Taylor Swift kibicuje Travisowi Kelce’owi podczas meczu New Year’s Eve Chiefs w Kansas City

Taylor Swift spędziła sylwestra ze swoim chłopakiem, zawodnikiem Chiefs Travisem Kelce, na stadionie Arrowhead w Kansas City. Kansas City Chiefs pokonali Cincinnati Bengals.

Swift oglądał mecz z apartamentu, ubrany w kurtkę Chiefs. Kelce założył podobną kurtkę przed świątecznym meczem Chiefs. W niedzielę Chiefs stracili 4 gole w pierwszej połowie przeciwko Bengals, ale udało im się odwrócić sytuację i wygrać 25-17.

Wielu fanów na niedzielnym meczu trzymało tabliczki z wzmiankami o Swiftie i Kellsie. „TNT, to dynamit!” – napisał jeden z fanów ze zdjęciami Swifta i Kelce’a na laskach dynamitu.

Cincinnati Bengals kontra Kansas City Chiefs
Taylor Swift kibicuje podczas pierwszej kwarty meczu pomiędzy Cincinnati Bengals a Kansas City Chiefs na stadionie Arrowhead, 31 grudnia 2023 r. w Kansas City w stanie Missouri.

Jamie Squire/Getty Images

To był ważny rok dla piosenkarza. Oprócz tego, że jest nazywany TIME's Człowiek rokuSwift pobił także rekord Elvisa Presleya, utrzymując się na szczycie listy 200 albumów magazynu Billboard przez artystę solowego. tablica reklamowa powiedziała niedziela. Po tym, jak „1989 (Taylor's Version)” Swifta przez kolejny tydzień zajmowała pierwsze miejsce na listach przebojów, pobijając poprzedni rekord Elvisa wynoszący 67 tygodni, łączna liczba tygodni Swift wzrosła do 68.

Swift wziął udział w kilku meczach Chiefs w tym sezonie, występując zarówno na stadionie Arrowhead, jak i na meczach wyjazdowych.

„Okazuje się, że futbol jest niesamowity” – Swift powiedział TIME Człowiek roku Wywiad. „Straciłem całe życie”.

Najpierw piosenkarz Szef wziął udział w grze We wrześniu. Ona także dołączyła do zespołu Gra w Boże NarodzenieChiefs przegrali 20:14.

W tym sezonie na meczach Chiefs uczestniczyły także inne gwiazdy, w tym Ryan Reynolds, Blake Lively i Hugh Jackman.

Na pierwszy ogień idzie Kelsey przerwał milczenie w sprawie Swifta w jednym z odcinków jego podcastu „New Heights” pod koniec września. Główny gracz powiedział, że przeżywa „kolejkę górską życia”, odkąd Swift po raz pierwszy pojawił się w jednej z jego gier.

Los Angeles Chiefs mają przyjąć zarzuty 7 stycznia.

READ  Dolina Śmierci została zalana bezprecedensowymi powodziami, w wyniku których w parku utknęło około 1000 osób