Super Bowl 2022: LA Rams pokonał Cincinnati Bengal 23-20

Gra w napięciu zakończyła się czwartym przystankiem w defensywie Ramsa Aaron Donald Pokonaj wszystko. Wielki mecz odbył się na stadionie Sophie w Inglewood w Kalifornii, po raz drugi w historii Super Bowl, kiedy drużyna zagrała na własnej murawie. Tampa Bay Buccaneers byli pierwszym zespołem, który wystąpił na Raymond James Stadium w zeszłym roku.
„Jestem taki szczęśliwy, tak bardzo tego chciałem, marzyłem o tym, człowieku, marzyłem o tym, to surrealistyczne” – powiedział Donald. Ze łzami Po wygranej. „To najlepsze uczucie na świecie. Bóg jest wielki”.

Rozgrywający powiedział, że Matthew Stafford jest dumny z drużyny.

„W naszym zespole jest wielu facetów, którzy na to zasługują” – powiedział Stafford.

Barany kontrolowały większą część pierwszej połowy za pomocą odbiorników Odel Beckham Jr. i Puchar Coopera Traf dwa pierwsze przyłożenia tego dnia. Bengalczycy odpowiedzieli pod koniec drugiej kwarty Gra taktyczna Doprowadziło to do lądowania i przechwycenia przez ochronę Jesse Bates III.
Beckham – jeden z odbiorników Premier Rams – opuścił grę z kontuzją kolana. Oficjalne konto Ramsa na Twitterze.
W ciągu pierwszych 22 sekund drugiej połowy Bengalczycy zmienili tempo dotyku i przechwytów. Odbiornik Dee Higgins Złapał przyłożenie na 75 jardów w pierwszych 12 sekundach połowy i 10 sekund później. Narożny Chidobe Awuzie Odebrał przepustkę od Stafforda.
Odbiorca Cincinnati Bengal Dee Higgins złapał piłkę nad Jalanem Ramsayem po obronie Los Angeles Rams przed Touchdown w trzeciej kwarcie Super Bowl LVI.
Czwarta kwarta zaczęła się od niepewności, kto odejdzie z wygraną, ale nadeszła w ostatnich dwóch minutach. Po długiej podróży obejmującej 15 zabaw – cztery biegi i 10 podań – Gupta zdobył ważne przyłożenie, dając Ramom trzypunktowe prowadzenie. Bengalczycy mieli okazję do odwetu, ale mecz zakończył się bez możliwości zmiany czwartego słabszego.

Puchar – osiem przyjęć na 92 ​​jardy i dwa przyłożenia – został w niedzielę uznany za MVP Super Bowl. Gupta został również uznany za czwartkowego gracza roku w NFL Attack.

The Rams przybyli na Super Bowl, aby odzyskać siły po przegranej wielkiej grze z New England Patriots w 2019 roku. Główny trener Sean McVeigh zadebiutował w tym meczu w Super Bowl, najmłodszy trener drużyny w Super Bowl, Według NFL.
Po przerwie pokaz Super Bowl przyniósł cały hip-hopowy upał

Stafford miał coś do udowodnienia. To jego pierwszy sezon z The Rams po pierwszych 12 sezonach w NFL z Detroit Lions. McVay powiedział kilka tygodni temu, że bez przywództwa Stafforda zespół nie byłby tam, gdzie jest dzisiaj.

READ  NFL, NFLPA omawiają nowe zasady rządowe 19 w celu zmniejszenia obciążenia zaszczepionych graczy

Po powrocie do St. Angeles z St. Louis w 2016 roku, Rams ugruntowali swoją pozycję jako „zespół hollywoodzki”. Pomiędzy Los Angeles i St. Louis The Rams mają pięć występów w Super Bowl, ich jedyny inny Zwycięstwo w mistrzostwach w 2000 roku na Super Bowl XXXIV.

David Close i Claire Colbert z CNN przyczynili się do powstania raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *