Trener futbolu stanu Floryda Mike Norvell mówi, że Seminoles muszą nadal się poprawiać po wielkim zwycięstwie nad LSU.

Trener futbolu stanu Floryda Mike Norvell nie był gotowy, aby ogłosić swój program „ponownie” w poniedziałek, dzień po przegranej 24-23 z LSU w Nowym Orleanie, która sprowadzała się do ostatniego meczu.

Zamiast tego Norwell powiedział w rozmowie telefonicznej z ESPN, że jego zespół „wróci do pracy”.

„Ten mecz niekoniecznie był tak wyrównany, jak był” – powiedział Norvell. Popełniliśmy kilka błędów, więc wyciągniemy wnioski z tego, co mieliśmy zeszłej nocy i będziemy coraz lepsi. Jeśli chcesz pokazać, że wróciłeś, wygrywaj każdy mecz i stawaj się lepszy z każdym tygodniem i każdym treningiem. do zrobienia. Cieszę się, że nasi ludzie są podekscytowani podjętymi przez nas krokami. Ale jeśli nie będziemy dalej podejmować działań, nic z tego nie ma znaczenia”.

W wywiadach po meczu kilku graczy – w tym obrońca Jared werset i odbiorca Ontario Wilson — Wygrana oznacza powrót stanu Floryda. Łatwo zrozumieć, dlaczego tak się czuli po tak emocjonalnym zwycięstwie. Florida State nie rozpoczął sezonu 2-0 od 2016 roku. W zeszłym roku Seminoles rozpoczęło 0-4, w tym przegraną otwierającą sezon z Notre Dame.

W tym sezonie i w trzeciej klasie Norvella pojawiło się wiele pytań dotyczących tego, czy program w końcu skręci. Zwycięstwo nad LSU z pewnością pokazuje, że ten zespół wie, jak wygrywać wyrównane mecze – nawet z przeciwnościami do pokonania.

Po wyzdrowieniu A Malik Nabars Z 2 minutami, 15 sekundami przed końcem na linii 8 jardów LSU i prowadzeniem 24-17 wyglądało na to, że Seminoles może zakończyć zwycięstwo. Ale po trzecim i golu z LSU 1, stan Floryda ponownie zarządził boisko Totem Treshawn, który się potknął. LSU wyzdrowiało z pozostałym 1:20.

„Z perspektywy czasu nie była to najlepsza rozmowa”, powiedział Norvell w poniedziałek. „To nie jest warte ryzyka i nagrody”.

READ  Aktualizacje iOS 16.4.1 i macOS 13.3.1 naprawiły więcej niż twierdzi Apple

LSU przejechał 99 jardów w dół boiska i zdobył przyłożenie bez czasu. Norvell przyznał się do „kilku wpadek” w tej pasji obronnej. Florida State wysłał swój blok do bramki, a Norvell uniósł palec, wskazując, że jego drużyna musi zagrać.

Koniec obrony stanu Floryda Jared werset Zablokował rzut z pola wcześniej w grze.

Podczas próby zdobycia dodatkowego punktu LSU skupiło się na łodzie, pozwalając na to Shyheim Brown Było to pierwsze zwycięstwo Seminoles przeciwko przeciwnikowi z konferencji spoza Power 5 od czasu pokonania Florydy w 2017 roku. Ale Norvell powiedział, że uważa, że ​​jego drużyna wygrałaby, gdyby mecz zakończył się dogrywką.

„Niezależnie od tego, co mogło się wydarzyć podczas ostatniego rzutu, wierzyłem, że wygramy ten mecz i wierzyłem, że nasi zawodnicy staną na wysokości zadania” – powiedział Norvell. „Ale nadal udało nam się zagrać. Zrobiliśmy grę, której potrzebowaliśmy, aby wygrać”.

Norvell określił świętowanie po meczu jako „niesamowite”. Gra defensywna Jared Jackson Podniósł Norwella w powietrze.

„Potrząsnął mną jak szmacianą lalką”, powiedział Norwell ze śmiechem. „Po prostu zobaczyć szczęście. Rozmawialiśmy o tym sercu przez cały tydzień, cokolwiek to będzie, niech ten znak się pokaże.”

Florida State ma otwartą datę w tym tygodniu przed rozpoczęciem gry ACC w trasie z piątkowym meczem przeciwko Louisville. Po wszystkich przeciwnościach, jakie ta drużyna przezwyciężyła w ciągu ostatnich pięciu sezonów, ostatnią rzeczą, jakiej chciałby Norvell, jest zapomnienie o typie meczu, który wygrali w niedzielę, który doprowadził ich do punktu, w którym mogli wygrać.

„Rozmawialiśmy od początku – jak zareagujesz na sukces? – ponieważ doskonale wiem, że sukces nadchodzi i teraz trochę go osiągamy” – powiedział Norvell. „Ale ostatecznie musimy się poprawić, a jeśli tego nie zrobimy, rzeczy, których chcemy, rzeczy, które musimy rozwijać, aby pokazać potencjał tego zespołu i tego programu, to zrobimy. Nie wykorzystamy okazji”.

READ  Strzelec z lotniska w Dallas twierdzi, że jest żoną Chrisa Browna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *