Taylor Swift i Travis Kelce świętują zwycięstwo, występ Ushera w przerwie meczu, nową muzykę Beyoncé i nie tylko.

Nawet gdy ludzie skupiali się wokół ekranów telewizorów, aby obejrzeć Super Bowl LVIII – podczas którego Kansas City Chiefs pokonywali San Francisco 49ers 25:22 w thrillerze po dogrywce – reklamy, zagrania na boisku i nieoczekiwane momenty były głównym tematem rozmów miasto. A występy gwiazd odbywały się w Internecie.

Od memów o Taylor Swift popijających drinka, przez Travisa Kelce’a wrzeszczącego na swojego trenera, po występ Ushera w przerwie meczu i Beyoncé ogłaszającą nową muzykę – zebraliśmy najlepsze internetowe momenty wieczoru.

Taylor Swift i Travis Kelce świętują zwycięstwo Chiefs w Super Bowl

Twardy koniec z Kansas City podkręcił publiczność (nieco muzycznym) przemówieniem podczas swojej dziewczyny, gwiazdy popu. zachęcał gobardzo szczęśliwy Fani Swifta w Internecie. Uścisnęli się długo przed kamerą i natychmiast rozpoczęły się zdjęcia staje się wirusowe.

Taylor Swift jest do bani

Materiał filmowy przedstawiający reakcję gwiazdy popu na mecz był głównym tematem tego sezonu piłkarskiego. Czy ona szuka poirytowany, nerwowo Lub tylko Upiła łyk napojuTaylor Swift zawsze jest gotowa na terapię memami ze strony swoich fanów.

Travis Kelce wrzeszczy na trenera Andy’ego Reida

Fala Travisa Kelce’a podgrzany W krótkiej rozmowie ze swoim trenerem złapał go za ramię i krzyknął. Chociaż są niektórzy fani zaangażowanyInni żartowali z szybkiej, ale emocjonalnej wymiany zdań, Wyobraźnia Co Gells może powiedzieć Reedowi.

Występ Ushera w przerwie meczu przywołuje stary mem

Materiał filmowy z występu Ushera Koncert NPR Music Tiny Desk 2022 wszedł Znowu wirus Fani zareagowali na składankę jego trafień w przerwie. W klipie Usta Ushera wskazują jego oczy: „Spójrz na to”.

READ  Katastrofa samolotu w Miami – na żywo: katastrofa samolotu 126 ląduje na międzynarodowym lotnisku, nagranie uciekających pasażerów

Wzmianka o nowej muzyce Beyoncé poruszyła fanów

Gwiazda wysłała fanów Szaleństwo Po kpiną Nowa Muzyka A Verizon Reklama, szybko potwierdziła. Opublikowała tego dnia Instagrama To Renesans Część II Wydany 29 marca i Wydał dwa nowe single.

Nickelodeon przedstawia fałszywe występy gwiazd

Jeden z ulubionych kanałów telewizyjnych dzieci nie może przestać się rozprzestrzeniać. Zawiera występy z transmisji Super Bowl z motywem SpongeBoba Fikcyjne gwiazdy Jak na przykład „Style śledziowe” I „Billie Eilish”.

Justin Bieber nie dołączył do Ushera na scenie, jak oczekiwali fani

Fani przygotowywali się do występu Justina Biebera podczas występu Ushera w przerwie meczu Super Bowl. Usher był mentorem Biebera na początku jego kariery i obaj współpracowali przy piosence „Somebody to Love” w 2010 roku. Znaleziono Biebera. W Las Vegas Z Kardashianami, ale on Nie wyszedł na scenę.

Jej przyjaciele wiwatują, gdy Ice Spice pozuje

Podczas gdy Taylor Swift i Blake Lively bawiły się na boisku, Ice Spice Przyjął pozę I patrząc prosto w kamerę, już drugi raz tego wieczoru stał się memem.

W relacji Nickelodeon z Super Bowl Travis Kelce jest „chłopakiem Taylor Swift”

The nadawanie W serialu dla dzieci „Wielka gra” można znaleźć kilka kultowych odniesień do kreskówek, w tym o bocznego reportera. Policzki z piasku i komentator SpongeBob Kanciastoporty. Jedna z najczęściej przywoływanych scen przedstawia Kells Kochanek SwiftaZamiast ostrego ataku Kansas City Chiefs.

Jason Kelce rozmawia z Taylor Swift i Ice Spice

Taylor Swift spędza dużo czasu z ważnym meczem swojego chłopaka Travisa Kelce’a i spotyka się ze sławnymi przyjaciółmi. Wirusowe zdjęcie pokazuje, jak Swift rozmawia z bratem Travisa, Jasonem Kelce, wraz z raperem Ice Spice, znanym z jasnopomarańczowego afro. Stało się Pamiętać Jako ludzie Podzielił się Czym oni są wyobrażałem sobie Artysta i piłkarz Rozmawialiśmy o.

READ  Limity zakładów w kasynach online MyEmpire – przewodnik po maksymalnych i minimalnych kwotach zakładów

Najważniejsze + wady

Widzowie transmitujący Super Bowl w Paramount+ Żartowali O tym, jak byli problem Często z ich karmą Pauza I się rozpadaZa pomocą strona internetowa aby wyrazić swoją frustrację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *