W tym tygodniu obfite opady śniegu spowodują zamieszanie wśród osób dojeżdżających do pracy w północno-wschodniej i Nowej Anglii, ze względu na zabójcze marznące opady deszczu.

  • W Wielkich Jeziorach, na północnym wschodzie i w Nowej Anglii występują obfite opady śniegu
  • Burza, która rozpoczęła się w Kalifornii, szybko rozprzestrzeniła się po całym kraju
  • We wtorek opady deszczu będą przemieszczać się ze środkowego zachodu na północny wschódWedług synoptyków w połowie tego tygodnia w regionie Wielkich Jezior, północno-wschodniej części lądu i Nowej Anglii wystąpią obfite opady śniegu.

System wiosennych burz, który rozpoczął się w Kalifornii i jest odpowiedzialny za prognozę śniegu, spowodował już w sobotę deszcz w San Diego.

„Rozmawiamy o środzie i czwartku i rozważamy możliwość wystąpienia 3 cali deszczu na środkowym Atlantyku” – powiedział meteorolog FOX Weather Craig Herrera.

„W całej Nowej Anglii może nastąpić wielkie wydarzenie związane ze śniegiem”.

Fox Weather przewiduje, że w poniedziałek burza przegrupuje się na wschód od Gór Skalistych, niosąc ze sobą ciepłe, wilgotne powietrze, które może potencjalnie wywołać silne burze i tornada w środkowej części Stanów Zjednoczonych.

Według synoptyków w połowie tego tygodnia w regionie Wielkich Jezior, północno-wschodniej części lądu i Nowej Anglii wystąpią obfite opady śniegu.
Począwszy od Kalifornii, wiosenny system burz odpowiedzialny za prognozę śniegu spowodował już w sobotę deszcz w San Diego.
Eksperci przewidują, że w poniedziałek burza przegrupuje się na wschód od Gór Skalistych, przynosząc ciepłe, wilgotne powietrze, które zwiększy potencjał silnych burz i tornad w środkowych Stanach Zjednoczonych.
W Chicago i Detroit burza będzie nadal znajdować się w najcieplejszej fazie, przechodząc przez Wielkie Jeziora i północny wschód.

W Chicago i Detroit burza może się jeszcze nasilić do środy, gdy przejdzie przez Wielkie Jeziora i północny wschód.

Gdy zimne powietrze napłynie w głąb lądu, w Michigan i Wisconsin nadejdzie zima. We wtorek wieczorem deszcz zmieni się w śnieg, który ostatecznie zmieni się w marznący deszcz i śnieg.

Przed burzą spodziewane są opady deszczu w Syracuse i Bostonie, a więcej śniegu w Vermont i New Hampshire.

„Wtorkowa pogoda będzie aktywna dopiero w pierwszej rundzie, gdy front stabilny zacznie się rozpadać” – powiedział Herrera.

„W miarę zbliżania się środy główne minimum zacznie się utrzymywać w okolicach Wielkich Jezior. W tym momencie prognozowanie staje się bardziej skomplikowane.

„Ewolucja niżu przybrzeżnego jest niejasna, ale wszystko wskazuje na to, że w środę i czwartek znacznie zwiększy się ilość opadów, śniegu i wiatru.

„Przebieg i siła depresji przybrzeżnej określi, jak poważne będą oddziaływania w korytarzu I-95 i ile śniegu spadnie w Nowej Anglii”.

READ  NFL, NFLPA omawiają nowe zasady rządowe 19 w celu zmniejszenia obciążenia zaszczepionych graczy

We wtorek na środkowym zachodzie i północnym wschodzie kraju spodziewane są opady deszczu.

W miarę napływu zimnego powietrza w głąb lądu w Michigan i Wisconsin nastąpi zima; We wtorek wieczorem deszcz zmieni się w śnieg, który ostatecznie zmieni się w marznący deszcz i śnieg
Zdjęcie: Najważniejsze wiadomości na oczekiwaną północną Wielkanoc

Dolina Ohio i Appalachy objęte są ostrzeżeniem o surowych warunkach pogodowych, które mogą powodować tornada, grad i niszczycielskie wiatry.

Prognozuje się, że w dalszej części dnia na Środkowym Zachodzie i Wielkich Jeziorach spadnie śnieg. Zanim zacznie padać śnieg, mieszkańcom stanu Michigan zaleca się, aby przygotowali się na śnieg i marznący deszcz, przez co podróżowanie we wtorek późnym wieczorem będzie niezwykle niebezpieczne.

Dolina Ohio i środkowy Atlantyk są zagrożone gwałtownymi powodziami do środy, a na niektórych obszarach spadnie od dwóch do trzech cali deszczu.

Według FOX Weather Center, data intensywnych opadów śniegu jest nadal niepewna, ale mogą one rozpocząć się już we wtorek wieczorem lub poczekać do środy.

Prognozuje się, że do środy w pobliżu środkowego Atlantyku uformuje się burza przybrzeżna.

— Co to zrobi? – stwierdziła Herrera. „No cóż, obecnie wygląda na to, że płynie w górę wybrzeża, ale mówimy o silnym wietrze wiejącym z północnego wschodu i w niektórych częściach Nowej Anglii mogą spaść trochę śniegu i ulewne deszcze”.

Komputerowe modele pogody nie określiły jeszcze szczegółów dotyczących tego, gdzie i jak silna będzie pogoda, ale zostaną one doprecyzowane bliżej środy.

Fox Forecast Center twierdzi, że niżówka może przekształcić się w poważną burzę przybrzeżną, która może przynieść ulewne deszcze, śnieg i silne wiatry w pobliżu korytarza międzystanowej nr 95.

W czwartek spodziewany jest silny wiatr i śnieg, które nawiedzią znaczną część północno-wschodniej części kraju. Jeśli niskie ciśnienie utrzyma się wzdłuż wybrzeża Nowej Anglii, możemy spodziewać się północnego wschodu.

W weekend potężny system burz wielkanocnych spowodował ostrzeżenie o powodziach błyskawicznych w większości hrabstwa Los Angeles i sprowadził ulewne deszcze do innych części Kalifornii oraz do serca kraju, dotykając około 50 milionów Amerykanów.

READ  Jokic zanotował triple-double, gdy Heat pokonał mecz 1 finałów NBA 104-93.

Modele prognostyczne wykazały, że w poniedziałek powszechne, trudne zjawisko pogodowe nawiedzi centrum hrabstwa, a następnie przesunie się na wschód w kierunku Tennessee i Ohio.

Burze mogą powodować niebezpiecznie silny wiatr, a także uderzenia piorunów i tornada.

Przed burzą spodziewane są opady deszczu w Syracuse i Bostonie, a więcej śniegu w Vermont i New Hampshire.
Prognozuje się, że w dalszej części dnia na Środkowym Zachodzie i Wielkich Jeziorach spadnie śnieg
Data obfitych opadów śniegu jest nadal niepewna, ponieważ może poczekać do wtorkowego wieczoru lub środy.
Według Centrum Prognoz Burz NOAA w poniedziałek w stanach takich jak Oklahoma może wystąpić grad o szerokości do 2 cali.

Meteorolog Fox, Jane Minar, powiedziała: „To, co zaczyna się na zachodzie, musi ostatecznie dotrzeć na wschód. Cała ta energia dostanie drugie życie, kiedy w weekend zawróci przez Four Corners i zacznie gromadzić się w środkowych Stanach Zjednoczonych.

Według Centrum Prognoz Burz NOAA w poniedziałek w stanach takich jak Oklahoma mógł wystąpić grad o średnicy do 2 cali.

Organizacja ostrzega, że ​​w poniedziałek w nocy mogą wystąpić tornada. Prawdopodobieństwo ofiar śmiertelnych w wyniku nocnych tornad jest dwukrotnie większe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *