Urban Meyer zwolniony jako główny trener Jaguarów w Jacksonville

„Po kilku tygodniach konsultacji i dokładnym przeglądzie pełnej kadencji Urbana z naszym zespołem, jestem bardzo rozczarowany, dochodząc do wniosku, że natychmiastowa zmiana jest niezbędna dla wszystkich”. powiedział Chan. „Poinformowałem Urbana o tej zmianie dziś wieczorem. Jak mówiłem w październiku, konieczne jest odbudowanie naszego zaufania i szacunku. Niestety tak się nie stało”.

Koordynator ataku Darrell Powell będzie tymczasowym trenerem do końca sezonu, powiedział właściciel.

Zwolnienie burmistrza nastąpiło po kontrowersji w Jacksonville po serii kontrowersji, podczas których oskarżył byłego kickera Josha Lambo o kopnięcie go podczas treningu w sierpniu.

Lambo, który został zwolniony przez zespół w październiku po tym, jak przegrał wszystkie trzy próby celne w ciągu 1-3 tygodni, Tampa Bay Times Kiedy się wyciągnął, burmistrz podszedł do niego i powiedział: „Hej, napiwki-d, spraw, by twój f-król kopnął!”

„I kopie mnie w nogę”, powiedział Lambo o burmistrzu.

Według Times, burmistrz Lambo zaprzeczył zarzutom.

„Cechy Josha dotyczące mnie i tego incydentu są całkowicie fałszywe, a są naoczni świadkowie, którzy zaprzeczają jego zeznaniu” – powiedział gazecie burmistrz. „(Dyrektor Generalny) Trent (Phalke) i ja spotkaliśmy się z nim kilka razy, aby promować jego występ, który nigdy nie był pielęgnowany. Kiedy był w zespole, w pełni wspierałem Josha i nic poza tym, co najlepsze dla niego”.

Kick powiedział Lambo Times, że „oczywiście nie jest wystarczająco twardy, aby to zrobić, ale na pewno nie jest to romans”.

„Szczerze, nagrywam to o piątej (na 10)”, powiedział Lambo gazecie. „W żadnym miejscu pracy nie obchodzi mnie, czy to piłka nożna, szef nie może pokonać pracownika. Przez sekundę nie mogłem uwierzyć, że to się naprawdę stało. Przepraszam, powiedziałem „nie”. A jego odpowiedź brzmiała: „Jestem trenerem piłki głową i zawsze kopię.

CNN zwróciło się do Jaguarów i poprosiło burmistrza i organizację o informację zwrotną.

READ  Justin Verlander kończy kampanię Cy Young z 5 rundami bez trafienia w finale sezonu

Inne problemy w Jacksonville

Khan nie wspomniał o zarzutach kopania w swoim oświadczeniu o burmistrzu.

Ale w październiku Skrytykował trenera Po nagraniu burmistrza siedzącego na stołku w barze w Columbus w stanie Ohio, nagranie kobiety tańczącej blisko jej kolan stało się popularne, a kolejny klip pojawił się tej nocy, dotykając pośladków 57-letniej kobiety, która wyszła za mąż.

„Wspomniałem o tym Urbanowi. Wykluczenia z naszej rozmowy będą miały miejsce z pewnością” – powiedział wtedy Khan.

Po udostępnieniu wideo w Internecie burmistrz przyznał, że postąpił „głupio” i przeprosił swój zespół za zwrócenie niepożądanej uwagi na produkty.

Jaguars mówi, że trener wydajności Chris Doyle zrezygnował dzień po kontrowersyjnej nominacji.

W lutym burmistrz poparł mianowanie Chrisa Doyle’a, byłego trenera siłowego i kondycyjnego Uniwersytetu w Iowa, na dyrektora ds. wydarzeń sportowych drużyny.

Doyle, który pracował na University of Iowa w latach 1999-2019, został w czerwcu 2020 roku umieszczony przez szkołę na urlopie administracyjnym po zarzutach rasizmu przez kilku byłych weteranów Iowa. Po pewnym czasie uniwersytet i Doyle zgodzili się rozstać. W tym czasie Doyle opublikował na Twitterze oświadczenie – które zostało usunięte – mówiąc, że zarzuty dotyczące jego zachowania „nie były prawdziwe”.

Na Zatrudniony Doyle w lutymBurmistrz powiedział: „Czuję się dobrze z zatrudnianiem i jego doświadczeniem na tym stanowisku”.
Dzień później Burmistrz ogłosił rezygnację Doyle’a z Jaguarów, mówiąc, że nie chce się rozpraszać.

Jaguary prowadzą w tym sezonie 2-11. Według Conna, Trent Phalke będzie dyrektorem generalnym i będzie współpracował z Powellem, aby „nasz zespół był inspirujący i konkurencyjny, ponieważ z dumą reprezentuje Jacksonville w ostatnich czterech meczach tego sezonu”.

Jaguars zatrudnia burmistrza miasta jako głównego trenera w Jacksonville
Jaguary Zatrudnił burmistrza w styczniu. To jego pierwsza szansa jako głównego trenera w NFL po karierze trenerskiej w college’u, podczas której zdobył trzy mistrzostwa kraju.

Ostatnia praca jako trener główny burmistrza miała miejsce w stanie Ohio w latach 2012-2018. Pomógł poprowadzić drużynę do tytułu krajowego w 2014 roku. Zdobył dwa mistrzostwa kraju w 2006 i 2008 roku, kiedy był głównym trenerem Florida Gators. Po rezygnacji ze stanowiska głównego trenera w stanie Ohio, Meyer został analitykiem w studiu Foxa. Sporty.

READ  Akcje Nvidii odbijają się po 3-dniowym spadku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *