Umiejętności Overwatch 2 Tank Ramatra mogą przestraszyć graczy tarczą

Ramatra pozuje obok grobu Reinhardta.

RIP Bozo
Obrazek: Blizzard / Kotaku

Podczas przerwy w Święto Dziękczynienia Blizzard pokazał możliwości swojego nowego czołgisty, Ramatry, który sprawia ból graczom Reinhardt i Mercy.

Bardzo to lubie Overwatch 2s Wyszukiwarka stóp przynosi zyskiSigma, Ramatra pojawia się jako jedność Wysoka wydajność Overwatch Postać, która we właściwych rękach może sprawić, że cała drużyna wroga będzie samotna. Rozłóżmy więc wszystkie zdolności Ramatry, abyś wiedział, czego się spodziewać po jego przybyciu Overwatch 2 Sezon 2 6 grudnia.

Overwatch

Podstawowa zdolność ogniowa Ramathiry Atak bliskiego i średniego zasięgu o nazwie Weight Accelerator. Używając swojej czarodziejskiej laski, Ramatra wystrzeliwuje we wrogów furię nanitów. Akcelerator Pustki ma 100 pocisków (lub nanitów), nie zadaje obrażeń i zadaje dodatkowe obrażenia strzałami w głowę. Jego dodatkowy ogień, bariera próżniowa, przywraca miękkość Monitorowanie barier Wróć do gry, tworząc tymczasową tarczę na boisku. Ta bariera ma 1000 punktów zdrowia.

Lubię to Dragon Ball ZGoku wykracza poza swoją formę Super Saiyan 3, posiadając własną unikalną moc znaną jako Ramatra Nemesis Form. Oprócz dodania dodatkowej pary rąk do puli, a la Gniew potwora, Forma Nemezis dodaje 160 punktów pancerza do zdrowia Ramatry i modyfikuje jego podstawowe i drugorzędne zdolności. W formie Nemezis główny ogień Ramatry staje się umiejętnością ciosu podobną do Pięści Zagłady, zwaną Pummel, która wysyła falę energii, która może przebić tarcze, trafić wielu wrogów i nie może zostać zanegowana przez Matrycę Obronną D.Vy. Drugorzędna umiejętność Nemesis Form, Black, robi dokładnie to, czego można się spodziewać, jednocześnie zmniejszając zadawane przez niego obrażenia o 75 procent. Odbywa się to jednak kosztem zmniejszenia prędkości ruchu Ramadry o 50 procent i jest skuteczne tylko w przypadku ataków skierowanych do przodu, pozostawiając go otwartym na atak z flanki w odpowiednim momencie.

Czytaj więcej: Overwatch 2 Ujawnia nowego bohatera Ramatrę, zamkniętego za przepustką bojową

Och, myślałeś, że to koniec? Nie, Ramatra ma również zdolność pocisku zwaną Ravenous Vortex, która wystrzeliwuje kulę nanitów, która zarówno spowalnia wrogów, jak i przyciąga ich w kierunku ziemi. Zasadniczo myślę, że spółgłoska została przerobiona Tynk endotermiczny Ale z estetyką Wiedźmin Yrden tożsamość właściciela.

Ostatnim i na pewno nie mniej ważnym elementem jest superumiejętność Ramdry: Zniszczenie. Ta superumiejętność automatycznie uruchamia Formę Nemezis i wszystkie jej przypadkowe bzdury, z dodatkową premią w postaci zdolności obszarowej, która przywołuje pierścień nanopodów wokół Ramatry, które zadają obrażenia wrogom w jej zasięgu i zmniejszają otrzymywane obrażenia o 50 procent. Tak, będzie bohaterem, którego chcesz widzieć w swoim zespole i nikogo więcej.

Jeśli jesteś zainteresowany graniem w Ramatrę, byłoby niedbalstwem, gdybym nie wspomniał, że jest z tyłu. Overwatch 2Przepustka bitewna, chyba że osiągnąłeś poziom 55 lub wyższy. Zamieć, jeśli w ogóle, idzie zarabiać Overwatch Za całą swoją wartość, a to obejmuje wynagrodzenie/awans. Osobiście czekam na nieuchronną poprawkę równowagi Ramatry, która sprawi, że będzie mniej niż wydaje się na papierze. Wiem, co nadchodzi.

READ  Wyniki badania wskazują, że ponad 75 procent długoterminowych pacjentów z ambulatorium nie jest hospitalizowanych z powodu wczesnej choroby

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *