W DC Studios trwają prace nad filmem aktorskim Teen Titans

Nadszedł czas na odlot Młodych Tytanów!

Bohaterowie DC, którzy zaczynali jako nastoletni przyjaciele swoich bardziej znanych i kultowych odpowiedników, otrzymają własny film fabularny od DC Studios kierowanego przez Jamesa Gunna i Petera Safrana.

Film stworzył dział filmów komiksowych Warner Bros. Discovery zatrudniło Anę Nogueirę do napisania scenariusza projektu. Zatrudnienie przyćmiło także aktorkę i dramatopisarkę, która została pisarką w rodzinie DC, ponieważ już pisze Super dziewczyna:Kobieta jutra Nazwać.

Młodzi Tytani zostali po raz pierwszy wprowadzeni w połowie lat 60. XX wieku i występowali w nim Robin, Kid Flash, Aqualad i Wonder Girl. Później do przygód dołączają inni nastolatkowie, tacy jak przyjaciel Green Arrowa, Speedy. Komiksy wcześnie poszły na południe i nie cieszyły się dużym zainteresowaniem aż do wznowienia działalności Marva Wolfmana i George'a Pereza w latach 80.

Wraz z dodaniem Bestii i nowych dzieł Cyborga, Ravena i Starfire, które dołączą do Robina i Wonder Girl, Nowi Młodzi Tytani Ogromny sukces i najlepiej sprzedający się komiks DC. W tym przypadku postacie dojrzały, zdefiniowano osobowości i relacje, a także wprowadzono prawdziwych wrogów, z wieloma motywami i pomysłami, które wciąż odbijają się echem w komiksach i innych formach współczesnego opowiadania historii.

Książka była kilkakrotnie wznawiana w różnych konfiguracjach postaci, zarówno nowych, jak i starych. Obecnie publikowane przez DC Comics Tytaniktóry zawiera klasyczny zestaw z lat 80., ale z postaciami, które nie są już nastolatkami.

Młodzi Tytani stali się nieprawdopodobną franczyzą medialną dzięki… Młodzi Tytani, ruszajcie!, często komediowy i metafilm traktujący o DC. Serial animowany jest emitowany w Cartoon Network przez osiem sezonów i wyemitowano około 400 odcinków. Seria doczekała się także filmu fabularnego Młodzi Tytani, ruszajcie! Na filmktóry trafił do kin w lipcu 2018 roku. Bohaterowie pojawili się także m.in. w grach wideo.

READ  Podobno Katie Holmes i Bobby Wooten III rozstali się

Nogueira jest najbardziej znana ze swojej aktorstwa, między innymi z pracy w The CW Pamiętniki wampirów Oraz napisy końcowe w takich serialach jak Program Michaela J. Foxa I Najnowsza seria Stars Górne Miasto. Jednak zbudowała także kwitnącą karierę pisarską i teatralną Którędy do teatru Zadebiutowała na Off-Broadwayu w 2022 roku. W listopadzie 2023 roku ujawniono, że pisze scenariusz do „Supergirl” dla DC, samodzielnego filmu fabularnego skupiającego się na kryptońskiej kuzynce Supermana. Projekt szuka teraz wyjścia.

Jest reprezentowana przez CAA za pisanie i aktorstwo. Jest także reprezentowana przez Howard Green Entertainment i Goodman Geno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *