Szefowie Kansas City współpracują z Hallmark, aby wyprodukować film bożonarodzeniowy

Kansas City Chiefs łączą świąteczne smakołyki: piłkę nożną i filmy Hallmark.

Zespół NFL połączył siły z firmą Hallmark, aby wyprodukować oryginalny film wakacyjny skupiający się na dwukrotnych kolejnych mistrzach Super Bowl.

Tytuł filmu to „Wakacyjne lądowanie: prezydencka historia miłosnaProdukcja „The Last Day” rozpocznie się w przyszłym miesiącu, a zdjęcia będą w całości realizowane w Kansas City w stanie Missouri. Fani będą oglądać sceny na stadionie GEHA na stadionie Arrowhead, co będzie oznaczać, że po raz pierwszy w tym miejscu nakręcono film.

„To partnerstwo jednoczy dwie pełne pasji rzesze fanów i daje nam możliwość zaprezentowania energii i tradycji Chiefs Kingdom na jednym z najczęściej oglądanych kanałów w okresie świątecznym” – oznajmił w oświadczeniu prezes Chiefs Mark Donovan. Nowe wydanie.

Jak podano w komunikacie prasowym, aby uhonorować projekt pomiędzy dwiema organizacjami z siedzibą w Kansas City, w środę wieczorem miasto rozświetliło panoramę śródmieścia na fioletowo i czerwono.

Kto wystąpi w „Holiday Touchdown”?

Chociaż w filmie nie ogłoszono żadnego gracza Chiefs, zespół ujawnił trzech głównych bohaterów.

W komedii romantycznej o tematyce sportowej występują aktor „Shifting Gears” Tyler Haynes, aktor „Dwie miarki Włoch” Hunter King i aktor „Better Call Saul” Ed Begley Jr.

Jaki jest temat przewodni „Wakacyjnego przyziemienia”?

„Holiday Touchdown: A Chiefs Love Story” opowiada historię niezwykłej fanki Chiefs Alany Higman (King), która jest zdeterminowana wygrać konkurs Fana Roku zespołu i reżysera zaangażowania fanów Derricka (Hynes). Oboje zaczynają odczuwać romantyczne napięcie, podczas gdy Derek ocenia, czy rodzina Alany zasługuje na wygraną w konkursie.

Kiedy jednak dziadek Alany (Begley Jr.) gubi swój zabytkowy zimowy kapelusz, Alana zaczyna zastanawiać się nad swoją przyszłością z Derekiem, chyba że „zwycięży odrobina świątecznej magii”.

50% widzów Hallmark ogląda sport w czasie wakacji

Choć współpraca może wydawać się dziwna, szefowie i Hallmark są pewni, że film będzie idealnym pomysłem na wakacyjny wyjazd.

READ  Po powrocie z Cannes z mamą Aishwaryą, Aaradhya Bachchan przywitała paparazzi Namaste

Z komunikatu prasowego wynika, że ​​ponad połowa widzów Hallmark Channel oglądała także sport podczas odliczania do świąt Bożego Narodzenia w zeszłym roku w 2023 roku.

„Ponieważ Hallmark i Kansas City Chiefs pochodzą z tego regionu, są przesiąknięci wartościami, tradycją i społecznością, istnieje szczególna harmonia między tymi dwiema kultowymi organizacjami” – stwierdził w oświadczeniu Darren Abbott, dyrektor ds. marki Hallmark. „Poprzez połączenie ciepło opowieści Hallmark z ekscytacją „zapewnianą przez profesjonalną piłkę nożną jesteśmy podekscytowani możliwością zapewnienia fanom miejsca w pierwszym rzędzie ducha tej społeczności, jej bogatych tradycji i pełnych pasji fanów”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *