Ujawniono wszystkie skórki Resident Evil 4 Deluxe Edition, w tym Emo Ashley

Seria Resident Evil zawsze obejmowała swoją inteligentniejszą stronę (nie szukaj dalej dowodu niż kontroler Chainsaw), a niektóre z nowo ujawnionych kostiumów Ashley z Resident Evil 4 pasują idealnie.

Dziękuję za Witryna internetowa Resident EvilStrona zamówienia w przedsprzedaży (przez Centralny Resident Evil), w końcu wiemy, jakie są dwa ukryte stroje Ashley w Cyfrowej Edycji Deluxe gry.

„Swobodny” strój nosi córka wodza, która obejmuje swoją stronę emo, z różowymi pasemkami i bardzo szykownym strojem. Z drugiej strony strój „Romantyczny” pasuje do wcześniej ujawnionego stroju Leona. Spójrz na swój strój poniżej.

Kostium jest częścią Cyfrowej Edycji Deluxe Resident Evil 4, która zawiera również cztery skórki dla Leona, parę luksusowych broni, opcję zamiany na nową oryginalną ścieżkę dźwiękową Resident Evil 4 oraz okulary przeciwsłoneczne dla Leona.

Do premiery wyczekiwanej nowej wersji pozostał nieco ponad tydzień. Jeśli nie możesz się doczekać, aby dostać się w swoje ręce, firma Capcom wydała niedawno demo Resident Evil 4, które pozwala graczom wypróbować wczesną sekcję gry. Demo zawiera również kod do odblokowania trybu trudności Mad Chainsaw.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Resident Evil 4, zapoznaj się z ośmioma nowymi szczegółami, których dowiedzieliśmy się o grze, lub z naszą praktyczną zapowiedzią.

Logan Plant jest niezależnym pisarzem dla IGN zajmującym się grami wideo i wiadomościami rozrywkowymi. Ma ponad sześcioletnie doświadczenie w branży gier z mniejszymi liniami w IGN, Nintendo Wire, Switch Player Magazine i Lifewire. Możesz go znaleźć na Twitterze @LoganJPlant.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *