Trzy znaki zodiaku z przybliżonym horoskopem w czwartek 18 sierpnia 2022 r.

To, co stoi na przeszkodzie (a raczej przelotowi) naprawdę dobrego dnia, to przeszkoda tranzytowa znana jako kwadrat księżyca Saturna. To, co ten tranzyt może dla nas zrobić, to to, że postawi nas w sytuacjach, których nie możemy kontrolować lub nie możemy odmówić.

Prostym przykładem może być korek uliczny; Dziś znajdziemy się w różnego rodzaju korkach i nie będziemy w stanie się z nich wydostać, bez względu na to, jak bardzo jesteśmy źli lub obrażeni.

Związane z: Trzy znaki zodiaku chcą uciec przed złamanym sercem podczas kwadratu księżycowego Saturna w czwartek, 18 sierpnia 2022 r.

Energia Saturna rządzi dniem, a to oznacza, że ​​dla niektórych znaków zodiaku trudny czas jest niemal gwarancją.

Co gorsza, mamy również połączenie Księżyc-Uran, które zaszczepia w nas czyste pragnienie buntu przeciwko temu, co stoi nam na drodze, czyli między chęcią buntu a pozostawaniem w sytuacji, w której bunt nic nie widzi. Efekt, dużo z tego wydamy we frustracji. Czujemy się dodatkowy popychacz W tym dniu, jak na ironię, jesteśmy niemal magicznie nieskuteczni. Auć!

Związane z: Trzy znaki zodiaku, które są najszczęśliwsze w miłości w czwartek 18 sierpnia 2022 r

Gdybyśmy mogli się cofnąć, moglibyśmy przejechać Saturna w kierunku kwadratu Księżyca na zewnątrz, ale wymagałoby to wytrzymałości i wiary, że cokolwiek sprawia nam w tej chwili kłopoty, nie może trwać dalej.

Dzisiejsza lekcja dotyczy świadomości, że bez względu na sytuację, w jakiej się znajdujemy, będzie ona tymczasowa. Nic nie trwa wiecznie, a głupie dni, takie jak ten, zapewnią nam wystarczająco głupich lekcji, by uświadomić sobie, że gniew nie jest wart naszego cennego czasu. zimno, znaki.

Nie przejadaj się dzisiaj, zwłaszcza jeśli jesteś Rakiem, Lwem i Panną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *