Ultimate Smash Brothers kołysze w momencie, gdy wybuchają fale

Ta okropna postać z przerażających gier Disneya uderza biednego buggy w głowę.

zrzut ekranu: Nintendo

Super Smash Bros. punkt kulminacyjny Fani mają obsesję na punkcie układania przecinających się postaci z gier wideo w listy poziomów. Menu poziomów stale się zmieniają, aby odzwierciedlić zmiany w metadanych gry, co jest spowodowane aktualizacjami balansu wydanymi przez Nintendo, ale także gracze znajdują nowe technologie. The Druzgocący Społeczność odkryła niedawno nowe podejście, które może całkowicie zmienić definicję gry: procę.

Nintendo wydało ostateczną łatkę balansu postaci dla punkt kulminacyjny W grudniu zeszłego roku w grze pojawiły się regularne aktualizacje, które pomogły zachować dynamikę rywalizacji i reagowanie na problemy z niektórymi postaciami. Ale to nie powstrzymało graczy od samodzielnego odkrywania nowych technologii, odkryć, które nieustannie zmieniają wygląd gry – termin używany do opisania najlepszych technik stosowanych przez najlepszych graczy w grze konkurencyjnej. Ostatnim, który przepisuje sposób, w jaki ludzie podchodzą do meczów, jest Slingshot.

Z pozoru proca jest prostym mechanizmem. do procy, Druzgocący Gracze przesuwają drążek analogowy do końca w lewo lub w prawo, aby doskoczyć, a następnie do przodu lub do tyłu w przeciwnym kierunku. Następnie gracze zwykle używają skoku. Można to wykorzystać do szybkiego szybowania po ziemi, a następnie wykonać atak lub inne opcje ruchu.

Gracze mogą na przykład atakować i szybko cofać się w tym samym czasie, jednocześnie patrząc do przodu, dzięki czemu niektóre ruchy są bezpieczniejsze do użycia przeciwko przeciwnikowi. Ta technologia daje graczom więcej opcji ruchu i dodatkową warstwę wyrafinowania, która przypomina ugięcie fali Super Smash Bros Millie, coś, co wyraźnie odróżnia dużych graczy od reszty. Wcześniej był to plik punkt kulminacyjny Społeczność wiedziała o tych mechanizmach na bardzo podstawowym poziomie, nie zdając sobie sprawy, jak głębokie i złożone byłyby, gdyby były ścigane, według gracza, który odkrył procę i ukuł ten termin.

Ten gracz to GimR, prezes i współzałożyciel VG BootCamp, największego źródła transmisji strumieniowych na Twitchu i filmów YouTube, które mogą konkurować Rozbić Bros. turnieje. Zaprezentuj technologię publicznie w ciągu kilku Film z 6 maja na YouTubeale nie bez wstępnej reklamy w formie pliku Zwiastun 24 kwietnia A 3 maja wideo Z pozakontekstowymi opiniami profesjonalnych graczy na temat nowej technologii. GimR powiedział, że znalazł tę technologię całkiem przypadkowo podczas gry w trybie treningowym. Wszystko tam było w porządku, ale nie było jasne” – powiedział GimR w swoim filmie z 6 maja.

GimR naming the move he discovered, Slingshot.

Screenshot: GimR / YouTube

“I truly believe this can change the meta,” GimR continued. “But as Ultimate players, you’re gonna have to be willing to be patient with something that you’re not going to be able to implement into your game in one sitting. This isn’t a 1:1 comparison, but it took Melee players quite a while to be able to consistently wave-dash, and they rolled with the punches until they got it right.”

But is GimR right about how much this could change the way top players compete? Professional players and fans have been playing around with the technique, and uploading their results and thoughts on YouTube and other social media platforms. GimR himself has commentated compilations of slingshot combos and responded to professional players’ takes on the technique, such as ESAM, the world’s best Ultimate player of the Pokémon character Pikachu.

In ESAM’s initial Film z 11 maja O Procy z Pikachu powiedział, że nowa mechanika jest „stosunkowo przydatna” dla Pikachu, wskazując na nowe sztuczki, takie jak nowy, szybki sposób na porzucenie elektrycznych pocisków zwanych Thunder Jolts, jednocześnie szybko wycofując się od przeciwnika. Przesłano GimR Odpowiedz wideo Cztery dni później pokazał więcej technik Pikachu i w Odpowiedz na tę odpowiedźESAM przyznał, że przeoczył lub nie docenił niektórych technik strzelania z procy Pikachu. Technika pojedynczej procy GimR pozwala Pikachu uniknąć i ukarać naprawdę szybki ruch, taki jak osłona przed Squirtle, a następnie użycie szybkiego ataku powietrznego, szczególnie ESAM.

ESAM sprawdza nową technologię procy GimR na YouTube.

zrzut ekranu: ESAM / YouTube

Warto wspomnieć, że mechanika procy przekonała najlepszych na świecie punkt kulminacyjny Gracz, MKLeo, do odebrania Postać Znowu postać Jokera. MKLeo miał dominującą passę z Jokerem wkrótce po tym, jak postać została wydana jako DLC w kwietniu 2019 roku, przekonując większość punkt kulminacyjny Społeczeństwo jest jedną z wybitnych postaci. Przez ostatni rok lub dwa był znany z tego, że gra jakąś rolę emblemat ognia Postać Blythe’a, ale ta nowa metoda kusiła go do powrotu.

„Zacząłem grać w Jokera po wydaniu Slingshota i sprawiło to, że postać znów była dla mnie zabawna i zdecydowałem, że zagram w nią jeszcze raz.” MKLeo كتب Książki W opisie zestawu YouTube z 23 maja z nową rozgrywką Jokera.

Nie jest jasne, czy przełoży się to na okresowe korzystanie z Jokera przez MKLeo, ale wideo wzbudza podekscytowanie fanów, w tym gracz.

Gracze zauważają, że Zelda Wydaje się, że postać szejka szczególnie skorzystała na wczesnej aplikacji procy. Lepszy punkt kulminacyjny Gracz Sheik, VoiD, przesłał na YouTube kilka filmów z rozgrywką wykorzystującą mechanikę procy, w tym 10 maja wideo „Ten ruch procy nie jest w porządku”. Oglądanie VoiD grającego w Szejka, elegancką i złożoną postać, która wymaga pomysłowości, aby zrobić wszystko na wysokim poziomie, jest zabawne, a teraz z procą można ją zobaczyć.

„Szejk nie powinien mieć możliwości poruszania się w ten sposób” – napisało VoiD w opisie wideo.

Może to zająć dużo czasu, aby punkt kulminacyjny Fani muszą zrozumieć, jak duży wpływ będzie miała mechanika procy, ale chociaż trudno powiedzieć, jak ważna jest, z pewnością wygląda na to, że zmieni nieco definicję.

Druzgocący W końcu metadane ciągle się zmieniają. W ciągu tygodnia rozpoczynającego się 9 maja popularne kanały telewizyjne i Druzgocący Hungrybox wydał swoją najnowszą wersję punkt kulminacyjny Lista poziomów składa się z pięciu części, wydawanych raz dziennie. Ta lista została nazwana „The Ultimate” ze względu na koniec poprawek balansu postaci Nintendo, ale seria wideo rozpoczęła się zaledwie trzy dni po ujawnieniu Slingshot przez GimR, a także cztery dni później. niezwykłe wykonanie z Maine Craft Postać Steve z Acoli nie ma nic wspólnego z procą.

Hungrybox skomentował ostatni filmw odpowiedzi dla tych, którzy zastanawiają się, czy jego „ostateczna” lista dyplomów rzeczywiście wydaje się nieaktualna,

„Ze względu na ostatnie zmiany metadanych wskazane jest, aby zobaczyć zmianę miejsca Steve’a w moim osobistym spisie od tego tygodnia. Jednak ta seria filmów została nagrana około miesiąc temu, przed prezentacją ostatnich wyników i katapult Acoli . Niezależnie od tego, Steve jest zdecydowanie pierwszorzędną postacią. W moich oczach! Tak więc, chociaż jest to ostateczna poprawka… to nie znaczy, że definicja się skończyła.

to dla niego Następne pobieranie z YouTube, wchodził w interakcję z klipami z procy. Zdmuchnęli go. „Profesjonaliści od dłuższego czasu trzymają procę od czasu GIMR [gave] Jego podział na to, jak to zrobić, widzimy wspaniałe rzeczy! napisał w 14 maja Wideo opis. „Bezpieczne anteny, szalone tasowanie i machanie w Smash Ultimate! Zgadza się, to wszystko tutaj”.

READ  Wyprzedaż pendrive'ów i urządzeń pamięci masowej Sandisk i WD_Black

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *