją pozycję jako „zespół hollywoodzki”. Pomiędzy Los Angeles i St. Louis The Rams mają pięć występów w Super Bowl, ich jedyny inny Zwycięstwo w mistrzostwach w 2000 roku na Super Bowl XXXIV.

David Close i Claire Colbert z CNN przyczynili się do powstania raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *