Trzy znaki zodiaku z przybliżonym horoskopem w czwartek 5 maja 2022 r.

To, co zaczyna się jako dzień pełen obietnic i planu, może zmienić się w swoją własną wersję chaosu i zamieszania. Dzisiaj jest nie tylko dzień błędnego odczytywania znaków, ale także dzień, w którym myślimy, że mamy rację i upieramy się przy naszych uczuciach.

Tym, co sprawia, że ​​ten dzień jest trudny, jest to, że nie mamy racji; W rzeczywistości jesteśmy tak daleko od normy, że powinno być oczywiste, kiedy wykonujemy zły ruch – ruch, który wykonamy dzisiaj, 5 maja, podczas koniunkcji księżyca kwadratowego Wenus i Słońca Urana.

To, co prawdopodobnie będzie źródłem naszego dzisiejszego problemu, to to, że wydaje się, że nie rozumiemy Motywy partnera; To tak, jakby nagle zeszli na głęboką wodę, a oto my próbujemy rozszyfrować ich własne kody. Dlaczego po prostu nie pluć?

Jakie są te dziwne piosenki i tańce, przez które zdają się przechodzić, aby przekazać nam swoje przesłanie?

Związane z: Horoskop dzienny dla każdego znaku zodiaku w czwartek, 5 maja 2022 r.

Odkryjemy, że „program piosenki i tańca” jest przeznaczony tylko dla nich, z obawy przed odrzuceniem i powiedzenia, co ma na myśli, bez wyrażania swoich prawdziwych uczuć. Innymi słowy, bierna agresywność do skrajności.

W ten sposób poradzimy sobie z niemożnością naszego partnera dotarcia do sedna. A to byłoby frustrujące. Trudno pomyśleć, że w ważnych momentach w związku powinniśmy odwoływać się do grania w „szarady”, aby powiedzieć, co mamy na myśli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *